Autor Subiect: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp  (Citit de 146219 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Ana Maria

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
  • Collect moments, not things!
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #150 : Vineri, 13 Decembrie 2013, 18:01 »
"Pasi de zapada"... ce bine suna! Si eu vreau!  *|*

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #151 : Duminică, 15 Decembrie 2013, 08:01 »
Apropo de drumetia prin zapada:
Week-end-ul acesta am avut un grup mare la Sibiel. Cu o parte am plecat pe Godia, un platou de unde se poate vedea, daca este senin, pana hat-departe... :) Am urcat doua ore printr-o zapada neatinsa decat de animalele padurii. Ace de promoroaca incarcau crengile, iar sus...o minunatie. Un covor de zapada stralucitoare acoperea totul...In zare se distingea partia Oncesti de la Paltinis...Grozava zi si excelent grup. Mi-au placut mult. Erau de la o firma din Bucuresti si am inteles din discutiile lor ca isi fac concediile impreuna, sarbatorile, merg pe munte in week-end-uri. Super! Cat de mult conteaza sa lucrezi intr-un colectiv unit si prietenos, sa stii ca mergi cu placere la servici..Ma uitam si cum se distrau, cum dansau, erau clar ca o familie mai mare.. :)

O sa si postez cateva fotografii...spre seara cand ma intorc. Acum fug din noua inapoi spre Sibiel...

Offline iuliana leonte

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #152 : Luni, 16 Decembrie 2013, 08:55 »
Vreau si eu sa vin.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #153 : Luni, 16 Decembrie 2013, 10:17 »
Promiteam niste poze din excursia cu firma pe care am avut-o ca oaspete la Pensiunea Sibiel:
















Offline dutchessa

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 62
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #154 : Luni, 16 Decembrie 2013, 22:09 »
vreau si eu sa vin cu voi, dar am o nunta pe 1 februarie...

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #155 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 19:41 »
Gata! Am stabilit detaliile actiunii "Pasi in zapada".



Le gasiti accesand link-ul: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1758.0.html
Rezervarile sunt deschise, va puteti transmite intentiile de participare, ca si la celelalte actiuni, pe www.singlescamp.ro la "Rezervari"

Pt moment inchid acest topic, asta pana la urmatoarea actiune destinata celor noi...

Offline Stefana Marmureanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #156 : Vineri, 09 Mai 2014, 09:56 »
Buna ziua, Minunata ideea cu taberele pentru cei noi, cum sunt si eu. 

Stefana

Offline vrabiuta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #157 : Luni, 12 Mai 2014, 19:42 »
Buna si pe mine ma intereseaza o tabara pentru nou veniti, mai ales ca nu stiu prea multe despre activitatile de aici. O zi buna tuturor!  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #158 : Luni, 12 Mai 2014, 19:55 »
Taberele new entry au sa reinceapa la toamna, dupa ce se termina cele anuntate. Una va fi in Apuseni acolo unde am avut si in primavara si una la Bran, tot cum am avut anul trecut cooking camp-ul

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #159 : Marți, 13 Mai 2014, 20:18 »
Asa cum am promis am lansat o actiune care se adreseaza celor nou intrati: Tabara New Entry&Cooking Camp Bran/Predelut 28 – 30 noiembrie http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1971.0.html
dar si una combinata pt noi dar si mai vechi aici: Apusenii in haine de toamna 15 - 18 octombrie 2014 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1971.0.html

Ambele au avut succes, anul trecut in tabara new entry de la Bran s-a format un nucleu de prieteni care s-a tot marit... :), iar in primavara am fost in Apuseni prieteni mai vechi in Singles Camp dar si cu nou intrati si totul a iesit asa cum isi doreste intotdeauna un organizator... :thumbup: :dance:

Offline Eli

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #160 : Joi, 16 Octombrie 2014, 11:50 »
Buna ziua. Mai exista excursii pentru "New Entry's" la care sa pot participa si eu??

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #161 : Joi, 16 Octombrie 2014, 20:36 »
Anul acesta mai este o singura excursie new entry dar la care nu mai sunt locuri. Urmatoarea va fi in ianuarie, calendarul 2015 va aparea la 1 noiembrie.

Offline Smaranda

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #162 : Sâmbătă, 18 Octombrie 2014, 20:38 »
  Eliberez locul pentru aceasta tabara, cu parere de rau, nu pot sa particip, din motive de sanatate.
  Daca este cineva interesat   ... sa se exprime .

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #163 : Duminică, 19 Octombrie 2014, 12:45 »
Imi pare rau pentru tine, sper sa nu fie ceva grav.
Poate te contacteaza Eli, am vazut ca ea isi exprimase dorinta de a merge.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #164 : Marți, 21 Octombrie 2014, 10:34 »
Chiar daca nu poarta titulatura "Tabara New Entry" si nu sunt special destinate celor nou intrati in grup, va recomand la inceput de an 2015 doua actiuni:

Pasi in zapada 30 ianuarie - 1 februarie 2015 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2044.0.html

Drumetii in zona Predeal. 20 - 22 martie 2015 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2042.0.html

Ambele sunt intimizate ca numar si folosesc natura ca si parghie de socializare. Locatiile sunt exclusive, se mananca impreuna, se mai si gateste si pregateste in grup. Lucruri care deschid mult partea de comunicare.

Foarte buna ca si "acomodare" cu ceilalti este si Carnaval la Sibiel. A V-a editie. 6 - 8 martie 2015 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2043.0.html

In noiembrie o sa apara si doua exclusiv pt new entry, inca nu va pot comunica perioadele. Tot atunci un newsletter general transmis dar care contine mai multe detalii despre actiunile noastre si efectul lor...

Sugestia mea, ma refer acum la voi cei noi este sa luati decizia de participare in perioada imediat urmatoare inscrierii in grup. Atunci entuziasmul va ajuta sa treceti peste pragul de timiditate, aveti ceva mai mult curaj, nu va puneti "prea multe intrebari" - cu cine merg, pe cine intalnesc...