Autor Subiect: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp  (Citit de 145319 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline totoescua

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 124
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #180 : Marți, 25 Noiembrie 2014, 22:30 »
Doamne ferește Florin , asta suna a relaxare la locul de munca din bunăvoința proprietarului !!!

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #181 : Marți, 25 Noiembrie 2014, 22:32 »
Of, credeam ca e interesant !

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #182 : Marți, 25 Noiembrie 2014, 22:42 »
Atunci, cine stie ce noutati poate sa ne pregateasca Gigi, ceva pe baza de adrenalina ! Ma tot gindesc, dar sa fie si placut !

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #183 : Miercuri, 26 Noiembrie 2014, 07:59 »
Nu, nu e nici la ce se gandeste Silviu  ;D ;D ;D, nici ce spune Florin...Nu e nici workshop...Nici dezbatere...Cu siguranta ca aproape toti ati participat la actiuni de firma in care ati fost impartiti, ati concurat, ati povestit...Eu spuneam ca e un program inedit, care inca nu v-a mai fost oferit...Nu o sa fie vorba de adrenalina, sau nevoie de conditie fizica...

Cu siguranta o sa placa... :)

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #184 : Joi, 27 Noiembrie 2014, 00:30 »
Daca nu e cu urcat vin si IO....  O0

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #185 : Joi, 27 Noiembrie 2014, 09:25 »
Nu e, nu e, Rentzi...De data asta nu... :)

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #186 : Joi, 27 Noiembrie 2014, 11:47 »
Daca nu e cu urcat vin si IO....  O0
Au voie si cei vechi?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #187 : Joi, 27 Noiembrie 2014, 13:11 »
Probabil ca va exista un mic procent de locuri si pt cei vechi....Initial ma gandisem doar pt cei noi, dar este posibil ca la fiecare actiune sa fie cate 3-4 locuri si pt vechi. Lesne de inteles de ce... :)

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #188 : Vineri, 28 Noiembrie 2014, 00:59 »
Au voie si cei vechi?

E cumva o aluzie ca as fi "vechi"?  :sorry:

CristianT

  • Vizitator
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #189 : Marți, 02 Decembrie 2014, 17:30 »
Au voie si cei vechi?
D'apoi cum domnita draga!

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #190 : Marți, 02 Decembrie 2014, 17:34 »
E cumva o aluzie ca as fi "vechi"?  :sorry:
Nu era nici o aluzie, voiam sa stiu daca pot merge si eu...

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #191 : Marți, 02 Decembrie 2014, 17:38 »
D'apoi cum domnita draga!
Initial, Gigi a zis ca este numai pentru cei noi, apoi a revenit asupra deciziei, acceptand si cativa vechi. Deci, acum ma pregatesc pentru inscriere. :)

Offline Silvia_C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #192 : Miercuri, 03 Decembrie 2014, 11:08 »
Am citit ceea ce se scrie aici, :offtopic: si sunt foarte curioasa :o ce ne va pregati Gigi pentru cei noi veniti.  :applause: :applause: :applause:  Bravooooo!!!! organizatorului. :flori: :flori: :flori: :flori: Dar pana atunci, voi fi cu voi si de Revelion *|*

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #193 : Joi, 11 Decembrie 2014, 10:54 »
Tocmai am revenit din turul pe care l-am facut prin tara...Am vrut sa ma conving de unele aspecte, sa vizitez viitori colaboratori, sa incerc sa descopar noi posiblitati de entertainment in zonele de organizare.

Cea mai interesanta si mai curioasa coincidenta am avut-o cu cineva care mi-a fost recomandat pt colaborare la una dintre locatii. Discutand programul pe care vreau sa-l tin, pe puncte si incercand pentru fiecare sa gasesc pe cat posibil colaboratori locali, managerul locatiei mi-a recomandat pe cineva, nu foarte apropiat ca distanta dar imi spunea foarte potrivit pt ceea ce vreau si am eu nevoie...Era la 100 de km de locul evenimentului pe care vreau sa-l tin anul viitor...Prima coincidenta, era exact in locul in care mi-am rezervat camera ca punct intermediar al calatoriei mele...Mi-am spus super! - oricum trebuia sa ajung acolo...Si o iau la drum...ajung la om acasa, de fapt o proprietate cu de toate...Vorbisem de pe drum, ma anuntasem si persoana ma astepta...Ma uit la el, imi zic "mai sa fie, pe omul asta l-am mai intalnit pe undeva!" - dar cum am avut si am contact cu foarte multa lume ma gandeam ca pot sa confund sau sa fie o asemanare...Si povestim, povestim, construim mental impreuna evenimentul si ajungem la varsta...Eu care ma laud ca am condiie fizica buna si sa zic ca fata de multi colegi de-ai mei de generatie sunt mai activ ::)  :) (mi-au murit laudatorii asa ca trebuie sa ma mai alint si eu...) ma asteptam ca interlocutorul meu sa fie cu un an - doi mai mare...Cand colo cu 8 ani!!! Foarte prezentabila persoana, agreabila, calareste, calatoreste mult, se ocupa de multe lucrri ce necesita efort si conditie fizica...Il complimentez si-mi spune: "aerul de Sovata! Am lasat acum multi ani in urma orasul in care m-am nascut, apoi...Sibiul si am venit aici, unde am luat-o de la capat cu toate..." Atunci mi-a picat fisa, il stiam, era clar ca memoria nu ma insela, doar ca dupa porecla, nu dupa nume...Statuse ani intregi la un foarte bun prieten al meu in gazda impreuna cu fosta sotie si fiica sa, un copil superb, vesel si placut si cu un nume care-mi placuse mult...Iunia. Cand i-am spus ca mi-am amintit de unde il cunosc, cand a vazut ca nu uitasem numele fetitei lui (intre timp imi spunea ca are...36 ani...), nu-i vina sa creada...Nici mie ca am reintalnit pe cineva de care chiar nu mai stiam nimic...

De pe drum l-am sunat pe Radu amicul meu, fosta lui gazda...Nu mai vorbisem cu el de ceva vreme... Asa am aflat ca s-a reapucat de muzica si ca ma cautase, are un concert de come-back si tinea sa aiba in jur prieteni si cunoscuti...Cum nu raspunsesem (cine stie pe unde batuiam... ???) ma daduse disparut pe undeva..Tipul a fost printre cei mai buni chitaristi bass de jazz din tara, dar s-a apucat de business si s-a lasat...Nu a mai apartut pe scena, dar a continuat sa repete, are si un studio de muzica, a facut ceva inregistrari pt altii la care mai participa si el...Tare m-am bucurat...

Si uite aseaza "Cineva" lucrurile...Urmeaza sa colaborez cu Romi pt doua evenimente, sa ajung la Radu la concert...Si sa-i reintalnesc...cand ma asteptam mai putin.  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #194 : Sâmbătă, 13 Decembrie 2014, 19:24 »
Am incercat de cateva ori excursii cu ski, dar se pare ca nu sunt multi amatori...Explicatia este simpla: asa ceva isi poate organiza fiecare destul de usor, nu e nevoie de grup...

Acum despre cele doua excursii lansate: inscrierile au intrecut orice previziune a mea, dupa doar o zi de la comunicare, sunt...50 de inscrieri. As dori ca toata lumea care se inscrie sa poata participa.... Stiu ca fiecare isi doreste acest lucru, dar nu stiu cum o sa pot multumi pe toti... ??? Vedem dupa ce lansez cu detalii cele doua excursii si functie de feed-back o sa incerc ceva...