Autor Subiect: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp  (Citit de 145153 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline papadia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #210 : Vineri, 07 August 2015, 01:12 »
Eu doream să vad ofertele să îmi aleg ceva să plătesc și să merg dintr-o excursie.

Uite aici ofertele, poti alege. http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2125.msg111058.html#msg111058
"Nimeni nu isi da seama cat de frumos este sa calatoresti, pana nu ajunge acasa si isi aseaza capul pe vechea, familiara sa perna" - Lin Yutang

Offline cristina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #211 : Marți, 15 Septembrie 2015, 20:04 »
Buna seara, eu sunt Cristina!

As vrea sa devin una "de-a voastra" si am facut un prim pas in acest sens, prin a ma inscrie la Revelionul de anul acesta.
Sper sa imi fac prieteni iar voi sa ma acceptati in vesela sociatate din care faceti parte. Ma bucur tare mult de pe acum
...

Offline ceciliamadalina76

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #212 : Marți, 22 Septembrie 2015, 13:18 »
Buna,

Vreau si eu sa vin! :-)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #213 : Marți, 22 Septembrie 2015, 13:29 »
Bine ati venit si sa va distrati Cristian si Cecilia!

Cristina, mesajul tău ar sta și mai bine la topicul cu Revelionul.
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2096.0.html
Ar fi si mai de folos pentru  că acolo intra si comenteaza lumea care s-a inscris la Revelion. Așa, aici mesajul tău se cam...rataceste.

De fapt e o regula generala să incercam sa ne prezentam si interactionam pe topicurile excursiilor la care ne-am inscris. Asa ne cunoastem macar un pic si incalzim atmosfera inainte sa ne intalnim. *|*

O alta recomandare ar fi sa bifăm că dorim să fim ”notify” pe email atunci cand cineva intervine pe un topic de care suntem interesati.

Cecilia, chiar daca nu te-ai inscris esti invitata si tu oriunde simti ca vrei sa comunici cu ceilalti :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #214 : Luni, 05 Octombrie 2015, 08:53 »
Revenit de la Castel mi-am luat un pic de timp sa-mi tin una dintre promisiunile facute celor nou intrati (new entry). Imi spunea Samiza ca multi din cei prezenti la Sibiel au intrebat de ce nu facem mai multe actiuni acolo, de ce nu si alte tematici, nu doar Carnaval si Sarbatoarea Toamnei. Asa ca...

Primele intalniri Singles Camp, in 2010 s-au tinut la Sibiel si din cei care au fost atunci mai puteti intalni in excursii destul de multi...Si au trecut aproape 6 ani....Au fost foarte bine tintite pe partea de socializare si poate de aceea s-au format si dezvoltat relatii atat de bune intre participanti si s-au fidelizat acestei actiuni. Programul era de asa natura incat sa determine interelationarea si comunicarea. Asa ca reincepem seria acelor evenimente...dedicate celor noi.

Urmariti pe forum, detaliile primei actiuni, "Petrecere de sarbatori. Sibiel 4 - 6 decembrie": http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2172.0.html



Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #215 : Luni, 05 Octombrie 2015, 14:59 »
In pregatire se mai afla inca o actiune dedicata new entry, diferita insa de cea din decembrie ca profil si evident ca program. Din pacate nu o s-o pot organiza anul acesta, va fi cel mai probabil in ianuarie, iar locul de desfasurare o locatie in zona Bucuresti. Daca programul pe care il gandesc se va confirma ca reusita, urmeaza sa-l multiplic pt zona centru, intr-o locatie de intalnire Vest - Nord. Va fi si debutul celor doua noi centre....

Se numeste "Povesti la semineu" si veti avea ocazia sa ascultati, sa aflati, sa dezbateti, lucruri foarte interesante cu persoane deosebite, foarte bine documentate. Invitatii mei vor fi din domenii diferite si pe langa calitatea de prezentator o vor avea si pe cea de moderator. Nu va fi ceva academic, scortos sau lipsit total de dinamism, partea de poveste va alterna cu petrecere si entertainment. Un program interactiv si foarte dens - ceva inedit, asa cum se obisnuieste in Singles Camp.  :) O sa puteti afla mai multe pe topicul deja deschis, dar ceva mai incolo, acum apare doar in lucru....


Offline vasile ili

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #216 : Duminică, 22 Noiembrie 2015, 00:49 »
Salut Gigi,
la moment, ce intalniri se preconizeaza pentru noii intrati?
Sau, care sant urmatoarele evenimente, la care se poate de participat in acest an?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #217 : Duminică, 22 Noiembrie 2015, 09:34 »
Buna Vasile Ili. La cat e Gigi de ocupat, cred ca s-ar bucura si ar aprecia mult sa-l intrebam doar despre lucruri pe care nu le gasim deja pe forum. ;)

de exemplu- evenimentele din acest an 2015 le gasesti aici
http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,48.0.html

excursiile planificate pe 2016 le gasesti aici:
Singles Camp
http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,51.0.html

Singles Travel
http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,49.0.html

listele 2015 nu sunt inca finale, dar te ajuta sa iti faci o idee.

Rezervarile se fac aici:

http://www.singlescamp.ro/
cauta pe luni, la fiecare excursie in detalii gasesti informatii si formularul de rezervare.

Succes si calatorii frumoase!

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline vasile ili

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #218 : Duminică, 22 Noiembrie 2015, 10:16 »
Multumesc Wonderland. Mesajul D-stra e ca o harta pentru mine in posibilitatea de a manevra pe acest forum cu multe subiecte.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #219 : Duminică, 22 Noiembrie 2015, 11:33 »
cu drag! Si, cine stie, la un moment dat, tu vei fi cel care ajuta pe cineva sa se orienteze pe forum. ;) PS pe aici nu ne prea formalizam. E mai simplu fara... Dvs. O0
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline cori

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #220 : Marți, 24 Noiembrie 2015, 20:35 »
Mai sunt locuri la intalnirea din 4-6 decembrie? Se pot face inscrieri cu optiunea single in camera?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #221 : Marți, 24 Noiembrie 2015, 20:37 »
Da Cori, dupa ce faci rezervarea discuta cu Samiza in agentie pt single.

Offline cori

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #222 : Marți, 24 Noiembrie 2015, 20:53 »
Supeeeeeeeeeeer. Fac rezervarea.

Offline ANCA.G

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #223 : Miercuri, 16 Decembrie 2015, 10:18 »
Buna ziua! Si eu sunt "nou intrat" in comunitate. M-am inscris in excursia de la Fundata - 15-17. ianuarie - din cate am citit pe forum am mari sperante ca va fi foarte interesant. Abia astept intalnirea.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #224 : Miercuri, 16 Decembrie 2015, 18:22 »
Bună. Cu siguranță va fi. Și eu abia aștept să povestiți, cât mai mulți și cât mai mult, cum a fost. :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.