Autor Subiect: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp  (Citit de 145333 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #255 : Marți, 07 Martie 2017, 15:25 »
Buna ziua,

Sunt noua pe acest forum si sunt interesata de iesirile, intalnirile si calatoriile din aceasta comunitate.

Bina ai venit Irina!

Sunt sigura ca vei gasi oameni compatibili cu care iti vei petrece timpul frumos!
Totusi, sfatul meu este sa te uiti pe site in Calendarul excursiilor si pe forum la descrierea amanuntita a aacestora si sa iti rezervi pe cele pe care ti le doresti deoarece locuile se dau foarte repede:)
Si ar fi pacat sa nu ne intalnim si fizic, sa ne vezi cat si cum si ce frumos stim sa dansam, sa radem, sa cantam, ce spirit bun e in actiuni!

Sa ne vedem cu bine:)
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline ioana1964

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #256 : Luni, 10 Iulie 2017, 14:59 »
Buna ! Eu sunt Ioana , si sunt noua pe acest forum... :) Mi-am rezervat un bilet pentru excursia - Varna (22 -23 iulie ) si vreau sa aflu cateva informatii legate de aceasta excursie .Mai trebuie facuta rezervare la autocar ? Trebuie sa cumpar leva sau euro de aici ? Mi-ar fi de mare ajutor daca m-ar putea lamuri cineva cu privire la aspectele astea.? O zi cat mai placuta !
?

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #257 : Luni, 10 Iulie 2017, 16:00 »
Bine ai venit, Ioana!
Intrebarile despre excursie trebuie adresate pe firul de discutie dedicat acestei actiuni. O gasesti in rubrica Excursii si vacante Singles Camp & Travel 2017 Urmareste  forumul pentru a fi la curent cu noutatile

Offline ioana1964

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #258 : Luni, 10 Iulie 2017, 20:26 »
Multumesc  :)
?

Offline oai

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #259 : Luni, 24 Iulie 2017, 13:07 »
Buna, este o idee foarte buna. Am participat la o excusie anul acesta si am fost foarte incantata. O astept pe cea de-a doua cu mare entuziasm. Super atmosfera.

Offline MIHAIELA EUGENIA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #260 : Sâmbătă, 12 August 2017, 20:03 »
buna seara. Sunt noua pe site si ... nu prea ma descurc .  :D . Poate ma ajuta cineva .As vrea tare mult sa ma integrez rapid  :)
Mihaiela M.

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #261 : Sâmbătă, 12 August 2017, 23:53 »
buna seara. Sunt noua pe site si ... nu prea ma descurc .  :D . Poate ma ajuta cineva .As vrea tare mult sa ma integrez rapid  :)

Buna Mihaela si bine ai venit,
Poti scrie pe forum si te poti inscrie in excursii, la care mai sunt locuri anul acesta.
 Aici sunt excursiile, frumos aranjate pe luni.
http://www.singlescamp.ro/evenimente/?perioadaeveniment=57&page=0

Se lucreaza la site, se pun excursiile pe 2018, dar se vede clar care sunt 2017.
Daca ai intrebari, te ajutam cu placere!
Excursiile sunt organizate in cele mai mici amanununte, ai sa vezi!

Offline Wizard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #262 : Miercuri, 06 Septembrie 2017, 09:26 »
Buna ziua tuturor,
Sunt new entry, sau fresh meat cum bine a punctat Li_a, si postul meu este doar pentru a va spune HELLO! :bow:

Offline nana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #263 : Joi, 07 Septembrie 2017, 12:42 »
Buna ziua, m-am inscris si eu pentru excursia din 30.11.2017 la Tg. Mures. Nu am mai fost cu voi, va urmaresc constant, acum am sa indraznesc. Sper sa imi placa. O zi frumoasa tuturor  :flori: :flori: :flori:

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #264 : Marți, 12 Septembrie 2017, 21:42 »
Nana, bine ai venit!

La Targu Mures o sa fie o excursie de vis, ai sa vezi!

Offline nana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #265 : Sâmbătă, 16 Septembrie 2017, 07:28 »
Multumesc, sper si eu sa fie frumos. Dar vad ca nu s-a inscris lumea, ca s-a prelungit termenul de plata. Sper ca nu se anuleaza, acum cand mi-am luat avant  ;) ;) ;)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #266 : Sâmbătă, 16 Septembrie 2017, 10:33 »
Nana, pentru cei aflati la prima inscriere intr-o excursie SCT (Singles Camp&Travel), este de inteles o doza mica de neliniste si intrebari ca cele puse de tine. Totusi, aceste nelinisti pot fi atenuate daca acorzi un minim de atentie forumului, modului in care e organizat, si informatiilor care apar.

De exemplu:
1. despre o excursie sau alta, scriem pe topicul excursiei respective. Pentru Minivacanta de 1 Decembrie, de exemplu, scriem aici : http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2469.0.html Si tot aici gasesti si informatii utile pentru participanti.
De data asta ai avut noroc de Camelia ca a fost pe faza, dar, in general, lumea urmareste in special discutiile de pe topicul excursiilor la care s-au inscris.
2. Nu imi dau seama de unde ai tras concluzia ca s-a amanat termenul de plata.  :faint:
Posibil sa ai dreptate, n-am urmarit chiar cu atata atentie, in simpla mea calitatea de membru mai vechi, datele de pe site :angel:
Chiar si asa, nu e nimic ingrijorator, aceasta actiune a abia la sfarsitul lunii noiembrie, chiar decembrie.  Lumea deocamdata e prinsa cu actiunile verii-toamnei :coolsmiley:, mai e ceva timp pana la mini-vacanta de 1 Decembrie.

Poate daca ai sa saluti si ai sa anunti participarea ta pe topicul excursiei, pe link-ul de mai sus, o sa inceapa sa dea semne si alte persoane inscrise. Zic si io!

Keep calm and enjoy!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline nana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #267 : Sâmbătă, 16 Septembrie 2017, 22:08 »
Multumesc de raspuns, am vazut pagina. O seara buna tuturor :applause:

Offline Vio7

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #268 : Duminică, 05 Noiembrie 2017, 07:53 »
Interesant! Prezent!   *|*

Offline Campbell Olga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp
« Răspuns #269 : Marți, 19 Decembrie 2017, 21:10 »
Buna seara! Olga ma numesc si sunt din Constanta. Pentru ca sunt noua pe aici voiam sa intreb daca in afara excursiilor se organizeaza si altfel de intalniri. O seara buna tuturor si felicitari pentru idee organizatorilor !