Autor Subiect: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp  (Citit de 145302 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline oti

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 208
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #90 : Sâmbătă, 04 Februarie 2012, 17:16 »
esti prea serioasa acum >:(
 e subinteles ca sefii sunt ei, copii, dar trebuie sa ne ridicam la nivelul lor ::)
Pasul indispensabil pentru a obtine lucrurile pe care ti le doresti in viata este acesta: hotaraste-te ce vrei.

Caroline

  • Vizitator
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #91 : Sâmbătă, 04 Februarie 2012, 22:37 »
 ;D

Offline andraion

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #92 : Sâmbătă, 18 Februarie 2012, 16:52 »
astept sa mi se raspunda unde mg. in excursie new entry in martie si alte detalii
andraion :2funny:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #93 : Sâmbătă, 18 Februarie 2012, 18:34 »
Andraion, urmareste link-ul:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1364.0.html
Nu mai sunt locuri la aceasta tabara, dar daca citesti in ultimele postari ale mele acolo, vei putea citi ceea ce am propus ca alternativa. Cazare la Pensiunea Sibiel si participare si la carnavla si la tabara new entry.

Offline andraion

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #94 : Duminică, 04 Martie 2012, 10:47 »
am acceptat alternativa pentru new entry martie,si,am platit avansul.o sa platesc si restul pana pe 10 martie,dar trebuie sa stiu locul de intalnire in sibiu sau sibiel,ora ,etc. i putina rabdare pana ma obisnuiesc cu forumul,si apoi sper sa fie totul o.k.
andra  :help:

mihaela1961

  • Vizitator
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #95 : Duminică, 05 August 2012, 10:34 »
As merge si eu intr-o tabara pt. noiii veniti, numai ca exista un foarte mare imediment..Bacaul-am impresia ca e relativ izolat de estul 'habitatelor'(citeste orase), asa ca geografic sunt cam 'izolata', mai ales ca-mi lipseste si mijlocul personal de transport(nu din motive financiare).
Mia concret, este cam dificil sa vin la intalnire, sa scimb n mijloace de transport.Ideal ar fi fsot macar sa mai fie inca cineva 'singlecamp'(oare merge atribuirea asta celor inscrisi pe aici?), relativ aproape de orasul in care locuiesc.
Personal, chiar ma intereseaza sa fac excursii inclusiv in strainatate(sau mai ales)cu un grup de single.

Caroline

  • Vizitator
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #96 : Duminică, 05 August 2012, 22:21 »
Mihaela, pana acum - din ce stiu eu - locatia nu a fost un impediment, pentru ca:
- inaintea unei excursii se fac grupaje ad-hoc pe forum, in functie de proximitate si de cine are locuri in masina
- pentru majoritatea excursiilor, punctul de intalnire este Sibiu sau Sibiel, ca fiind centrul tarii si sediul adminilor. Evident, exista si exceptii, dar si solutii...
- Cauta si pe topicul "Singles Camp in zona", subtopicul Iasi.

Bafta, curaj si bine ai venit!  ;)

Offline niculina.iacob.58

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #97 : Sâmbătă, 15 Septembrie 2012, 10:22 »
Sunt noua pe aici.Sper si-mi doresc sa se organizeze cat mai repede posibil o tabara new-entry la care sa pot participa si eu(sa pot ajunge din locul in care ,,se atarna harta in cui=Botosani,,).Sunt cam timida.Imi doresc din suflet sa ma integrez in grup si sa nu ma prinda Revelionul descoperita din acest punct de vedere.(As  vrea sa petrec Revelionul cu voi).M-a incantat tot ce-am citit pe forum, dar vreau sa vad si pe viu.

Offline niculina.iacob.58

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #98 : Sâmbătă, 15 Septembrie 2012, 15:20 »
Pt Mihaela din Bacau
Si eu sunt in aceeasi situatie ca tine: sunt nou inscrisa in grup, mi-e foarte greu s-ajung de una singura cu n mijloace de transport la Sibiu unde am vazut ca  se organizeaza majoritatea actiunilor, n-am masina personala.Si eu doresc sa particip la actiuni, excursii si in strainatate.Din Botosani(unde locuiesc eu) pleaca un autocar zilnic la ora 14 spre Timisoara, care trece si prin Bacau, Sibiu.Mi se pare cea mai simpla solutie.Poate luam legatura.Adresa mea de e-mail iacob_niculina_bt@yahoo.com.Ai participat la vreo tabara new-entry?

Caroline

  • Vizitator
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #99 : Sâmbătă, 15 Septembrie 2012, 17:24 »
Sunt noua pe aici.Sper si-mi doresc sa se organizeze cat mai repede posibil o tabara new-entry la care sa pot participa si eu(sa pot ajunge din locul in care ,,se atarna harta in cui=Botosani,,).Sunt cam timida.Imi doresc din suflet sa ma integrez in grup si sa nu ma prinda Revelionul descoperita din acest punct de vedere.(As  vrea sa petrec Revelionul cu voi).M-a incantat tot ce-am citit pe forum, dar vreau sa vad si pe viu.

Bine-ai venit, Niculina! Pe mine anul trecut chiar m-a prins revelionul descoperita, noroc ca am descoperit Single Camps. Te asigur ca nu vei regreta. Te asteptam!  :flori:

Offline amaria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #100 : Marți, 25 Septembrie 2012, 12:23 »
buna
si eu sunt noua aici si sper sa particip la urmatorul eveniment organizat pt new entry.. in noiembrie?? se pare ca da... :( ;)

Offline iuli

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • Ofera ceea ce doresti sa primesti.
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #101 : Marți, 02 Octombrie 2012, 09:16 »
Buna, sunt nou si eu.  Frumos pe aici la voi... :dance:
Viata este frumoasa, noi o complicam inutil.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #102 : Marți, 02 Octombrie 2012, 13:25 »
Buna, sunt nou si eu.  Frumos pe aici la voi... :dance:
Esti nou, dar te-ai acomodat foarte repede cu structura forumului, comunici bine, esti activ. Esti un rezervor de surprize...

Offline iuli

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • Ofera ceea ce doresti sa primesti.
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #103 : Marți, 02 Octombrie 2012, 13:30 »
yep, direct la tinta  :thumbup:
Viata este frumoasa, noi o complicam inutil.

Offline niculina.iacob.58

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #104 : Vineri, 05 Octombrie 2012, 08:27 »
Am inteles ca in noiembrie se organizeaza o tabara pt noii membri.La ce data si in ce loc?