Autor Subiect: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012  (Citit de 104433 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Saturnianul

  • Vizitator
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #375 : Joi, 29 Martie 2012, 16:36 »
Nu ma pricep la partea de asta. Stiu, chiar discutasem odata pe tema asta. Ar fi usor si pt descarcare, ar exista si o arhiva. Poti ajuta aici?

Gigi, nu e nevoie de mare filosofie aici doar de niste timp si mentenanta pe parcurs, fiindca sunt doua etape.
1. Se creeaza o rubrica speciala accesibila numai membrilor, cum exista deja.
2. Pentru ca rubrica respectiva sa nu fie accesibila TUTUROR membrilor inscrisi se poate crea un grup de useri in care sunt adaugati numai cei care au participat la cel putin o actiune sa zicem. Si vor avea acces acolo DOAR membrii grupului respectiv. Ceilalti nu vor avea, chiar daca sunt inscrisi pe forum.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #376 : Joi, 29 Martie 2012, 17:16 »
Can do it?

Offline balanta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 626
  • ...sa fiu eu insami
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #377 : Joi, 29 Martie 2012, 17:50 »
cred ca e bine venit ... setul de fotografii trimis de mine pe transfer.ro a fost descarcat la dublu fata de adresele de mail primite si luate de mine...chiar daca cineva care nu a participat le vrea isi poate exprima optiunea si daca e e cunoscut oricum i se pot trimite!
"...am invatat ca poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti..." Octavian Paler

Offline kama148

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 285
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #378 : Joi, 29 Martie 2012, 20:28 »
Gigiiiii...este corct si ""impanat"" si ""impaunat"", iar cu partea de slabit, eheeeeeeeeeeeeeeeeeee... aici trebuie sa organizezei carnaval in fiecare seara,  iar eu sa fiu invitata de baza...... sa vezi exercitii. *|*...kg si seara,  :oops: eeeeeeeeeeeeeeee...acum sa nu va duca gandul in  alta parte...
Multam fain de poze, le-am primit

Offline kama148

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 285
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #379 : Joi, 29 Martie 2012, 20:41 »
Blantaaaaaaaaaaaaaaaaaa... spune-mi si mie cum ai facut pozele alea????  oare eu sunt acea ???? ...poateeeeeeeeee  ma marit si te pun NASA, multam fain!!!!!

Caroline

  • Vizitator
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #380 : Joi, 29 Martie 2012, 20:43 »
Kama, pe mine m-ai convins ca singurul sport pe care mi-ar place intr-adevar sa-l practic ar fi dansul sportiv. Ar da tuturor exercitiilor colaterale de rezistenta, viteza, mobilitate etc. un scop.  :)

Offline dauina

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 642
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #381 : Joi, 29 Martie 2012, 21:06 »
cred ca e bine venit ... setul de fotografii trimis de mine pe transfer.ro a fost descarcat la dublu fata de adresele de mail primite si luate de mine...chiar daca cineva care nu a participat le vrea isi poate exprima optiunea si daca e e cunoscut oricum i se pot trimite!
Da' io ce am de nu am primit nika?....pitici pe limba??!!!! ia, rogu-te frumos sa faci ceva in sensul asta! :flori: vezi, io's draguta :strambatura:
Nu ceea ce aduni, ci ceea ce raspandesti spune ce fel de viata ai trait!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #382 : Joi, 29 Martie 2012, 21:12 »
Kama, pe mine m-ai convins ca singurul sport pe care mi-ar place intr-adevar sa-l practic ar fi dansul sportiv. Ar da tuturor exercitiilor colaterale de rezistenta, viteza, mobilitate etc. un scop.  :)

chiar astazi vorbeam cu un amic care ne povestea despre fata lui care urmeaza cursuri de dans sportiv si participa la concusuri cat de solicitant este acest sport din punct de vedere fizic chiar daca la prima vedere pare usor si doar o succesiune de pasi;

Mari_a

  • Vizitator
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #383 : Joi, 29 Martie 2012, 21:14 »
Quote from: balanta  Thursday, 22 March 2012, 17:29 
"sunt o parte din poze....mai urmeaza cele cu carnavalul sapt viitoare ca daca-s plecata 4 zile nu am cum..."

Eu am primit primul set de poze si il asteptam cu maaare interes pe cel de-al doilea... Multumesc!  :) 

Offline balanta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 626
  • ...sa fiu eu insami
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #384 : Joi, 29 Martie 2012, 23:39 »
da Maria....stiu....mai am de lucru nitel la ele
"...am invatat ca poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti..." Octavian Paler

Caroline

  • Vizitator
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #385 : Sâmbătă, 31 Martie 2012, 01:46 »
chiar astazi vorbeam cu un amic care ne povestea despre fata lui care urmeaza cursuri de dans sportiv si participa la concusuri cat de solicitant este acest sport din punct de vedere fizic chiar daca la prima vedere pare usor si doar o succesiune de pasi;

Eu tocmai in ideea asta as vrea. Nu e numai solicitant, cred ca e si unul dintre sporturile "complete", ca si inotul sau tenisul de camp, adica unde trebuie sa te folosesti de aproape toate grupele de muschi. Altfel, pe mine mersul la sala nu ma motiveaza.

Offline balanta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 626
  • ...sa fiu eu insami
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #386 : Sâmbătă, 31 Martie 2012, 17:27 »
imi vine sa ... |o ... data viitoare viu cu o "sapuniera" sa fac poze ... am reusit sa termin abia pozele de a doua zi dupa dezmat...aku lucrez la alea 100 de la petrecere ...!!!! :tomato:
"...am invatat ca poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti..." Octavian Paler

Caroline

  • Vizitator
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #387 : Sâmbătă, 31 Martie 2012, 17:46 »
Balanta, avand in vedere precedentul creat, cred ca pozele de la petrecere ar trebui sa le trimiti pesronal pe lista de email-uri sau prin transfer...  >:D

Offline balanta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 626
  • ...sa fiu eu insami
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #388 : Sâmbătă, 31 Martie 2012, 17:56 »
oricum asta fac ...le arhivez si prefer sa mai pierd o zi , caci am lista si de la Gigi si ce am scirs io pe servetel
"...am invatat ca poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti..." Octavian Paler

Offline valaura11

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 322
  • Socoteste fiecare zi o viata
Re: Carnaval Sibiel - 16 - 18 martie 2012
« Răspuns #389 : Sâmbătă, 31 Martie 2012, 18:17 »
Balanta, esti tare...in ale fotografiei. Nu am avut timp sa intru pe forum de la Carnaval incoace...Sunt incantata de calitatea pozelor tale ca si de filmul lui Iulian. O sa-ti trimit si eu pe mail in functie de timp...ceea ce am cu tine, dar si celorlalti al caror mail il cunosc. Astept cu nerabdare ceea ce mai pregatesti. Ma ambitionezi sa fac cursul de foto si sa-mi iau si eu mai repede un aparat foto performant. Te sarut si numai bine  :kissing: