Autor Subiect: Capitale europene: Praga, Viena, Bratislava, Budapesta 30 aprile – 5 mai 2012  (Citit de 28157 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
 ::)multumesc almi_gabi, ma bucur ca macar pt o clipa te-am facut sa retraiesti clipele frumoase din calatoriile tale cu SC , sper sa ne si cunoastem cat mai curand,toate cele bune

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Ma bucur ca v-a placut si ca am reusit sa va fac excursia placuta! Satisfactia unui organizator, vine intotdeauna doar dupa incheierea unui eveniment, cand odata trecut efectul oboselii, cei din grup apreciaza efortul tau. Stiu ca sunt de multe ori putin cam prea dinamic, in incercarea mea de a ava arata cat mai multe. Timpii sunt scurti si trebuie practic sa fi mereu in miscare pt a parcurge traseele propuse. Si da, intradevar judec totul prin prisma rezistentei mele la efort. Eu pot sa merg si sa raman pe picioare o zi intreaga, cald, frig, vant, zapada, nu conteaza. Daca stiu ca ceva ma intereseaza si este frumos, musai sa ma urnesc si sa nu ma opresc.

Barul din Bratislava? Dubliner Irish Pub? Vreau sa zic ca numar zilele cand o sa ajung cu grupul Italia de sud acolo. Sper sa avem sansa unei seri de muzica live acolo, sa-i revad pe jamaican si pe chitaristul slovac. Am ales din pozele lui Theo:




Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Am dat de slovac, tot intr-un jam session asa cum am prins in prima seara.

Dugo feat. John Dale



Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Buna Adana!Acum 2 zile ti - am trimis pe adresa ta de e-mail cateva fografii cu tine , nu stiu daca ai primit mesajul!!?