Autor Subiect: Transalpina 18 - 20 mai 2012  (Citit de 33369 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline tichi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Transalpina 18 - 20 mai 2012
« Răspuns #90 : Miercuri, 23 Mai 2012, 17:42 »
Hello,
Avem o tara deosebit de frumoasa!!! Daca n-am vizitat-o pan-acum, cel putin de-acum incolo s-o facem, pentru ca timpul trece si, din pacate, trece de la noi.Eu, una, mai am multe de vazut !!!
Abia astept sa vin si eu in grupul vostru, sa va cunosc, sa ne cunoastem cu totii. Sigur va fi in urmatoarea tabara din Retezat.Incepe numaratoarea inversa....

Pupici la toti,  :-*
         Tichi :

Offline Carmen_Cris

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Transalpina 18 - 20 mai 2012
« Răspuns #91 : Joi, 24 Mai 2012, 13:37 »
O excursie excelenta din toate punctele de vedere: grup, atmosfera, peisaje, vreme, gazde etc. Gici a spus totul in descrierea de mai sus. A fost prima mea participare la actiunile SC. O amintire de neuitat. Unul din momentele in care m-am bucurat ca sunt single si ca am putut participa la o astfel de excursie. Gigi, am primit si pozele. Mi le-a transmis Codruta. Ca si pe cele de la Oana. Multumesc.

Offline dauina

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 642
Re: Transalpina 18 - 20 mai 2012
« Răspuns #92 : Joi, 24 Mai 2012, 18:07 »
O excursie excelenta din toate punctele de vedere: grup, atmosfera, peisaje, vreme, gazde etc. Gici a spus totul in descrierea de mai sus. A fost prima mea participare la actiunile SC. O amintire de neuitat. Unul din momentele in care m-am bucurat ca sunt single si ca am putut participa la o astfel de excursie. Gigi, am primit si pozele. Mi le-a transmis Codruta. Ca si pe cele de la Oana. Multumesc.
si te pe ale tale, cand le imparti?
Nu ceea ce aduni, ci ceea ce raspandesti spune ce fel de viata ai trait!

Offline Pamfiloiu-Ioan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Transalpina 18 - 20 mai 2012
« Răspuns #93 : Vineri, 01 Iunie 2012, 19:29 »
Multumim pentru aprecieri! Va mai asteptam pe la noi! :)