Autor Subiect: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?  (Citit de 40268 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #90 : Miercuri, 20 Aprilie 2011, 13:15 »
Azi am avut o discutie cu cei de la Antena 3 Bucuresti si Antena 1 Sibiu, pentru ca am dorit detalierea intentiei de reportaj. Ceea ce am auzit m-a pus serios pe ganduri. Din pacate o actiune care se dorea de promovare a unui proiect asa cum este Singles Camp putea sa aduca mari deservicii si interpretari prin asocierea pe care cei din Bucuresti doreau sa o faca cu ceva care gasisera ei ca ar putea fi  senzational....
Am preferat sa renunt la un reportaj care asa cum spuneam ar risca sa distorsioneze ceea ce facem noi, decat sa creez confuzii sau altceva. Am mai pierdut o ocazie de promovare, dar am castigat incredere ca exista oameni dedicati si care ajuta neconditionat proiectul. Ma refer aici punctual la marcutza si la steliana, carora le multumesc foarte mult pt disponibilitate lor. In timp am mai fost contactat de alti reporteri, sunt convins ca ocazii au sa mai apara. Este bine ca acum stiu ca sunt persoane pe care ma pot baza pt un reportaj.

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #91 : Miercuri, 20 Aprilie 2011, 13:32 »
Multumim, Cerului!
Bine ca ne-am luminat, inainte sa luam Lumina!

Ca intotdeauna, tot raul ... spre bine!

nihil sine deo

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #92 : Miercuri, 20 Aprilie 2011, 23:23 »
oricand gigi !

oricand pt SC !

optimus sum

  • Vizitator
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #93 : Sâmbătă, 07 Mai 2011, 01:08 »
incerc sa organizez ceva intruniri prin cluburi sau excursii scurte in jurul bucurestiului...cu cine sa discut direct proiectele mele ?

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #94 : Sâmbătă, 07 Mai 2011, 01:15 »
   Cu noi! Tu propune, iar doritorii se vor inscrie pe lista! Multa bafta! Chiar mi-ar placea sa va mai vad pe cat mai multi din nou! Imi era dor de asta! Eu oricum nu prea stau in casa si n-am o problema in a merge si singura oriunde, dar gasca voastra mi-a deschis apetitul pentru socializare la nivel macro, nu doar cu unul, doi prieteni vechi! De @marcutza, @almi_gabi, @steliana si @pe_jumate chiar imi era dor, iar pe Lucia si @francesca777 mi-a facut mare bucurie sa le cunosc si personal...live, nu doar virtual!

iulia17

  • Vizitator
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #95 : Sâmbătă, 07 Mai 2011, 06:59 »
incerc sa organizez ceva intruniri prin cluburi sau excursii scurte in jurul bucurestiului...cu cine sa discut direct proiectele mele ?


vezi ca am postat eu la "Eu merg..." o astfel de propunere acu vreo 2 zile. citeaza si raspunde la mesajul meu. precizeaza te rog daca esti printre cei cu masina sau fara si de asemenea si ce zone te intereseaza. sunt sigura ca vor fi doritori.





julia

  • Vizitator
Re: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #96 : Sâmbătă, 14 Ianuarie 2012, 19:01 »
Voi cum ati descoperit acest proiect? Si ce ati descoperit mai intii, forumul sau site-ul SinglesCamp?
V-a atras de la bun inceput sau ati avut rezerve? V-au atras forumul si postarile celorlalti?
Ati vrut mai intii sa cunoasteti/cititi despre ce e vorba, sa tatonati si apoi v-ati semnalat prezenta si dorinta de implicare?