Autor Subiect: Comunicam prin muzica  (Citit de 1184135 ori)

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1935 : Joi, 10 Noiembrie 2011, 10:51 »
Ha, haaaa…. Rafting ? Ajuta la conditia fizica ?   ;D Ca portofelul sigur ti-l subtiaza!  ;D

Nu exista nu pot, nu vreau, nu stiu…   (hmm… numa' cu vrutul sunt probleme… nah! n-ai ce sa-i faci  :-X )

Mie imi place mult Grasu XXL – am mai scris de el p-aici. L-am mai pus cu niste cantari haioase.
Uite-l aici cu Guess Who  (nu-mi place ca am vazut ca l-au bagat in ecuatie si pe Horia Brenciu, care dupa parerea mea nu canta, ci tipa…)

 casă moară fetili   8)   ;D
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/mVyQEQJ38b0?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

silviu

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1936 : Joi, 10 Noiembrie 2011, 11:15 »
Mie imi place mult Grasu XXL – am mai scris de el p-aici. L-am mai pus cu niste cantari haioase.
asta canta sau doar vorbeste? :-\

silviu

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1937 : Joi, 10 Noiembrie 2011, 11:43 »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/yXGsJ2uJXFA?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1938 : Joi, 10 Noiembrie 2011, 14:19 »
Silviu, Grasu XXL?  Cauta-l pe net. Nu-i rau deloc.

Noua Kylie   :)    Cu nitel 3D

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Nj6IKIPteuE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

julia

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1939 : Joi, 10 Noiembrie 2011, 17:11 »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/QCahD0M9cv4?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1940 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 09:10 »
La Revelionul ’81 (parca) la miezul noptii nimeni nu misca, nimeni nu respira, toata lumea era cu ochii cat cepele: la tv canta ABBA - Happy New Year. Abia dupa s-a desfacut sampania, au urmat felicitarile si pupaturile…

Sa dansam cu Dancing Queen

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/xFrGuyw1V8s?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Am rasfoit pe aici si am observat ca lipseste.... Cher! Cum e posibil? Are cineva ceva frumos cu Cher? O sa caut si eu.  :)

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1941 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 09:26 »
1982: The Day Before You Came
Agnetha

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/1HnOFwqpLRQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1942 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 10:07 »
Una clasica, de dans, cu Cher (care avea 43 in clipul asta   :o )
O pun aici pentru ca imi plac mult versurile.

Este in, acelasi timp, si o dedicatie.

If I Could Turn Back Time
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/mEszTzdUMcY?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1943 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 12:30 »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/-ufq_FUWPuU?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

silviu

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1944 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 12:55 »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/EkMEef8W-xM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
asta mergea langa grasu si brenciu. unu vorbeste, altu tipa si asta mormaie.

silviu

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1945 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 12:56 »
Una clasica, de dans, cu Cher (care avea 43 in clipul asta   :o )
O pun aici pentru ca imi plac mult versurile.

Este in, acelasi timp, si o dedicatie.
pen cine? ???

Offline balanta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 626
  • ...sa fiu eu insami
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1946 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 13:04 »
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
"...am invatat ca poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti..." Octavian Paler

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1947 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 13:45 »
Haaa... mormaie! Las' ca's bune si ursoaicele la ceva!  ;D
pen cine? ???

Pai... forumul acesta se poate citi si nelogat, deci si de.... ne-useri  :)   E pentru cineva pe care am cam pus tunurile - de-alea ca in videoclipul lui Cher  :) Si-mi pare rau. Big mistake! Cred ca i-am lasat impresia ca-s razboinica... Sunt fooooarte blajina  :) Dar, nah, mai greseste omu' , ii mai da pe dinafara...
"Cei slabi se razbuna, cei puternici iarta, iar cei fericiti uita" - eu sper sa ma ierte  :)

balanta, yeeeah, rock me baby  8)

Mi-a placut Madonna pusa de almi_ . Brrrr....

Give It 2 Me          2 Me   2 Me   2 Me    2 Meeeeeee
(imi place Madonna, nu-mi place Pharrell - s-a bagat si el p-aci prin clip!)

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/aQRLSBUNupg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1948 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 14:15 »

Mi-a placut Madonna pusa de almi_ . Brrrr....



da, nu prea stiu ce mi-a venit cu melodia asta - mi-a placut mult candva - si acum nu stiu cum mi-a picat in "urechi"  ;D
cred ca vremea de afara e de vina
uite ceva mai antrenant

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/6M6samPEMpM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Comunicam prin muzica
« Răspuns #1949 : Vineri, 11 Noiembrie 2011, 20:18 »
Autumn Leaves a mai fost pe-aici, in alte interpretari. Si Elic Clapton a mai fost.
Dar in dispozitia asta ma aflu eu acum. Nu vreau sa comunic nimic prin muzica. Doar imi pierd timpul p-aici...

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/UQlFOX0YKlQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>