Autor Subiect: Intrebari pentru un single  (Citit de 126608 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

silviu

  • Vizitator
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #375 : Luni, 20 August 2012, 19:49 »
asta-i tot o intrebare: la avatar scrie ca e hero member... asta inseamna ca e moderator  ???

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #376 : Luni, 20 August 2012, 22:41 »
la avatar scrie ca e hero member... asta inseamna ca e moderator  ???

Nu.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #377 : Marți, 21 August 2012, 11:10 »
Ca de obicei, raspunsul se afla in intrebare. Ba da. Da' Gabi, fiind moderator, tre' sa taifuneze un pic spiritele pe-aici. ....


N-aveam idée ca postarile mele sunt privite in acest mod; departe de mine intentia de a face polemica sau "sa taifunez" spiritele pe-aici  :o – oricum asta e tare !!!  :slap:

Se pare ca am fost prea ingaduitoare si toleranta in momente  in care trebuia sa ripostez (tot in ideea ca sa fie liniste si sa fie toata lumea multumita) se pare ca am gresit si este incredibil ca dupa 7 luni mai sunt discutii pe aceasta tema!  :( :hammer:
Ma intreb “oare daca ma rezum doar la  citit ce o sa mai spuneti “ ca va spionez" !!???/  |o  :(
Cum spunea cineva pe aici nici o fapta buna nu ramane nepedepsita !!  :faint:

De ce n-o lasi pe ea sa raspunda, Silviu, daca gresesc?

Nu cred ca e cazul sa  dau vreun raspuns la asa ceva, poti sa citesti si singura!!!  :rtfm:
Mi se pare incredibila o astfel de replica Cornelia, nu suntem la scoala aici, nici la pretul corect sau vrei sa fii milionar  sau mai stiu eu ce emisiuni de intrebari si raspunsuri.  :hammer:

Pfoai, ai reusit  sa ma intristezi de n-ai idée si sa nu spui ceva de genul ca “glumeam” sau ca erai intro stare mai “stare” ca nu mi se pare deloc distractiv  :-\ : ar fi bine sa mai filtrati si voi ceeea ce scrieti inainte de a apasa butonul “posteaza” pentru ca eu personal chiar m-am saturat de postari care duc la discutarea persoanelor in locul ideilor.  |o :hammer:   :slap: :tickedoff:

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #378 : Marți, 21 August 2012, 11:26 »
Gabi, imi pare rau ca te-am suparat. Eu traiam cu impresia (nu stiu de unde) ca esti unul din moderatorii forumului. Pe bune si fara nimic peiorativ in asta. Daca termenul "taifuneaza" te-a deranjat, nu am zis-o cu repros, ci cu admiratie, fiindca imi place maniera ta de a pune probleme in discutie,  la asta ma refeream.
In alta ordine de idei, daca am mai gresit altadata, trebuia sa-mi spui, nu iau lucrurile personal si nu ma supar sa recunosc ca altcineva are dreptate si nu eu. Nu stiu daca am pentru ce sa-mi cer scuze, nu pot sa spun decat ca imi pare sincer rau ca a iesit asa.

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #379 : Marți, 21 August 2012, 11:30 »
 >:D  Catfight!  >:D

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #380 : Marți, 21 August 2012, 11:32 »
bit, nu fii rau.  :box:

gabitzule, cred ca a fost o eroare de perceptie. mie neologismul  ;D (ce-mi plac cuvintele inventate!) "taifuneze" imi sugera ideea de a "anima" si de a face "brainstorming". Va rog eu frumos, nu va lasati spiritele voastre frumoasa sa se aprinda din nimic. Absenta "tonului" si a limbajulului nonverbal in postari face ca una sa spuna emitatorul si alta sa "auda" receptorul, ca tot se vorbea de comunicare...
si daca se mai ivesc polemici, absolut firesti intre oameni diferiti, nu inseamna ca ne certam, atata timp cat raman in limitele bunului simt.

ia sa va caut eu o canteca.  :)

...si-o clipa am uitat sa iubim trandafirii....

Florin Bogardo

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #381 : Marți, 21 August 2012, 11:35 »
Bine, bre :tomato:...sorry!
















>:D catfight! >:D

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #382 : Marți, 21 August 2012, 11:47 »
>:D catfight! >:D

Bitek, n-ai dreptate... eu nu ma bat cu nimeni, ca n-am de ce.
Mica, multumesc, da' nu vreau "avocati", asta ar inseamna sa prelungim o problema care nu exista.

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #383 : Marți, 21 August 2012, 12:04 »
erata: nu fi, cu un i  :magic:

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #384 : Marți, 21 August 2012, 12:10 »
Bitek, n-ai dreptate... eu nu ma bat cu nimeni...
Ioi  :-\ too bad! Mai iesea un pic de animatie...ca zici ca-s la sanatoriu. Creca si clampaneala pe taste se face-n soapta de ceva timp...


hai bre, sigur nu va razganditi?   ???

Caroline

  • Vizitator
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #385 : Marți, 21 August 2012, 15:07 »
Eu, nu! Si asta nu numai ca sa nu dau satisfactie unora (tertze persoane) care parca alta treaba n-au decat sa vaneze greseli prin postari erijandu-se in "avocati" (pro- sau contra-), pentru care le multumesc.  >:D  ... da' chiar nu as avea motiv. Sau as avea "motivul" pentru care de peste doua ore nervii ma "detruneaza" de la ceea ce am de facut azi (altceva decat sa vanez greseli fara miza, evident). I have the right to be wrong. I am human.

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #386 : Marți, 21 August 2012, 15:40 »
asa-mi trebuie daca ma bag sa aplanez false-tensiuni. da'-i ultima data.

Lili Zamfirescu

  • Vizitator
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #387 : Marți, 21 August 2012, 15:50 »
asa-mi trebuie daca ma bag sa aplanez false-tensiuni. da'-i ultima data.
"dar decat sa ne certam, mai bine un cantec vesel sa cantam"... :dance:..

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #388 : Marți, 21 August 2012, 15:52 »
Incep io:
Intarata-i drace...

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Intrebari pentru un single
« Răspuns #389 : Marți, 21 August 2012, 16:59 »
Ei, si uite-asa a ajuns situatia la normal. Pai prea era toata lumea zen cand atmosfera clocotea de estrogen!