Autor Subiect: Tabara New Entry 16 - 18 martie  (Citit de 54958 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

anyasolo

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #75 : Joi, 16 Februarie 2012, 09:57 »
Buna dimineata tuturor!
Cum a fost la Praga,Gigi?  :)
Cei care am achitat integral si am optat pentru cazare la Casa din Vale, ramane valabila alegerea, da?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #76 : Joi, 16 Februarie 2012, 16:55 »
Am gasit o Praga inghetata, dar "calda"... Parca e mai frumoasa iarna. Orasul acela are farmecul lui, este atat de romantic si plin!
O sa va povestesc mai multe. Am facut aproape 1000 de poze, ma incanta acolo fiecare cladire, fiecare straduta. Interesant a fost si congresul de turism tinut la Corinthia Towers. Am participat la prezentarile Moraviei si Boemiei de sud. Castele, locuri extraordinaren necunoscute inca turistilor romani. Am inceput sa primesc materiale si informatii de la cei cu care am avut intalniri la Praga. Anul acesta am sa lansez pt cateva companii din Romania cateva programe de incentive. Este insa posibil sa introduc si in unele programe Singles Camp cateva obiective din cele care mi-au fost prezentatte. Surpriza placuta a fost ca am intalnit 3 "romani": un francez stabilit la Tg Mures, un roman plecat de 30 in Paris si unul nascut aici dar crescut si educat la Budapesta. Sunt tendinte noi in turismul corporate si vreau sa ma implic mai mult in sfera asta. Stiu insa ca din pacate imi va limita foarte mult timpul pe care acum I'll dedic Singles Camp. Sper insa sa-mi gasesc oameni care sa ma inlocuiasca aici si actiunea si proiectul sa mearga mai departe fara sa fie afectate intr-un fel. Scriu acum de pe tf, intr-un moment mai de liniste. Poate la noapte am sa pot incepe a povesti mai multe.

Offline clopotel32

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 89
Mutare
« Răspuns #77 : Duminică, 19 Februarie 2012, 15:56 »
Buna ziua tuturor,

 Mi-ar placea si mie  sa merg in  tabara New entry... insa daca nu am transport si  sunt din Tulcea cum pot ajunge in acea tabara impreuna cu voi? Pana in  Bucuresti pot veni cu microbuzul  , din bucuresti pana in Sibiu  se poate ajunge dar din Sibiu  la casa respectiva??? Cine ma preia???

 

Offline clopotel32

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 89
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #78 : Duminică, 19 Februarie 2012, 15:59 »
Buna ziua

  Dar daca nu ai auto personal si esti din Tulcea  cum poti ajunge acolo? Mi-ar fi placut si mie sa ajung dar nu stiu cum??

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #79 : Duminică, 19 Februarie 2012, 22:48 »
Nimic nu este prea departe cand vrei ceva cu adevarat. Intreab-o pe Dadus, cum a venit ea din Oradea in Delta?
Stiu ca multora, mai ales din zona voastra le e teama de vreme rea, dar pana atunci mai e o luna! Avem si ghiocei atunci!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #80 : Miercuri, 22 Februarie 2012, 12:16 »
Am fost intrebat in legatura cu participarea celor din tabara new entry, sambata, la carnavalul de la Sibiel. Programul este acelasi ca si a celor de la carnaval, o sa aveti nevoie sa va pregatiti masca si un costum. O sa organizam transportul din Vale astfel incat sa se ajunga la ora 17.30 la Sibiel. Daca urmariti opicul de carnaval o sa gasiti detalii despre programul de sambata seara.

Offline Victorman

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 318
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #81 : Miercuri, 22 Februarie 2012, 20:03 »
Mai sunt locuri ?  ;) Eu nu-mi permit de obicei sa-mi fac programul dinainte dar as incerca, poate daca platesc o sa vin  ;D

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #82 : Miercuri, 22 Februarie 2012, 20:56 »
Victorman, nu mai sunt locuri in Vale, dar dadeam ca alternativa cazarea la Pensiunea Sibiel si participarea mixta si la New Entry si la Carnaval (impreuna cu ceilalti new entry). Mai sunt in aceasta situatie inca 2 "noi". Detalii despre program si tarif gasesti pe acest topic cu cateva pagini in urma.
Maine am sa-ti transmit un Email de rezervare.

Offline Victorman

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 318
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #83 : Miercuri, 22 Februarie 2012, 20:59 »
ok  :D

Annalys

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #84 : Joi, 23 Februarie 2012, 11:37 »
Buna ziua,

am achitat un avans in data de 07.02. 2012 ( daca nu m-a lasat memoria) :)de 150 de ron si restul de 80 o sa il efectuez saptamana viitoare ( Marti).
Sunt inscrisa pe lista..da?:) nu vreau sa lipsesc  ;)

p.s. am facut si miscari de trupa la birou ca sa pot pleca Vineri:)

Multumesc.

O zi minunata tuturor.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #85 : Joi, 23 Februarie 2012, 12:43 »
Esti pe lista postata pe acest topic, pozitia 5.

Offline VIOLETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #86 : Joi, 23 Februarie 2012, 13:03 »
Hi!
Daca tot suntem cativa pe "unda"poate ar fi timpul sa discutam si despre modul de locomotie pana in  Vale;de ex.eu am masina,dar nu prea ma incanta sa conduc 300 km;deci astept sa impartasiti din experientele voastre anterioare :smiley6600:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #87 : Joi, 23 Februarie 2012, 13:54 »
Violeta, de unde pleci si pe ce ruta pana la Sibiu doresti sa mergi? Asta pt ca cei care pot veni in grupaj cu tine sa vada daca se potrivesc cu traseul tau.

Offline VIOLETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #88 : Joi, 23 Februarie 2012, 13:59 »
Pai,eu stiu ca drumul cunoscut este cel mai scurt!
Bucuresti-Pitesti-Ramnicu Valcea-Sibiu,doar ca as prefera sa fiu copilot :o

Offline alice_lumi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #89 : Joi, 23 Februarie 2012, 23:18 »
Si eu am aceasta problema ca si Victorman ,nu pot sa-mi planific cu mult timp inainte o iesire,si de aceea nu am reusit pana acum ,confirm daca pot sa merg in tabara new entry .Din fericire se pare ca pot sa merg , si o sa platesc avansul maine s-au Luni.Am inteles ca exista alternativa cazarii la Pensiune Sibiel. Cum se face plata in acest caz, daca poate sa-mi spuna cineva????  :)