Autor Subiect: Tabara New Entry 16 - 18 martie  (Citit de 54996 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline sorins

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #120 : Vineri, 02 Martie 2012, 12:32 »
Sunt din Bucuresti. As fi preferat sa merg cu trenul nu cu autocarul. Exista alti amatori ?

The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing.

Offline tatiana18

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #121 : Vineri, 02 Martie 2012, 20:24 »
Sunt din Vaslui. Pana la urma merge cineva din Vaslui sau zona apropiata? La un moment dat era cineva inscris insa nu imi dau seama din ultima lista daca mai este cineva. As prefera sa vin cu cineva, imi cam este urat singura atata drum...

Offline alice_lumi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #122 : Vineri, 02 Martie 2012, 23:15 »
Buna seara. Imi cer scuze ,dar eu intru pe forum doar foarte tarziu,si nu mai am cu cine sa povestesc.Fac un training in aceasta perioada si nu am acces la internet mai devreme.......Eu nu am primit email de rezervare loc ,puteti sa-mi spuneti si mie cum pot sa efectuez plata ?Am mai intrebat o data , dar cred ca find multe mesaje , al meu s-a pierdut.....Chiar vreau sa vin si eu cu voi la Carnavalul de care tot vorbiti aici....

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #123 : Sâmbătă, 03 Martie 2012, 07:51 »
Email-urile de rezervare au fost transmise catre toata lumea. Probabil ti-a intrat in SPAM. Am rugat-o pe Samiza sa ia legatura cu tine.

Tatiana, din Vaslui mai vine Narcis.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #124 : Sâmbătă, 03 Martie 2012, 12:03 »
Lista cu participantii la aceasta tabara:
Cazare in Vale   
Tatiana Z   Vaslui
Aura G   Bucuresti
Anisoara S   Braşov
Violeta M   
Elena B   
Narcis S   vaslui
Anca S   
Liviu C   Ploiesti
Adriana N   Bucuresti
Geo N   
Nan M   
Sorin S   Bucuresti

Cazare Pensiunea Sibiel   
Doina N   
Ruxandra I Ploiesti
Victor M   Bucuresti
Luminita B Timisoara

Offline sorins

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #125 : Sâmbătă, 03 Martie 2012, 15:39 »
Ce optiuni de transport exista din Sibiu pana in Sibiel ? Din cate vad sunt cativa KM buni .. exista microbuze sau ceva de genul ? Taxi-uri dispuse sa mearga pana acolo ?

Pe net n-am gasit nimic concludent.

Stie cineva, daca se va putea circula cu cauciucuri de vara in perioada respectiva ? In cazul asta as veni cu masina, si am cateva locuri in masina pentru bucuresteni.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #126 : Sâmbătă, 03 Martie 2012, 17:00 »
Pana la data de 1 aprilie, cauciucurile de iarna sunt obligatorii. Cel putin in UE. Plec de doua ori in Ungaria luna aceasta si m-am interesat expres.
Asa cum am anuntat, functie de numarul de persoane care au sa calatoreasca cu mijloace de transport in comun pana la Sibiu, o sa organizam ceva pana la Sibiel. Eu sunt plecat pana duminica in Ungaria, este bine sa-mi transmiteti aici pe forum, daca sositi in acest mod si la ce ora ajungeti. Cand ma intotrc va contactez pt a ma asigura ca o sa stiiti unde ne intalnim la gara sau autogara.

Offline Victorman

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 318
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #127 : Marți, 06 Martie 2012, 21:28 »
Astept variante referitoare la drum din partea voastra. Daca nu se ofera cineva cu masina, ramane sa margem cu a mea, plecare de la gorjului. Astept variante sau camarazi de drum, accept 3 pasageri, mai multi ar insemna sa stea un pic incomod .Sunt sofer de meserie si apreciez confortul, prefer sa stea 2 pe bancheta din spate lejer decat 3 sardina  ;D. Sa nu aveti preferinta referitoare la masina  :tickedoff:

anyasolo

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #128 : Miercuri, 07 Martie 2012, 05:06 »
Astept variante referitoare la drum din partea voastra. Daca nu se ofera cineva cu masina, ramane sa margem cu a mea, plecare de la gorjului. Astept variante sau camarazi de drum, accept 3 pasageri, mai multi ar insemna sa stea un pic incomod .Sunt sofer de meserie si apreciez confortul, prefer sa stea 2 pe bancheta din spate lejer decat 3 sardina  ;D. Sa nu aveti preferinta referitoare la masina  :tickedoff:

Victorman, inteleg ca veniti din Bucuresti. Daca alegi ruta Brasov- Fagaras- Sibiu- tabara(eu merg in Vale), si mai este 1 loc liber la tine in masina, ma poti transporta si pe mine? contracost benzina, bineinteles :)


Offline VIOLETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #129 : Miercuri, 07 Martie 2012, 08:59 »
Buna dimineata tuturor!
    M-ar incanta si pe mine ideea de a merge cu o masina din Bucuresti,dar nu am inteles pana acu'cate masini se organizeaza.
    Victorman,daca pleci pe Brasov treci probabil prin Balotesti city unde locuiesc eu,deci poti tine cont si de optiunea mea.
   

Offline Victorman

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 318
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #130 : Miercuri, 07 Martie 2012, 10:09 »
Mai vb pana atunci dar as prefera pitesti-valea oltului, mai ales ca plec din militari

Offline VIOLETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #131 : Miercuri, 07 Martie 2012, 10:18 »
OK,nu-i problema,mi se pare corect,iar daca vrei putem merge cu masina mea(ford focus)
Oricum eu vreau sa-mi iau liber in acea vineri,sa plec cat mai devreme,mers lejer,pe lumina,admirat privelisti, deci cine e pro.......

Offline Victorman

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 318
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #132 : Miercuri, 07 Martie 2012, 10:27 »
Eu unul n-am obiectii dar din balotesti cred ca tu o iei direct pe brasov-fagaras-sibiu  :'(, nu prea vad rostul sa te intorci in bucuresti.

Offline VIOLETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #133 : Miercuri, 07 Martie 2012, 10:32 »
N-am fost pe ruta asta niciodata :slap:si oricum nu vreau sa merg singura ^-^

Offline Victorman

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 318
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #134 : Miercuri, 07 Martie 2012, 10:38 »
In cazul asta eu unul sunt incantat de idee, chiar prefer sa scap de covrig. Ne auzim mai aproape de data plecarii sa stabilim detaliile