Autor Subiect: Tabara New Entry 16 - 18 martie  (Citit de 54973 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #165 : Marți, 13 Martie 2012, 22:51 »
ar fi fost tare pacat.  :) te vei distra, cu siguranta.  :)

Offline manon

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #166 : Marți, 13 Martie 2012, 22:59 »
ok, eu sunt din Brasov

Offline rocky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 362
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #167 : Miercuri, 14 Martie 2012, 00:13 »
ca tot se discuta de muzica mai devreme ... eu am muzica destul de variata ca genuri, dar cum nu va cunosc placerile n-as putea pregati un playlist sa satisfaca pe toti, asa ca faceti lista cu ce credeti ca pica bine pt vineri noapte si incerc sa ma conformez - n-am mai servit ca dj de ceva ani asa ca luati in considerare 2 lucruri: nu prea am muzica comerciala (mai ales cea din ultimii ani) si nici nu-mi doresc sa caut asa ceva pe net

Offline sorins

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #168 : Miercuri, 14 Martie 2012, 01:35 »
O intrebare- doua, pt noi, cei "noi" ... aduce careva muzica/ laptop? Poate Sorin? Ce zici? :)

As prefera sa nu aduc laptop (vreau sa nu existe tentatia de citi mail-uri de serviciu), am sa vad ce alternative am.
A doua intrebare, ce muzica vreti, eu am gusturi mai speciale .. make a list (short preferably).

Nu ma deranjeaza sa caut pe net, n-am prea mult de munca in ultima vreme, so shoot.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing.

anyasolo

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #169 : Miercuri, 14 Martie 2012, 05:55 »
As prefera sa nu aduc laptop (vreau sa nu existe tentatia de citi mail-uri de serviciu), am sa vad ce alternative am.
A doua intrebare, ce muzica vreti, eu am gusturi mai speciale .. make a list (short preferably).

Nu ma deranjeaza sa caut pe net, n-am prea mult de munca in ultima vreme, so shoot.
`neata :) se poate o mica selectie din discografia lui Mike Oldfield? sigur vei alege inspirat! :)

anyasolo

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #170 : Miercuri, 14 Martie 2012, 06:01 »
Gigi, te rog imi spui (dupa datele pe care le ai) daca ai 1 loc liber la microbuzul de 13, din Sibiu, pentru Vale?
Daca nu, nu-i bai... voi veni cu cel de 16, dar, sa stiu la ce ora plec din Fagaras. Merci.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #171 : Miercuri, 14 Martie 2012, 06:19 »
Nu este microbuz ci masina pensiunii. Pana acum doar Caroline mi-a scris ca o sa vina cu mine la 13.00, asa ca mai am loc. Deci te astept Anyasolo, in parcarea din fata garii, da? Sunt cu un Fiat albastru, n-as putea sa-ti spun numarul acum, pt ca nu-l stiu. Tf meu il stii 0745 106501.

Offline VIOLETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #172 : Miercuri, 14 Martie 2012, 08:12 »
Scuze Anyasolo!am dat pe-alaturi. |o
0744370274

Offline alice_lumi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #173 : Miercuri, 14 Martie 2012, 09:13 »
Buna prieteni

Sant Alice s-au Lumi ...cum vreti sa-mi spuneti. Aduc eu laptop deoarece vin cu masina din Timisoara, si sigur nu o sa citesc mailuri in weekend.
Daca mai sant persoane care vin din vestul tarii ....pot sa vina cu mine. Mai am 3 locuri in masina.
Chiar daca nu am primit confirmarea pentru rezervare , pentru ca am platit tarziu avansul, eu totusi ma consider ca facand parte din grupul acesta New Entry....un loc in vreun cort ,s-au in padure gasesc eu..... :-*

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #174 : Miercuri, 14 Martie 2012, 09:41 »
Asa cum am mai explicat, nu asteptati confirmare individuala la taberele in tara, eu adaug mereu in tabelul de participanti pe cei care mi se comunica de la agentie ca au achitat. Plata este facuta cu data de 12.03 (alaltaieri), ieri au intrat banii in banca si Samiza mi-a transmis numele Luminita B, pe care l-am adaugat la ultima lista (cea din 03 martie). Deci nu-ti fa nici cea mai mica grija, valabil si pt altii care sunt mai noi si inca nu stiu exact cum se procedeaza cu inscrierile si rezervarile.
Vor fi deci 2 laptop-uri arhisuficient pt petrecerea de vineri.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #175 : Miercuri, 14 Martie 2012, 10:11 »
Sunt 4 participanti la tabara New Entry din Vale care sunt cazati la Sibiel. Ar fi perfect daca ati ajunge pana la 17.00 si ati face check in-ul la Pensiunea Sibiel, pt ca apoi sa puteti fi adusi cu o masina la Vale, unde la 17.30 incepe jocul cunoasterii. Veti ramane acolo pana la grill, cand impreuna cu mine va veti intoarce la Sibiel, sau daca doriti sa ramaneti in continuare in Vale cu ceilalti new entry si mai bine. Doar ca trebuie sa stiu optiunile voastre, sa suplimentez pt grill sau sa pregatesc portiile de mancare la Sibiel. In mod normal voi aveti cina la Pensiunea Sibiel.

Annalys

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #176 : Miercuri, 14 Martie 2012, 11:26 »
Buna tuturor.
Datorita unor probleme ivite in ultim moment ( azi am fost anuntata )..cu parere de rau va anunt ca eu nu pot sa ajung in Tabara New Entry.  :sorry:

Stiu ca este tarziu, dar , daca cineva este interesat si doreste sa se inscrie in locul meu este binevenit. As vrea daca se mai poate sa pot recupera o parte din bani. Plata a fost facuta integral.

Daca sunt doritori, ii rog sa ma contacteze pe adresa de mail renatta778@yahoo.com sau la telefon 0766.222.070 sa vorbim.

Multumesc pentru tot si scuze ca nu pot sa ajung, dar s-au ivit niste probleme pe care nu le pot amana. :sorry:

Annalys

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #177 : Miercuri, 14 Martie 2012, 11:31 »
Sunt 4 participanti la tabara New Entry din Vale care sunt cazati la Sibiel. Ar fi perfect daca ati ajunge pana la 17.00 si ati face check in-ul la Pensiunea Sibiel, pt ca apoi sa puteti fi adusi cu o masina la Vale, unde la 17.30 incepe jocul cunoasterii. Veti ramane acolo pana la grill, cand impreuna cu mine va veti intoarce la Sibiel, sau daca doriti sa ramaneti in continuare in Vale cu ceilalti new entry si mai bine. Doar ca trebuie sa stiu optiunile voastre, sa suplimentez pt grill sau sa pregatesc portiile de mancare la Sibiel. In mod normal voi aveti cina la Pensiunea Sibiel.


Buna Gigi.
As vrea sa te intreb, daca tu stii pe cineva care doreste sa vina la Sibiel in acest wk.
Am postat un mesaj referitor la faptul ca nu pot ajunge. Te rog daca stii pe cineva care doreste si pot sa rezolv cu suma platita, da-mi de stire.

Multumesc anticipat si scuze de incurcatura dar este total neprevazut si nu am nicio solutie rezolvabila.

"Datorita unor probleme ivite in ultim moment ( azi am fost anuntata )..cu parere de rau va anunt ca eu nu pot sa ajung in Tabara New Entry.  :sorry:

Stiu ca este tarziu, dar , daca cineva este interesat si doreste sa se inscrie in locul meu este binevenit. As vrea daca se mai poate sa pot recupera o parte din bani. Plata a fost facuta integral.

Daca sunt doritori, ii rog sa ma contacteze pe adresa de mail renatta778@yahoo.com sau la telefon 0766.222.070 sa vorbim.

Multumesc pentru tot si scuze ca nu pot sa ajung, dar s-au ivit niste probleme pe care nu le pot amana. :sorry:"

anyasolo

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #178 : Miercuri, 14 Martie 2012, 14:22 »
Scuze Anyasolo!am dat pe-alaturi. |o
0744370274
Multumesc pentru invitatie :), insa, voi ajunge mai iute in Sibiu... ne vedem si cunoastem in Vale. Sa aveti un drum bun! :)

Offline alice_lumi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #179 : Miercuri, 14 Martie 2012, 20:19 »
Buna
Daca mai este cineva din Timisoara s-au din zona, care doreste sa ajunga la Sibiel, eu mai am locuri in masina....