Autor Subiect: Tabara New Entry 16 - 18 martie  (Citit de 54961 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

anyasolo

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #180 : Miercuri, 14 Martie 2012, 20:23 »
Multumesc Gigi. Confirm ,voi veni cu voi, la ora 13.
Eu ajung initial la Q7- autogara, pe la 12,43, dar o sa vin la gara, cum ai stabilit.

Offline manon

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #181 : Miercuri, 14 Martie 2012, 21:09 »
Daca mai este cineva din Brasov , poate sa mearga cu mine cu masina sau poate cineva din Fagaras?

Offline alice_lumi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #182 : Miercuri, 14 Martie 2012, 21:55 »
Buna Gigi
Eu sant vegetariana ,nu stiu daca trebuie anuntat la pensiune s-au nu .....dar in alte actiuni la care am participat, a fost necesar sa informez organizatorii despre acest lucru.

Offline Victorman

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 318
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #183 : Miercuri, 14 Martie 2012, 21:59 »
Sunt 4 participanti la tabara New Entry din Vale care sunt cazati la Sibiel. Ar fi perfect daca ati ajunge pana la 17.00 si ati face check in-ul la Pensiunea Sibiel, pt ca apoi sa puteti fi adusi cu o masina la Vale, unde la 17.30 incepe jocul cunoasterii. Veti ramane acolo pana la grill, cand impreuna cu mine va veti intoarce la Sibiel, sau daca doriti sa ramaneti in continuare in Vale cu ceilalti new entry si mai bine. Doar ca trebuie sa stiu optiunile voastre, sa suplimentez pt grill sau sa pregatesc portiile de mancare la Sibiel. In mod normal voi aveti cina la Pensiunea Sibiel.
Eu am incredere in alegerea facuta de tine, numai sa-mi spui si mie la momentul oportun ce am ales  :2funny:. Vb serios

Offline dauina

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 642
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #184 : Miercuri, 14 Martie 2012, 23:06 »
Sunt 4 participanti la tabara New Entry din Vale care sunt cazati la Sibiel. Ar fi perfect daca ati ajunge pana la 17.00 si ati face check in-ul la Pensiunea Sibiel, pt ca apoi sa puteti fi adusi cu o masina la Vale, unde la 17.30 incepe jocul cunoasterii. Veti ramane acolo pana la grill, cand impreuna cu mine va veti intoarce la Sibiel, sau daca doriti sa ramaneti in continuare in Vale cu ceilalti new entry si mai bine. Doar ca trebuie sa stiu optiunile voastre, sa suplimentez pt grill sau sa pregatesc portiile de mancare la Sibiel. In mod normal voi aveti cina la Pensiunea Sibiel.
na belea Gigi,....da' io cu cine votez?....ca sunt New si e prima actiune la care particip....si doar la Sibiel mai erau locuri....si voi ajunge acolo culeasa de pe drumuri de Stere!  :help:    fac parte din cei 4?
Nu ceea ce aduni, ci ceea ce raspandesti spune ce fel de viata ai trait!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #185 : Joi, 15 Martie 2012, 07:58 »
Lista celor 4 cazati la Sibiel, dar participanti la Tabara New Entry este cea atasata la cea finala. O postez inca o data mai jos, pt a nu aparea nici o confuzie:
Doina N   
Ruxandra I Ploiesti
Victor M   Bucuresti
Luminita B Timisoara
Recapitulez ce aveti voi ca si servicii incluse:
- cazare + mic dejun la Pensiunea Sibiel (acolo unde o sa se desfasoare sambata si carnavalul)
- participare vineri seara si sambata seara la programul de carnaval (mese incluse)
- participare la tabara New Entry din Vale - sambata pana la inceperea carnavalului (masa de pranz inclusa si servita impreuna cu cei din Vale)
Trasferul de la Vale spre Sibiel si retur are sa fie organizat de Pensiunea Sibiel.

Ceea ce va propuneam eu era:
- sa incercati sa ajungeti si sa va cazati pana la ora 17.00, pt a putea veni impreuna cu Gabi si Bogdan la Tabara din Vale. Ar fi excelent daca ati participa la doua actiuni cuprinse in program: partea de interactiune initiala si prezentarea a ceea ce s-a intamplat la celelalte tabere.
- tot ce va scriam mai sus dureaza pana la ora 19.00. dupa aceea se face un grill, cu participarea celor de acolo si apoi va fi un party. Acesta este momentul la care ma refeream si va spuneam ca puteti alege: sa ramaneti in continuare cu cei care au venit ca si voi pt tabara new entry sau sa participati la programul de vineri seara de la Pensiunea Sibiel (cina, pian live si apoi party). Depinde de voi ce doriti, doar sa stiu cu ceva timp inainte pt a pregati portiile corespunzatoare intr-o parte sau alta. Nu vreau sa va influentez in nici un fel, cu siguranta in amandoua locuri va fi frumos si placut.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #186 : Joi, 15 Martie 2012, 08:06 »
Dauina, tu esti inscrisa - am primit de la agentie, la Carnaval. Stiu ca esti new entry, dar nu esti singura la carnaval care participi prima oara la o actiune Singles Camp. O sa fi rapid integrata intre ceilalti, nu-ti fa probleme. Asa ca voteaza: Carnaval!  :dance:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #187 : Joi, 15 Martie 2012, 08:10 »
Alice_lumi - am sa anunt si eu la pensiune pt o portie vegan, dar te rog cand ajungi comunica si tu lui Vicentiu sau Nelei (nu stiu care din ei o sa te intampine) - nu neaparat pt a le reaminti ci in special pt a te identifica printre ceilalti.

Offline dorys

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #188 : Joi, 15 Martie 2012, 09:26 »
Buna dimineata !
Sunt una dintre persoanele cazate la pensiunea Sibiel ; voi ajunge in Sibiu cu autocarul , la ora 16.30 , sper sa am timp  pentru a fi cazata si a ajunge in Vale in timp util ca sa particip la actiunile organizate aici pentru new entry .
In ceea ce priveste programul de vineri seara , as vrea sa am program comun cu celelalalte 3 persoane cazate la Sibiel (new entry) ; daca nimeni nu si-a exprimat optiunea , lasam la latitudinea organizatorilor sa decida in aceasta problema .
O zi minunata tuturor !

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #189 : Joi, 15 Martie 2012, 10:15 »
Nu cred ca te poti incadra Dorys, sa fii la 17.30 in Vale. De regula autocarul intarzie 10 minute, pana cand sunt descarcate bagajele mai dureaza 5-10 minute, drumul pana la Sibiel inca 30 minute. Mai e si check in-ul, refresh inca 20-30 minute. Deci aproape imposibil.
Referitor la drumul din Sibiu - Sibiel  ai vorbit cu cineva sa te preia din Sibiu?
Iti dau o sugestie, asta in situatia in care inca nu ti-ai luat bilet de autocar: sunt participanti care vin cu masinile din Bucuresti, Constanta, Timisoara, Brasov si mai au locuri libere. Nu ar fi mai comod, mai rapid si mai sigur ca ajungi la program daca ai veni cu unul dintre ei? Te pot pune in legatura cu unul dintre cei care vin cu masinile sa veniti impreuna.

Offline alice_lumi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #190 : Joi, 15 Martie 2012, 10:23 »
Multumesc Gigi,deci sant in siguranta ....nu voi ramane flamanda :laugh:  si programul e excelent....sincer...nu cred sa fie cineva care nu vrea  Carnaval.........Poti sa-mi dai si niste detalii referitor la cum gasesc pensiunea Sibiel.....

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #191 : Joi, 15 Martie 2012, 10:33 »
Alice, pt localizarea locatiei, urmareste link-ul de mai jos.
http://www.sibiel.eu/RO/harta.html

Annalys

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #192 : Joi, 15 Martie 2012, 10:38 »
Buna Gigi,

cred ca ai vazut mesajul postat de mine. Nu pot sa ajung la Tabara New Entry.
As vrea sa te intreb daca mai exista doritori sa mearga in locul meu sa pot recupera o parte din banii dati la inscriere.

Multumesc

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #193 : Joi, 15 Martie 2012, 10:48 »
L-am vazut Annalys, mi-a spus si Samiza. Este prea din scurt, nu cred sa mai apara cineva pana maine. Dar cine stie? Zilele acestea s-au inscris destul de multi in comunitate si poate unul dintre ei se va decide pe loc sa participe.

Annalys

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #194 : Joi, 15 Martie 2012, 10:54 »
L-am vazut Annalys, mi-a spus si Samiza. Este prea din scurt, nu cred sa mai apara cineva pana maine. Dar cine stie? Zilele acestea s-au inscris destul de multi in comunitate si poate unul dintre ei se va decide pe loc sa participe.

Multumesc frumos Gigi pentru raspuns.
Nu vreau sa te stresez:) dar ...vorba ta..cine stie? :) poate doreste cineva.