Autor Subiect: Tabara New Entry 16 - 18 martie  (Citit de 55091 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline tatiana18

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #210 : Joi, 15 Martie 2012, 22:22 »
Buna Gigi! Eu voi veni cu Narcis din Barlad cu masina. Plecam dimineata la 7 din Vaslui. Cred ca vom face vreo 7 ore, cred. Probabil o sa te sunam cand ajungem la Sibiu sa vedem incotro o luam spre Vale. Cu Gps-ul nu avem cum sa nu nimerim in Vale. Abia astept sa fiu acolo, am chef de distractie....

Offline sorins

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #211 : Duminică, 18 Martie 2012, 21:53 »
Ajuns cu bine acasa!

Sper ca ati ajuns tot cu bine, mi-a facut mare placere sa va cunosc, si sper sa ne vedem si cu alte ocazii!
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing.

Caroline

  • Vizitator
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #212 : Duminică, 18 Martie 2012, 22:19 »
Si noua asemenea!  O0

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #213 : Luni, 19 Martie 2012, 07:18 »
N-am mai ajuns duminica la voi, in Vale si imi imi pare tare rau ca nu am putut sa-mi iau la revedere. As fi vrut sa mai povestim un pic, asa de final de tabara, dar din pacate masina care trebuia sa ma duca acolo a fost ocupata cu transferurile la Sibiu. Va scriu insa aici cateva lucruri.
Mi-a placut ca ati reusit sa comunicati si sa socializati intr-un timp foarte scurt. Cand m-am intors dupa jocul cunoasterii si v-am vazut stransi la grill, razand destinsi, cu greu m-am retinut sa nu strig de bucurie. Evident ca si eu, ca si cei noi, am emotii pentru primul contact. Cat de compatibili sunt oamenii care se intalnesc prima oara, cat de comunicativi, cat de repede pot trece de bariera timiditatii si expectativei. Pt ca daca efectul acela de inceput - interes al cunoasterii, dispare, fara sa se fi produs "spargerea ghetii", in urmatoarele zile este destul de greu si putin probabil ca intre oamenii de acolo sa se formeze ceva, vreo legatura.
Mi-a placut mult de voi, sunteti persoane deschise, optimiste, comunicative - adica ceea ce este nevoie pt socializarea in grup. Cu asemenea profil este usor sa legi prietenii, sa te simti bine intr-un cerc - chiar nou de oameni si sa te bucuri de ceea ce ofera grupul.
Sper ca Marginimea Sibiului v-a placut si ca v-a ramas ca o frumoasa amintire. Ceea ce am incercat a fost sa va ofer o combinatie de actiuni de cunoastere a unor detalii si intimitati a zonei, cu entertainment - fun. Pentru cei care nu au participat niciodata la un carnaval, cred ca a fost ceva inedit si placut.
Cu cativa dintre voi am sa ma intalnesc foarte curand, pt ca sunteti inscrisi deja la actiunile care urmeaza. Asa ca vom mai putea povesti impresii dupa tabara. Mi-as dori mult sa folositi legaturile formate acolo si sa le continuati, la nivel de comunicare si participare comuna la excursii viitoare. Dupa descarcarea si micsorarea fotografiilor, am sa va trimit un link cu acestea si un tabel cu adresele de Email a celor cu care ati petrecut 3 zile.
Va astept si pe forum, pt ca ceea ce scrieti aici se poate vedea de toti. O primavara frumoasa, inceputa in Marginimea Sibiului, la mijloc de martie!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #214 : Luni, 19 Martie 2012, 20:06 »
cat de placuta a fost seara de vineri petrecuta alaturi de voi in tabara ney entry, mi-a adus aminte de prima mea intalnire din singles camp  :)
sper ca v-ati simtit bineveniti in atmosfera calda creata de gazdele din Vale
 


rocky ce ai mai stat cu ochii pe noi la jocul cunoasterii, cand ne asezam mai temeinic la povestit tu veneai sa schimbam locurile  :tickedoff:

Offline rocky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 362
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #215 : Luni, 19 Martie 2012, 20:24 »
vorba lunga, saracia omului :P

plus ca n-avea farmec sa va lungiti atita timp cit unele persoane aveau tendinta sa monopolizeze discutia

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #216 : Luni, 19 Martie 2012, 20:34 »
pai 2 minute inseamna monopol?  :box:
o femeie trebuie sa povesteasca fro' 2 zile si apoi isi mai aduce aminte ca a uitat cate ceva
da' la sfarsit tot nu te-am lasat pana nu ne-ai spus de hobby-urile tale ; acum ca te-ai dat de gol ce zici, nu faci mataluta in asa fel sa ne arati pe aici niscai poze facute de tine ( fara persoane  :coolsmiley: )

Offline VIOLETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #217 : Luni, 19 Martie 2012, 20:50 »
hop si eu :angel:
pe mine si acu'ma pufneste rasu' :2funny:cand imi amintesc partea cu spovedania,mai ales cu almi-gabi :applause:
totul a fost ok

Offline rocky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 362
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #218 : Luni, 19 Martie 2012, 21:42 »
nu faci mataluta in asa fel sa ne arati pe aici niscai poze facute de tine ( fara persoane  :coolsmiley: )

adica chestii artistice?

Offline anshoci

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 50
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #219 : Luni, 19 Martie 2012, 23:07 »
Buna tuturor

Vreau sa multumesc organizatorului si  gazdelor pentru aceste 3 zile petrecute in tabara si sa-i salut pe cei pe care am avut placerea sa-i cunosc. Au fost trei zile frumoase care m-au deconectat de la viata de zi cu zi si mi-au oferit o alternativa frumoasa la weekend-urile petrecute in Bucuresti. Sper sa mai petrecem astfel de momente placute si astept sa va revad pe o parte dintre voi in actiunile viitoare. Numai bine tuturor!  :kissing:

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #220 : Marți, 20 Martie 2012, 07:47 »
hop si eu :angel:
pe mine si acu'ma pufneste rasu' :2funny: cand imi amintesc partea cu spovedania,mai ales cu almi-gabi :applause:
totul a fost ok

pai mai mult am ras  ;D decat sa povestim  si tot ne invarteam locurile si nu mai ajungeam "face to face"  :smitten: ; de atata ras am uitat sa iti iau telefonul sau mail-ul ( nu de tot - ti le dau inapoi  ;D ) asa ca musai sa ne mai intalnim cat de curand  :) 

adica chestii artistice?

asa, asa sa vedem si noi tehnica artistica  O0

Buna tuturor

Vreau sa multumesc organizatorului si  gazdelor pentru aceste 3 zile petrecute in tabara si sa-i salut pe cei pe care am avut placerea sa-i cunosc. Au fost trei zile frumoase care m-au deconectat de la viata de zi cu zi si mi-au oferit o alternativa frumoasa la weekend-urile petrecute in Bucuresti. Sper sa mai petrecem astfel de momente placute si astept sa va revad pe o parte dintre voi in actiunile viitoare. Numai bine tuturor!  :kissing:

hello anshoci! si eu m-am deconectat in astea 3 zile. a fost un week-end placut ;  ne mai revedem prin Bucuresti , toate bune si tie

Offline rocky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 362
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #221 : Marți, 20 Martie 2012, 19:45 »
uite chestii "artistice", in special clipul de revelion  >:D

http://www.trilulilu.ro/video-diverse/slanic-muntele-verde

http://www.trilulilu.ro/video-diverse/muntele-rosu-1

http://www.trilulilu.ro/video-diverse/r2010


nu sint pasionat prea tare de fotografie sau filmari, in schimb imi place sa fac montaje video; slanic, muntele verde si muntele rosu sint facute exclusiv din poze





Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #222 : Marți, 20 Martie 2012, 19:53 »
Rocki esti nebun de-a dreptu'! Ti-am spus si o repet: lasa-l naibii de IT si apuca-te de lucruri care ti se potrivesc! Montajele sunt super-super!

Offline rocky

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 362
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #223 : Marți, 20 Martie 2012, 19:57 »
Rocki esti nebun de-a dreptu'! Ti-am spus si o repet: lasa-l naibii de IT si apuca-te de lucruri care ti se potrivesc! Montajele sunt super-super!

tu ai cumva idee cita bere pt inspiratie trebuie sa curga sa iasa ceva in genul revelionului?   oO

n-as putea face asa ceva pe banda rulanta  :faint:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Tabara New Entry 16 - 18 martie
« Răspuns #224 : Marți, 20 Martie 2012, 20:49 »
Sa stii ca cele mai bune tablouri si mie mi-au iesit cand m-am inspirat un pic din sticla. Nu mult sa tremure mana, dar suficient incat imaginatia sa zburde cat mai vesela. Asa ca te inteleg perfect! De aia si te invitam sa facem arta la Sibiel, acolo unde avem tuica la'ndemana, sa nu trebuiasca sa ne intandem prea mult din sale.