Autor Subiect: Viva Espana! Circuit si plaja.Andalucia-Gibraltar-Maroc.2 – 12 septembrie 2013  (Citit de 47399 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline briana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
 1....

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Lista la zi pentru excursia in Spania

1.Gabi P Tg Mures
2.Mihaela S Tg Jiu
3.Nora Galati
4.Delia L.
5.Plusar - Bucuresti
6. Malina - Iasi
7.Ioanam
8.Oana Maria P
9. Andre - Iasi
10 Emi 53 - Cluj
11. Nadina F - Bucuresti
12. Codru - Dej
13. Aurelia P
14. Maria U
15. Adela V Tg Mures
16. Gabi F
17. Nicol Bucuresti
18. Geta M Bucuresti
19. Gigi
-------
20.Florin
21. Viorel T

Urmeaza ca azi sa am o discutie cu partenerii spanioli care au sa ne puna la dispozitie autocarul. In conditiile in care vom avea un choach, atunci o sa anunt si mergem cu inscrierile pana la 22-23 persoane, incerc astfel sa nu dezamagesc pe nici unul dintre cei care ar dori sa mearga.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Acum am inchis cu Andra, colaboratoarea noastra din Spania. Asa cum mi-a promis, si mi-a reconfirmat acum, are sa ne puna la dispozitie un coachbus, acesta are 45 de locuri, deci o sa calatorim foarte confortabil. Eu limitasem numarul de inscrisi la 18, la nivelul unui maxibus, asa cum anticipam initial ca o sa primi de la firma de autocare.

In aceste conditii am sa merg cu grupul pana la 22 de locuri, nu mai mult pentru ca desi am avea loc in autocar, nu doresc sa transform actiunea intr-una doar turistica. Este nevoie de o intimitate de grup, ori asta nu se poate obtine lin cazul in care se depaseste o anumita limita de participanti.

Acum practic suntem la 18, daca Viorel confirma maine, am fi 19. Deci inca 3 locuri.

Offline Nicolette

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Buna seara tuturor!
Sunt noua pe aici si încă nu mă descurc prea bine la navigare  :)
Am o mică rugaminte: presupun ca nr. 17 de pe lista sunt eu; numele meu este Nicoleta (sau Nicole, cum preferați). Se poate sa corectam?
Merci

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Viva Espana! Circuit si plaja.Andalucia-Gibraltar-Maroc.2 – 12 septembrie 2013
« Răspuns #34 : Vineri, 30 Noiembrie 2012, 06:22 »
Am corectat numele tau pe lista, Nicol  (imi cer scuze - prinsesem din zbor de la Samiza si se pare ca n-am ciulit destul de bine urechile...) si am adaugat si ultimii inscrisi. Daca au sa confirme si Viorel si Florin, atunci inscrierile vor mai fi deschise doar pentru un singur loc.

Offline Plusar

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 376
Re: Viva Espana! Circuit si plaja.Andalucia-Gibraltar-Maroc.2 – 12 septembrie 2013
« Răspuns #35 : Vineri, 30 Noiembrie 2012, 13:35 »
ce frumos ! s-a cam conturat si grupul pt Spania ! sper sa prindem cu toti in maxim de forma luna septembrie a anului 2013 !
P.S.: Gigi ma intristeaza faptul ca ai postat azi la ora 6:22 minute ... e chiar deprimant ! pt mine cel putin ...  :-\

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Viva Espana! Circuit si plaja.Andalucia-Gibraltar-Maroc.2 – 12 septembrie 2013
« Răspuns #36 : Vineri, 30 Noiembrie 2012, 19:16 »
Da, dar de unde crezi ca postam? ... de la Mako!  :dance:  Intradevar deprimant aici... ::)  Bere rece si buna, gulasch de ala adevarat si o apa calda si faina la Spa... :applause: 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Viva Espana! Circuit si plaja.Andalucia-Gibraltar-Maroc.2 – 12 septembrie 2013
« Răspuns #37 : Vineri, 30 Noiembrie 2012, 19:58 »
Am pus ceva poze pe pagina noastra de fb. Fara bere si gulasch, doar SPA-ul de aici. E super! Totul nou, curat, inca nu e napadit de "ai nostrii"... Pt cine isi doreste 2-3 zile de relax si apa calda este un loc f.potrivit.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Lista la zi:
1.Gabi P Tg Mures
2.Mihaela S Tg Jiu
3.Nora Galati
4.Delia L.
5.Plusar - Bucuresti
6. Malina - Iasi
7.Ioanam
8.Oana Maria P
9. Andre - Iasi
10 Emi 53 - Cluj
11. Nadina F - Bucuresti
12. Codru - Dej
13. Aurelia P
14. Maria U
15. Adela V Tg Mures
16. Gabi F
17. Nicol Bucuresti
18. Geta M Bucuresti
19. Gigi
20.Florin
--------------------
21. Viorel T

Offline andra

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Viva Espana! Circuit si plaja.Andalucia-Gibraltar-Maroc.2 – 12 septembrie 2013
« Răspuns #39 : Marți, 18 Decembrie 2012, 19:14 »
Si chiar nu mai este un loc si pentru mine??? Stiu ca m-am trezit tarziu... si nu se intampla daca nu-mi dadea Paula desteptarea...Poate am noroc si cineva se retrage.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
La excursia aceasta locurile s-au ocupat si cele din extensie. Andra si Eugenia, ati ocupat ultimele doua locuri. In cateva zile am sa postez tabelul final cu inscrisii pt Spania. Atentie la pasapoarte, sa vi le verificati din timp! Trecerea in Maroc necesita pasaport!

Offline xdianax

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Viva Espana! Circuit si plaja.Andalucia-Gibraltar-Maroc.2 – 12 septembrie 2013
« Răspuns #41 : Sâmbătă, 05 Ianuarie 2013, 16:17 »
Daca cineva renunta......as fi interesata de aceasta vacanta.

Offline malina dragomir

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 93
http://www.iconcert.ro/turneu-national-ballet-flamenco-madrid.html.....o avanpremiera , sa ne familiarizam cu atmosfera din septembrie..ole!!! :dance:

Offline malina dragomir

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 93

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Viva Espana! Circuit si plaja.Andalucia-Gibraltar-Maroc.2 – 12 septembrie 2013
« Răspuns #44 : Sâmbătă, 09 Februarie 2013, 15:31 »
Va spuneam ca excursia noastra parcurge mai multe obiective cu adevarat superbe. Doua dintre ele se detaseaza insa in mod special, fiind obiective de top turistic mondial:

Alhambra - in Granada
Mezquita - in Cordoba

Acum ca grupul este incheiat, stim cine si cum mergem, incep asa incet - incet sa va mai dau informatii despre obiective. Si pt ca sunt cele mai importante, incep cu cele doua. Azi Mezquita:

http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1544.0.html