Autor Subiect: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013  (Citit de 32770 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #15 : Marți, 30 Aprilie 2013, 06:42 »
Si la aceasta excursie, cum a fost cazul si la cele din Cozia si Apuseni, locurile au sa se ocupe in totalitate, inainte de plecare cu ceva timp. Pentru ca mai sunt doar cateva disponibile, daca doriti sa participati si pentru a nu avea surpriza de a nu gasi rezervarile inchise, este bine sa va inscrieti cat mai repede. Eu lipsesc, plec in Cozia, apoi in Spania, deci o sa fiu departe de forum - nu o sa va pot informa asupra disponibilitatii ramase, decat la intervale mai mari de timp, atunci cand sosesc acasa. Si poate sa fie prea tarziu. 

Mari_a

  • Vizitator
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #16 : Marți, 30 Aprilie 2013, 11:54 »
Am fost anul trecut, a fost superb... Numai cand ma gandesc la lacul Stevia, ala din varf de munte, si la bujorii infloriti...  ::)
Vreau sa merg si anul asta, sa vad Bucura. Si fiindca merg si in Apuseni, m-as duce la Rausor cu o zi mai devreme... Ori as ramane o noapte in Sibiu... Ori... nu stiu cum sa fac... Mai e cineva care si-a propus combinatia asta? Daca aveti idei, propuneri, variante, va rog sa scrieti aici!  :)  Sau pe mail  marina_m02@yahoo.com   Multumesc.

Offline Sophia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #17 : Marți, 30 Aprilie 2013, 21:13 »
Buna seara
Vazand ce descrieri minunate sunt aici si dorindu-mi eu imens sa ajung in Retezat , as vrea  ma alatur grupului de temerari , daca mai sunt locuri . Si , pentru ca mi se pare  ca din dulcele tinut al Moldovei nu prea sunt doritori de asa excursii minunate , as   veni si cu o prietena  . Ea nu e membru al comunitatii acesteia deosebite , nici macar cu numele ( recunosc , si imi pare rau !) . Desi  eu am tot povestit despre voi ,  de cand am aflat de aceasta initiativa  .
 Ce ziceti , avem vreo sansa sa ne primiti alaturi de voi ?

Offline Soare

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #18 : Miercuri, 01 Mai 2013, 01:27 »
Și Sorin vrea in Retezat!nu am fost și-mi doresc foarte mult

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #19 : Miercuri, 01 Mai 2013, 06:18 »
Da, Sophia. esti binevenita si tu si prietena ta!
Soare, acum ca ne-am cunoscut si cand am vazut cat esti de pasionat de natura si fotografie...nu pot sa zic decat asa cum o fac prietenii tai: "fotograful taberelor"  :).
Deci nevedem cu totii, in Retezat. O sa am rugamintea sa va inscrieti pe site, la "rezervari", cred ca stiti cum se procedeaza.

Offline Soare

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #20 : Vineri, 03 Mai 2013, 01:56 »
Da! Gigi ''organizatorul taberelor'',am făcut inscrierea, mai am de achitat,și acolo''fotograful taberelor''pe baricade...Te salut și-ți mulțumesc pentru timpul extraordinar petrecut împreună.

Offline maria.mia.9

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #21 : Luni, 06 Mai 2013, 01:05 »
iuhuuuuuuuu...abia astept....nu uitati  sa mi trimiteti mail pentru a achita avansul...multumesc

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #22 : Luni, 06 Mai 2013, 08:04 »
Maine cred ca o sa transmita Email-urile de rezervare, pt ultimele inscrieri. Azi mai avem inca treaba amandoi la pensiune...

Da, astept si eu excursia din Retezat, mai ales ca zona aceea minunata este o provocare pentru oricine. Nu degeaba se face maratonul de alergat pe munte tocmai acolo...

Offline Ana Maria

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
  • Collect moments, not things!
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #23 : Sâmbătă, 11 Mai 2013, 22:02 »
Buna seara! De mult imi doresc sa merg in Retezat si iata ca s-a ivit ocazia! :) Daca mai sunt locuri, vreau sa vin si eu cu voi!
O seara frumoasa!
Ana

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #24 : Duminică, 12 Mai 2013, 00:22 »
Buna seara Ana! Da, mai sunt 2 locuri, asa ca ne vom vedea in Retezat. Trebuie doar sa te inscrii... :)

Offline Ana Maria

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
  • Collect moments, not things!
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #25 : Duminică, 12 Mai 2013, 00:28 »
Yuhuuu! Gata: inscris, platit avansul, vin! De abia astept! :yeah:

PS: Imi pare rau ca nu v-am descoperit mai devreme, ca veneam si in Cozia!  ::) Tocmai ce-am vazut cateva poze de acolo, pe FB! :)

Offline paulette

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 89
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #26 : Miercuri, 15 Mai 2013, 14:21 »
Buna seara
Vazand ce descrieri minunate sunt aici si dorindu-mi eu imens sa ajung in Retezat , as vrea  ma alatur grupului de temerari , daca mai sunt locuri . Si , pentru ca mi se pare  ca din dulcele tinut al Moldovei nu prea sunt doritori de asa excursii minunate , as   veni si cu o prietena  .

Buna Sophia,
Doritorii din Moldova au fost anul trecut in Retezat, si ar mai merge si anul asta daca ar putea... :). Suntem cativa membri din Iasi... nu stiu tu in ce oras locuiesti, dar sper sa ne intalnim la vreo excursie, sau chiar mai aproape, prin zona noastra.

Mari_a

  • Vizitator
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #27 : Joi, 16 Mai 2013, 10:22 »
Caldarea Bucurei!  8)

Offline Ana Maria

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
  • Collect moments, not things!
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #28 : Joi, 16 Mai 2013, 10:39 »
Woow, ce fain arata!  :) Tare mi-ar placea sa urcam si noi pe un varfulet de acolo, sa ne putem delecta ochisorii si sufletul cu asa privelisti minunate!  ::)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: In Rezervatia Muntilor Retezat 27 iunie – 30 iunie 2013
« Răspuns #29 : Joi, 16 Mai 2013, 14:04 »
Ajungem acolo! In program avem o zi de Bucura!  :)