Forumul celor nou intrati > Prezentare nou intrati

Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!

(1/22) > >>

admin:
Daca ai parcurs textul Email-ului de bine venit pe care ti l-am trimis si ai citit tot ceea ce apare pe banda stanga a site-ului www.singlescamp.ro, dar ti-au ramas totuis  lucruri neclarificate, pune-mi intrebarile tale aici!

Vreau si tin ca toti cei care s-au inscris sa inteleaga si sa aiba toate informatiile corecte despre acest proiect, despre comunitate, despre actiuni. De aceea cu toata deschiderea si disponibilitatea, am sa va raspund, la toate intrebarile voastre. Poate raspunsul meu nu va veni imediat, pot fi plecat undeva la munte sau in actiuni de ghidaj si nu am acces la forum, dar imediat ce pot, am sa postez aici detaliile pe care mi le solicitati.

Nu-mi faceti insa propuneri si sugestii. In faza de cunoastere a proiectului, nu sunteti familiarizati cu ce s-a intamplat, etapele care au trecut si care urmeaza. Periodic eu lansez cate un chestionar, la care am rugamintea sa raspundeti pentru ca este important in modificarile si imbunatatirile ulterioare. Acolo este si locul potrivit pentru propuneri si sugestii.

Ela Adela:
As vrea sa stiu daca sant si alte locatii unde ne putem intalnii (in real) doar pentru o jumatate de zi ,in afara de excursii sau tabere? 

admin:
Nu exista astfel de locatii Ela. Rolul iesirilor de week-end sau de vacanta este de a crea legaturi intre cei care participa. Aceste amicitii, (sa nu le zicem chiar prietenii - desi exista si s-au format multe asemenea puternice relatii  :) ) sunt continuate in afara cadrului de excursie in orasele lor sau doar virtual. Pana la formarea unor nuclee stabile ca numar in orase mai este un drum destul de lung. Am incercat la un moment dat, prematur si cu toata stradania organizatorilor, nu s-a reusit atunci, acum 2 ani mare lucru.

In Bucuresti insa se intalnesc deja mai multe grupulete, cum sunt convins ca se intampla si in multe alte orase. Asta insa iese din sfera mea si a proiectului si nu as putea sa te directionez spre un astfel de grup. Forumul insa si pentru asta este, pt comunicare si pt stabilirea unor intalniri de grup local.

Ela Adela:
Multumesc,o sa incerc sa ma inscriu intruna din excursiile pe care le organizati ca sa am posibilitatea de a va cunoaste, am fost la Lunca Sibielului in luna octombrie(pentru prima data) si mi-a placut foarte mult,sincer nu ma asteptam sa-mi raspundeti asa de repede  :)

admin:
Eram prin preajma....
Pensiunea mea este Pensiunea Sibiel, nu Lunca Sibielului. O stiu si pe cea la care ati stat, este la intrarea in sat.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă