Autor Subiect: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!  (Citit de 52234 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #15 : Miercuri, 05 Martie 2014, 18:16 »
Ceva echivalent ar fi asa (ultimele postari pe forum):
http://forum.singlescamp.ro/index.php?action=recent


 :D Exact! Cum ai facut?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #16 : Miercuri, 05 Martie 2014, 19:13 »
s-a dus in Home, in josul paginii.. Recent Post, Forum Stats - si acolo este un link cu View the most recent posts on the forum. Click pe el si gata :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #17 : Miercuri, 05 Martie 2014, 23:21 »
OK! Multumesc! O sa ma obisnuiesc cu Forumul - ma adaptez eu!

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #18 : Miercuri, 11 Iunie 2014, 10:52 »
  :blush: Tocmai am citit pe la inceputul acestui topic ca dupa ce treci de 50 de postari se intampla ceva.... un fel de minune... sau primesti un premiu... sau ceva clubing... Mai stie cineva, mai este valabil ?  ^-^

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #19 : Miercuri, 20 August 2014, 13:46 »
Nina, ceea ce ai spus tu tine de optiunile fiecaruia – nick-ul si-l stabileste fiecare, fotografia la profil tot respectivul decide daca o afiseaza, adresele de email sau link-uri catre pagina de facebook tot el decide daca le afiseaza la semnatura sau la status (personal text) .
Cat despre a afla ce se intampla pe aici – o simpla trecere la ceva timp te tine la curent cu noutatile, iar daca te intereseaza un topic in special ai posibilitatea de a bifa sa fii notificata prin email daca posteaza cineva in acel topic.  :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #20 : Joi, 21 August 2014, 09:54 »
  :blush: Tocmai am citit pe la inceputul acestui topic ca dupa ce treci de 50 de postari se intampla ceva.... un fel de minune... sau primesti un premiu... sau ceva clubing... Mai stie cineva, mai este valabil ?  ^-^

Nu mai este! Esti premiat de la prima postare cu bucuria de a descoperi oameni interesanti si oportunitati inedite pentru vacantele  in care pleci de acasa de unul singur :applause:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline MayaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #21 : Miercuri, 04 Februarie 2015, 11:40 »
Ziua buna...am si eu o intrebare:exista limita de varsta in actiunile de aici....eu am 48 de ani si nu am indraznit sa ma inscriu la vreuna...

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #22 : Joi, 05 Februarie 2015, 07:22 »
Nu MayaS, nu exista nici o limita de varsta.. :) Sunt foarte multi in jurul varstei pe care o ai...Deci ...curaj!  *|*

Offline Marga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #23 : Miercuri, 18 Noiembrie 2015, 19:59 »
Buna tuturor! Întrucât nu sunt familiarizata inca cu utilizarea corecta a sitului, fac doar o încercare de comunicare. Daca-mi si reuseste, voi vedea curând.

Offline Marga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #24 : Miercuri, 18 Noiembrie 2015, 20:09 »
Se pare ca mi-a ieșit! Spre rusinea mea, foarte greu imi dau seama de cum se utilizează situl (cum pot comunica cu ceilalți membrii, cum vad postările altora, etc. Sper sa ma lămuresc curând.

Offline Ana-Maria BV

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #25 : Luni, 14 Martie 2016, 15:17 »
Buna ziua!

1) Cum putem vedea membrii inscrisi intr-o excursie la care vrem sa participam?
Exista vre-o metoda in care cei participanti pot vedea profilul tovarasilor de calatorie?
Orice excursie e un fel de blinde date in care nu stii nimic despre participanti.

2)Nu inteleg deloc socializarea pe forum. Sunt subiecte care aduna in cateva zile sute / mii de mesaje, ma descurajeaza din start pentru ca nu am timp sa citesc tot ca sa selectez informatia necesara din restul de .... diverse.
Cum putem proceda sa economisim timp si sa aflam strictul necesar?

3) Cum se procedeaza cu dormitul in camere? Am vazut ca se urmareste un numar de barbati si un numar de femei.
Se cazeaza aleatoriu pe "perechi"?
Inteleg ca trebuie sa fim toleranti, dar nu am inteles cam pana unde merge toleranta asta?


Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #26 : Luni, 14 Martie 2016, 16:59 »
Ana Maria iti raspund ordonat si punctual asa cum m-ai intrebat :)

1) nu poti vedea membrii inscrisi intr-o excursie dintr-un singur motiv: confidentialitatea. Asta nu impiedica pe orice participant sa se prezinte pe topicul deschis pe forum si atasat actiunii. Ba chiar se incurajeaza asta. Dar te ajuta in luarea deciziei de participare la un eveniment sau excursie? Este vorba de socializare de grup. ori in aceasta situatie conteza profilul mediu...Ori profilul celor de aici este asemanator iar daca te evaluezi personal corect si consideri ca ceea ce facem noi aici ti se potriveste sansele de a te intalni cu persoane diferite tie sunt minime.

2) Forumul acesta nu este destinat socializarii online, ci este un preambul a offline-ului pe care-l organizam. Gasesti aici detalii, informatii despre excursii, feed-back-uri, subiecte ce privesc pe cei single. Nu se aduna sute sau mii de mesaje in cateva zile ci cateva zeci pt simplu motiv ca nu este o platforma conversationala tip chat. Daca este ceva care te intereseaza in mod special te poti abona la subiect prin "notiificare", dar la a extrage esente sau strict necesar din niste postari - asta nu stiu ca pe glob sa existe asa ceva....

3) Nu urmarim decat echilibrarea numarului, nu ne propunem paritati sau ceva de genul acesta pt ca nu este o actiune de tip matrimonial. Nu stiu la ce te referi cand spui de limita tolerantei in ceea ce priveste cazarea pe perechi, imi doresc sa cred ca nu ai inteles ca noi cazam mixt?  :o
Oameni buni trebuie sa explic oare pe site si sa precizez: cazarea se face femei cu femei si barbati cu barbati?  ???  :-[

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #27 : Luni, 14 Martie 2016, 17:11 »
Cautam un ragaz sa-mi revin si sa ajung la laptop sa raspund.   ;)

imi doresc sa cred ca nu ai inteles ca noi cazam mixt?  :o
Oameni buni trebuie sa explic oare pe site si sa precizez: cazarea se face femei cu femei si barbati cu barbati?  ???  :-[

Ba da, admin, asa a inteles :faint: :2funny: oO. Erai mai tare decat Bivolaru si SC-ul mai tare decat Misa  :happy:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline cretu carmen

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
da
« Răspuns #28 : Vineri, 26 August 2016, 12:20 »
:oops:

Offline NICA ELENA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #29 : Duminică, 06 Noiembrie 2016, 21:02 »
buna seara,

Liliana  ma numesc,sunt nou inscrisa si nu am inteles asa ceva despre "cazarea mixta"...asa ca nu e nevoie de astfel de explicatii;
e adevarat ca ma descurc mai greu pe forum,dar incerc sa inteleg,caut,citesc,aloc timp si ..."ma bag in seama " sa vad cum functioneaza;
cu siguranta voi izbuti! :yeah: