Autor Subiect: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!  (Citit de 52205 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline mihaela toma

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #30 : Duminică, 11 Decembrie 2016, 10:34 »
Buna ziua! BINE V-AM GASIT. Pt revelion la Govora, cine mai pleaca din Pitesti?

Offline Lavy

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 157
  • Let's do it!
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #31 : Duminică, 11 Decembrie 2016, 13:07 »
Buna ziua! BINE V-AM GASIT. Pt revelion la Govora, cine mai pleaca din Pitesti?

Buna Mihaela :)
Bine ai venit!
Intrebarea ta o poti adresa aici : http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2327.0.html ...si tot aici o sa primesti si raspuns - sa-ti activezi optiunea "Notifica-ma"

P.S Intrebarile legate de o anumita actiune se adreseaza pe forum in topicul actiunii respective.Sa ai grija ca in acel topic dupa ce ai adresat o intrebare sa activezi optiunea "Notifica-ma" asa poti sa vezi cind si daca iti raspunde cineva la intrebare  :)
Ce nu te doboara te face mai puternic -  Nietzsche

Offline Helsing001

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #32 : Duminică, 01 Ianuarie 2017, 17:46 »
Salut,

Numele meu este Gabriel si sunt nou pe aici.
Sper sa nu pun o intrebare nepotrivita, insa as dori sa stiu daca exista o categorie de varsta pentru care se potrivesc mai bine actiunile singles camp.
Eu am 27 de ani, exista membri in jurul acestei varste la actiuni?

Ideea mi se pare una foarte buna, din pacate majoritatea prietenilor mei nu isi permit sa plece in vacante in afara tarii astfel ca as fi interesat de circuitele oferite de voi si de posibilitatea de a cunoaste oameni noi - si da, sunt single  :)

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #33 : Marți, 03 Ianuarie 2017, 12:13 »
Bine ai venit Gabriel!
Excursiile organizate de Singles Camp nu se fac pe categorii de varsta. Poti participa la oricare dintre ele.
In marea majoritate ele au o prezentare in care regasesti datele de care ai nevoie pentru a stii daca o actiune ti se potriveste si programul acesteia.
Asa ca depinde de tine la care dintre ele vei participa.  :)

Offline adryyandc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #34 : Marți, 24 Ianuarie 2017, 23:55 »
Salut!

Care este varsta celor care vin in SinglesCamp?

cu bine,
Adrian

Offline Gabriela36

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #35 : Marți, 07 Februarie 2017, 22:26 »
Bun?. .seara. Nu stiu ce sa spun. ..sunt novice...dar mi am luat bilet la carnavalul de la sibiel 10 -12 februarie. astept cu ner?bdare aceasta iesire si totodata sa fac noi cunostinte. .multumesc

Offline Ionutc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #36 : Miercuri, 08 Februarie 2017, 07:20 »
Poate o idee ar fi obligativitatea completarii profilului complet aici pe forum ptr. cei care au nelamuriri in legatura cu varsta. 

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #37 : Miercuri, 08 Februarie 2017, 08:26 »
 :)IonutC, socializarea  nu este conditionata de limite de ...varsta :)


http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,390.msg10619.html#new  :blush:
Citat
Esential
Daca doriti sa activati pe acest forum, va rugam sa cititi mai intai regulamentul. Daca nu sinteti de acord cu el, nu are rost sa va inscrieti. De asemenea trebuie sa stiti ca nu luam in analiza parerile si observatiile celor nou-inregistrati vis-vis de regulament. Este rezultatul a 6 ani de experienta si corectii, iar formula la care s-a ajuns este una care asigura o atmosfera foarte buna intre useri, deci nu avem motive pentru care sa facem modificari.


Gabriela36
Bine ai venit! Nu uita sa lasi un semn si pe topicul carnavalului la care te-ai inscris. Acolo gasesti informatii de organizarea si poti sa iti faci o idee despre cei cu care vei intra in magia Carnavalului de la Sibiel. :dance: *|*
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2418.msg124083/topicseen.html#msg124083
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Ionutc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #38 : Miercuri, 08 Februarie 2017, 10:55 »
In regula; n am o problema sa socializez cu persoane de varste diferite; vream sa ma fac util vazand intrebarile colegiilor de forum :) O sa citesc regulamentul, sunt multe informatii si nu stiam de unde sa incep.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #39 : Sâmbătă, 11 Februarie 2017, 12:27 »
O sa citesc regulamentul, sunt multe informatii si nu stiam de unde sa incep.

 :applause:  :whistle: asa, o sa poti sa oferi informatii utile celorlalti. Spor si distractie!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Criela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #40 : Joi, 02 Martie 2017, 12:54 »
Am o intrebare legata de organiz vacantelor.
Imi cer scuze daca raspunsul putea fi gasit la diversele sectiuni ale formului/site ului, informatiile le am parcurs destul de rapid...
Daca se achita avansul pentru o activitate /vacanta dar din motive independente de cel inscris, ea nu se mai organizeaza (de ex nu sunt suficienti doritori pentru a fi organizata, etc) avansul se restituie, nu ? Si cand anume se restituie ? Cand anume devine o certitudine faptul ca o activitate, programata peste 5 luni de ex, va avea loc ?
Multumesc.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #41 : Joi, 02 Martie 2017, 13:27 »
TOATE actiunile se tin. Deci nu-ti pune problema de ce se intampla cu avansul. Gruprile nu sunt de mari dimensiuni, cererea este cu mult mai mare decat putem noi oferi, asa ca te poti inscrie linistita...Dar un sfat, asta pentru ca scriai ca ai citit asa mai larepezeala, este bine ca informatiile care sunt pe site sa fie parcurse cu rabdare si atentie. Este bine si pentru voi.  :)

Offline Criela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #42 : Joi, 02 Martie 2017, 14:55 »
Multumesc pt raspuns.

Offline mihamih

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #43 : Marți, 11 Aprilie 2017, 12:12 »
Buna ziua,

Fiind nou inscrisa asa vrea sa stiu daca exista un nucleu din Constanta?Ma ajuta cineva,parca mai usor as da un telefon decat sa caut pe forum,am deja 67 ani si ma descurc mai greu.Cu drag,Mihaela :hammer:

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #44 : Marți, 11 Aprilie 2017, 13:43 »
Buna ziua,

Fiind nou inscrisa asa vrea sa stiu daca exista un nucleu din Constanta?Ma ajuta cineva,parca mai usor as da un telefon decat sa caut pe forum,am deja 67 ani si ma descurc mai greu.Cu drag,Mihaela :hammer:

Buna Mihamih si Bine ai venit!

Conceptul Singles Camp&Travel (SCT) se refera la actiuni organizate la nivel national la care pot participa persoane care nu sunt intr-o relatie. Scopul este socializarea ]n grup indifferent de varsta si locatie, numai sa ne petrecem timpul frumos si de calitate (ai sa vezi ce bine organizate si cat te distrezi in actiuni). Nu exista "nuclee" din cate stiu eu sub cupola SCT, dar este adevarat ca oamenii din aceeasi localitate care au participat la actiuni, schimba numere de telefon/adrese de email daca isi doresc sa pastreze legatura.  Asa ca.. sper ca vei participa cat mai curand la o actiune si vei cunoaste oameni din Constanta!
Pe curand si inca o data bine ai venit!
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)