Autor Subiect: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!  (Citit de 52216 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline DianaComan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #75 : Miercuri, 04 Iulie 2018, 10:24 »
Multumesc, am intrebat in topicul excursiei si nu am primit un raspuns..
Apoi am cautat ajutor si aici.

Ar trebui sa insist? :-\

Offline Gabi p

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 232
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #76 : Miercuri, 04 Iulie 2018, 10:50 »
Eu zic ca da, poti sa te intalnesti cu grupul direct la locatie. Am zis sa postezi la topicul excursiei in ideea ca poate nu esti singura din zona Clujului.
"MUNTELE ne ofera tot ceea ce putem cere vietii: spatiu, maretie, liniste, asprime, frumusete, prietenie." Ionel Coman

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #77 : Miercuri, 04 Iulie 2018, 13:38 »
Diana,si eu zic da,poti sa ajungi direct la locatie,ghidul este Lidia,din Iasi.
Poti da un mesaj la agentie,sa sti sigur.

Offline lau-cip

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #78 : Duminică, 19 August 2018, 17:19 »
Vad ca toate execursiile ofera doar camere duble, nu exista posibilitatea si de camera single? :thumbdown:

Offline maria.impingau

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #79 : Sâmbătă, 08 Decembrie 2018, 21:03 »
Bună seara! Am făcut de câteva ori setările profilului pe forum şi nu apare deloc salvat ceea ce am făcut. Vă multumesc.
Este prima dată cand particip imi doresc de vreo 9 ani a durat cam mult.....

Offline Leia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 69
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #80 : Marți, 12 Martie 2019, 01:32 »
In funcție de specificul excursiei, ni se dau indicații cum ar fi: haine groase/ subțiri, vize, comportament recomandat la vama, cu localnicii, regimul de guvernare etc?
Suntem tot și nimic.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #81 : Marți, 12 Martie 2019, 04:36 »
In prezentarea fiecarei excursii sunt date toate detaliile pe care ai nevoie sa le stii. Inclusiv cele mentionate de tine, plus altele, in functie de specific.
Important e ca cei care sunt interesati sa citeasca cu atentie, de preferat inainte de a se inscrie. :)

Pe langa detaliile de la inceput, mai ales la cele exterene Gigi si colaboratorii lui au mereu grija sa posteze si alte  informatii, mai aproape de data plecarii.
Uite, cel mai recent exemplu in acest sens:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2710.msg138932/topicseen.html#msg138932
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Leia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 69
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #82 : Miercuri, 27 Martie 2019, 23:01 »
Îți mulțumesc, wonderland. Voi fi atenta.
Suntem tot și nimic.

Offline ANCUTA66

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Buna ziua tuturor, am intrat ieri in grup dupa o perioada de cateva luni in care am tot citit regulamente, impresii pe forum. Mi-a trebuit asa de mult si tot nu am fost lamurita daca pot sa fac parte din grup sau nu. Am 53 ani,sunt din Cluj si  nu sunt singura in acte, dar in realitate sunt ca si singura. Nu mai am nimic in comun cu sotul meu, fiecare isi desfasoara viata cum crede. Nu am divortat pentru ca nu am considerat ca s-ar schimba ceva in viata mea. Pana acum toate iesirile  le-am facut impreuna cu copiii mei ( au 17 si 20 ani) si acum cand nu mai au nevoie sa fiu tot timpul langa iei am realizat cat de singura sunt, mai ales cand e vorba de iesit undeva in concediu sau minivacante. Prietenii mei sunt in general perechi si e foarte greu sa ma asociez cu ei in concedii. Restul conditiilor din regulament, idea existentei acestui grup  sunt minunate si cred ca m-as simti foarte bine daca as putea face parte din el. Cu speranta ca voi putea participa la activitatile grupului, la revedere si astept un raspuns.

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
 Bine-ai venit Ancuta!
 Ai un loc printre noi orice-ar însemna singurătatea ta: singurătate în doi, însingurare, solitudine... Singles Camp nu te vindecă de niciuna dar te ajută să călătorești dacă nu mai ai cu cine, asta în primă fază. Pe urmă devii cam dependent sau independent, cum vrei să-i zici, și-ți cam place starea!
 Așa că vezi ce mai poți prinde vara asta! La iarnă, la gura sobei, vei avea tolba plină de povești :)!

Offline ANCUTA66

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Multumesc pentru raspunsul prompt, multumesc ca am fost acceptata. Am pus ochii pe ceva iesiri, urmeaza in cel mai scurt timp sa ma inscriu. Abia astept sa va intalnesc pe cat mai multi.   :applause: :yeah:

Offline LAVINIA NAE

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #86 : Marți, 28 Mai 2019, 23:17 »
Buna seara si bine v-am gasit !
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un topic legat de excursia din 14-16 iunie de la Balcik?
Multumesc!

Offline Dana Caragea

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #87 : Marți, 28 Mai 2019, 23:42 »
Buna Lavinia uite aici link-ul http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2838.msg140103/topicseen.html#msg140103

Urmareste pe Pagina de start la Excursii si evenimente Singles Camp & Travel 2019, acolo vei gasi toate excursiile ce se vor desfasura pana la sfarsitul acestui an.

Offline LAVINIA NAE

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #88 : Marți, 28 Mai 2019, 23:55 »
Multumesc! Este un pic mai greu pana prind "mersul" pe aici.
M-am inscris pentru excursia mai sus mentionata si nu stiu exact care sunt urmatorii pasi dupa plata. :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #89 : Miercuri, 29 Mai 2019, 05:27 »
Urmatorul pas ar fi sa intri pe link-ul excursiei: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2842.0.html
,sa anunti acolo ca te-ai inscris si tu, sa spui ceva despre tine (de unde esti, cum ai ales excursia etc :) )

(Dana, ai trimis-o la Festivalul Trandafirilor :giggle:, dar intentia conteaza.  :kissing:

Si sa urmaresti acolo informatiile de organizare postate, sa iti faci simtita prezenta, sa initiezi sau sa  participi la dialogul de cunoastere de pe topic, daca exista.
Apoi, iti pregatesti bagajele, cu incredere si voie buna. Dupa care, la revenire, ne povestesti cum a fost. :)

Pentru toti cei noi:
Pe topicul excursiei de pe forum ajungeti foarte usor: fie asa cum spune Dana Caragea (doua postari mai sus), fie direct de pe site, de unde ati facut rezervarea (este inserat acolo link-ul, cu textul Detalii pe forum)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.