Autor Subiect: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!  (Citit de 52204 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #60 : Miercuri, 21 Februarie 2018, 05:16 »
Da, profilele nu sunt vizibile Dragos. Altfel forumul nostru ar semana cu site-urile matrimoniale... :) Pentru ca este total altceva, nu las elemente care ar crea confuzii.

Offline Dragos Cosmin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #61 : Miercuri, 21 Februarie 2018, 16:33 »
Defect profesional  ::) Am inteles filosofia SG, dar am intrebat. Merci

Offline Gina 20

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #62 : Marți, 27 Februarie 2018, 23:29 »
Bun?,
Sunt Gina, sunt nou înscris? în comunitate ?i abia a?tept s? particip la prima excursie, Maramure? în haine de Rusalii in perioada 24-28 mai. Sunt o persoana activa, îmi plac drume?iile, traseele montane... Abia a?tept.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #63 : Marți, 06 Martie 2018, 14:47 »
Ai zice sa nu mai avem nelinisti si totusi...
Cu majuscule de ar  fi scris,nu suntem site de matrimoniale si nici nu avem nimic in comun cu alte comunitati pe care nu le numesc
NU ESTE DE AJUNS.Oamenii nu citesc decat o fraza,la intamplare,trag concluzii pripite si gresite uneori.
Cei ce si-au postat fotografia la avatar si-au dorit asta,a fost alegerea lor,
nu suntem"fugiti de acasa",nu ne ascundem,nu inselam pe nimeni,ne intalnim sa petrecem timp,mai mult decat onorabil.
Sa concepem oare o fraza pe care s-o inteleaga toata lumea ?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #64 : Miercuri, 07 Martie 2018, 05:41 »
Gina20 fiecare topic are un titlu. Titlu indica si ce se discuta in topicul respectiv.
Aici, de exemplu, punem intrebari despre ce n-am inteles sau vrem sa mai aflam din conceptul Singles Camp
Daca vrem sa anuntam ca ne-am inscris intr-o excursie, sa comunicam cu ceilalti participanti, cautam topicul cu numele excursiei respective:

Link pentru Maramures: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2587.msg131551/topicseen.html#msg131551

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #65 : Miercuri, 04 Aprilie 2018, 10:01 »
Sigur se refera la bani, timpul alocat si stresul aferent organizarii unui astfel de eveniment...  :crazy2:
Totusi, pentru a nu creea confuzie, poate ar trebui mutat in sectiunea cu glume, bancuri si alte ghidusii...

Offline Cerasela_Maia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #66 : Miercuri, 04 Aprilie 2018, 15:29 »
Salut Gigi,
Am hotarat sa-ti scriu si pe pagina asta despre actiuni la care pot participa si copii mici, de sub 2 ani. E posibil asa ceva? Multumesc

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #67 : Joi, 05 Aprilie 2018, 07:40 »
Cerasela, ti-am raspuns, prin deschiderea unui topic special, astfel incat cei cu copii sa-l vada...

http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2712.0.html

Offline lucyboy77

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #68 : Duminică, 10 Iunie 2018, 09:31 »
As vrea sa stiu daca sant si alte locatii unde ne putem intalnii (in real) doar pentru o jumatate de zi ,in afara de excursii sau tabere?
Buna Adela
E pentru prima dată când scriu cuiva de pe acest site.
Ideea si formatul site-ului mi se pare foarte buna (chiar ii invidiez pe oamenii care se ocupă de el).
Tu de unde esti?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #69 : Duminică, 10 Iunie 2018, 09:42 »
Nu se organizeaza pe forum iesiri. Doar dupa ce ne cunoastem in excursii sau tabere, avem libertatea de a alege cu cine schimbam date de contact, cu cine dorim sa pastram legatura, sa ne mai intalnim , sa organizam alte iesiri de timp liber, in functie de afinitati si preferinte.

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Laur

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 249
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #70 : Duminică, 10 Iunie 2018, 11:59 »
Ba s-au mai organizat, dar nu au avut cine stie ce succes ...
Teoretic pare o idee buna, insa practic nu s-a gasit inca formula castigatoare.
Insa Lucyboy, raspunsul de pe vremea respectiva era chiar sub postarea la care ai dat quote ... http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1447.msg91990.html#msg91990
Everthing will be ok in the end. If it's not ok, then it's not the end.

Offline LuizaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #71 : Duminică, 17 Iunie 2018, 13:55 »
Buna,
Sunt nou intrata in club si am nevoie de câteva informații. Doresc sa particip la excursiile de grup pe care le organizați. Ma interesează daca pot folosi tichete de vacanța pentru achitarea taberelor sau excursiilor ce se desfășoară in România. Menționez ca dispun de astfel de tichete anual si, fiind o persoana singura, nu prea pot sa le folosesc. Mi-ar placea sa stiu ca existe posibilitatea aceasta in procedurile agenției de turism cu care lucrați.
Mulțumesc! :)
Luiza

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #72 : Duminică, 17 Iunie 2018, 19:12 »
LuizaS, aceasta intrebare e mai bine sa o adresezi direct agentiei cu care se lucreaza. Ai adresa de email si telefon, pe site, la Contact.
http://www.singlescamp.ro/contact/
Succes!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline DianaComan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #73 : Luni, 02 Iulie 2018, 11:04 »
Salut,

Doresc sa particip la o excursie in Calimani, dar nu pot sa ma intersectez cu trasele propuse de intalnire de la Bucuresti si Iasi. Eu vin din Cluj.
As putea sa merg cu masina personala si sa ma intalnesc cu grupul direct la locatie?

Mersi!

Offline Gabi p

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 232
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #74 : Luni, 02 Iulie 2018, 12:16 »
Buna Diana,
daca ai vreo intrebare legata de o excursie, e bine sa o postezi pe topicul excursiei....asa ca intrebarea ta ar trebui sa o postezi  pe urmatorul link http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2436.0.html
O zi buna.


"MUNTELE ne ofera tot ceea ce putem cere vietii: spatiu, maretie, liniste, asprime, frumusete, prietenie." Ionel Coman