Autor Subiect: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!  (Citit de 52203 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline LAVINIA NAE

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #90 : Miercuri, 29 Mai 2019, 09:17 »
Multumesc!
De fapt asta cautam un forum de discutii pentru aceasta excursie! :)
Fiind prima excursie banuiesc ca sunt justificate temerile si nelamuririle.
O zi buna tuturor!

Offline Ela Adela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #91 : Miercuri, 02 Octombrie 2019, 20:50 »
Buna seara,nu prea inteleg cum functioneaza aceasta socializare aici. Am postat mai devreme ceva si nu prea stiu unde s-a dus,eu va pup si sper ca ma voi descurca pe viitor,multumesc

Offline Ela Adela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #92 : Vineri, 04 Octombrie 2019, 13:35 »
Ma scuzati,cred ca am inceput sa inteleg cum functioneza, :smitten:

Offline Mikela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #93 : Marți, 21 Ianuarie 2020, 14:20 »
Buna ziua,

As vrea sa ma inscriu la prima mea excursie cu Singles Camp si am urmatoarea intrebare: una din prietenele mele ar dori sa vina. Este tot single, insa nu este inscrisa pe pe site-ul Singles Camp. Pentru a putea veni trebuie sa se inscrie sau cum sa faca altfel?
Multumesc.
Mikela

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1480
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #94 : Marți, 21 Ianuarie 2020, 15:02 »
Bine ai venit, Mikela!

La actiunile Singles Camp pot participa doar membrii Singles Camp - este obligatorie inscrierea in grup.
Deci si prietena ta va trebuie sa se inscrie daca doreste sa participe la excursiile/evenimentele noastre.

Formularul de inscriere se gaseste pe prima pagina a site-ului
https://www.singlescamp.ro/inscriere-in-grup

Inainte de inscriere, trebuie citit cu atentie urmatorul articol:

Important pentru cei care doresc sa participe la actiunile noastre.
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2969.0.html

Nu uitati sa scrieti si pe firul de discutie alocat actiunii la care va inscrieti, pentru a interactiona cu ceilalti participanti.





Offline Marinescu Dorina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #95 : Luni, 17 Februarie 2020, 07:37 »
Buna ziua!
As vrea sa va intreb, referitor la excursia organizata in vara 2020, la Valea lui Liman, daca pot sa vin doar la cazare, eu locuiesc in Deva, deci nu ar avea sens sa merg in Bucuresti sau in Timisoara, pentru a ajunge la pensiunea aleasa pentru cazare.
Va multumesc,
Dorina

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1480
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #96 : Luni, 17 Februarie 2020, 15:04 »
Bună Dorina, la excursia din Timiș nu se asigură transportul, se merge pe cont propriu direct la pensiune.
Cel mai bine scrie și pe firul de discuție destinat acțiunii, poate mai sunt și alte persoane din Deva sau împrejurimi și puteți merge împreună.

Offline Vali14

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #97 : Sâmbătă, 29 Februarie 2020, 10:29 »
Buna ziua,

M-am inscris pentru excursia din data de 4-8 iunie, Maramures, plai cu dor.
Vreau sa platesc ultima rata+ sumele care nu sunt incluse(transport pana la destinatie, transport zonal, intrari la obiective, etc)
Va rog sa-mi comunicati cat trebuie sa mai achit.
Ultima rata, este in valoare de 330 Ron.
Voi mai achita 50 de ron pentru transport zonal, dar pentru transport pana la destinatie, nu stiu cat sa achit.
Sunt din Bucuresti, iar daca pot alege, mi-ar placea sa merg pe ruta Bucuresi-Pitesti( plecare de la benzinaria Mol Pacii.
Mocanica si intrarile la obiective, le platesc tot la ultima rata? Cat voi achita?

Multumesc,
Vali

Offline ioana.schiop

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #98 : Duminică, 28 Martie 2021, 20:03 »
as dori si eu sa intreb pentru cei care nu pot ajunge la Bucuresti cu usurinta cum se procedeaza de obicei? Sunt de exemplu alti membrii din Timisoara si am putea calatori impreuna sau excursiile sunt flexibile si as putea zbura si din Budapesta de exemplu?
sper sa nu incalc regula ‘ fara nevoi speciale’ :)

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1480
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #99 : Luni, 29 Martie 2021, 07:34 »
Buna ziua,

M-am inscris pentru excursia din data de 4-8 iunie, Maramures, plai cu dor.
Vreau sa platesc ultima rata+ sumele care nu sunt incluse(transport pana la destinatie, transport zonal, intrari la obiective, etc)
Va rog sa-mi comunicati cat trebuie sa mai achit.
Ultima rata, este in valoare de 330 Ron.
Voi mai achita 50 de ron pentru transport zonal, dar pentru transport pana la destinatie, nu stiu cat sa achit.
Sunt din Bucuresti, iar daca pot alege, mi-ar placea sa merg pe ruta Bucuresi-Pitesti( plecare de la benzinaria Mol Pacii.
Mocanica si intrarile la obiective, le platesc tot la ultima rata? Cat voi achita?

Multumesc,
Vali

Buna Vali,

Raspunsul la intrebarea ta se gaseste in prezentarea excursiei Maramures, plai cu dor, care are loc in perioada 16-20 iunie:

Inscrierea la transport se va face DOAR aici pe forum, dupa plata avansului, pe listele pe care le deschidem cu 2 luni inainte de plecarea in excursie Plata transportului se va face in contul agentiei la ultima rata a excursiei. Cei care au sa urce pe traseu, folosind conexiunea la una dintre rute, vor achita proportional cu km parcursi. Tarifele de transport functie de locul de imbarcare sunt prezentate mai jos:

Imbarcare din Bucuresti, Iasi       200 lei
Imbarcare din Brasov, Tg Mures    150 lei
Plecari din Valcea, Sibiu       130 lei
Plecari din Alba Iulia, Turda, Cluj    120 lei


Firul de discutie dedicat excursiei il gasesti urmand acest link:
https://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,3137.0.html

Acolo vei vedea ce se posteaza legat de actiunea care te intereseaza si tot acolo poti discuta cu participantii la excursie.


Pe aceasta pagina unde ai scris acum sunt foarte mici sansele sa iti raspunda cineva, fiind un subiect de interes general.






Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1480
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #100 : Luni, 29 Martie 2021, 07:53 »
as dori si eu sa intreb pentru cei care nu pot ajunge la Bucuresti cu usurinta cum se procedeaza de obicei? Sunt de exemplu alti membrii din Timisoara si am putea calatori impreuna sau excursiile sunt flexibile si as putea zbura si din Budapesta de exemplu?
sper sa nu incalc regula ‘ fara nevoi speciale’ :)

Din ce inteleg, te referi la actiunile externe.
Daca ai in vedere o anumita actiune, poti scrie direct pe pagina excursiei care te intereseaza sau sa trimiti un email agentiei.

Offline ioana.schiop

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #101 : Luni, 29 Martie 2021, 08:23 »
da, excursiile externe. Cea din Insulele Azore ma intereseaza. Initial am incercat sa postez intrebarea pe pagina din forum a excursiei dar parea ca nu am drepturi sa postez acolo.
O sa mai incerc
Multumesc

Offline Caralex

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #102 : Luni, 05 Aprilie 2021, 19:12 »
Buna ziua, m-am inscris de ceva timp in singles camp dar din pacate nu am avut oportunitatea de a participa la vreo actiune. Sper sa reusesc in curand. Am o intreabare: La toate actiunile cazarea este in camere duble/twin? Multumesc si o seara frumoasa

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #103 : Marți, 06 Aprilie 2021, 13:39 »
Nu la toate, dar cel mai frcvent da. Sunt si actiuni la care este posibila cazarea in regim single. De obicei se comunica la inceputul prezentarii actiunii atunci cand sunt afisate tarifele.
Ca exemplu excursia de la Poiana Narciselor - https://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,3057.0.html
Excursia este in curand si mai sunt locuri - ai putea participa.

Offline Caralex

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #104 : Joi, 15 Aprilie 2021, 10:17 »
Buna ziua si multumesc pentru raspuns. Scuze ca revin asa tarziu dar ma descurc mai greu cu aplicatia. Ma voi uita pe programe. Poiana Narciselor si zona le cunosc. Mi-ar fi placut Clisura Dunarii dar acolo inteleg ca exista doar cazare in duble. Incerc sa gasesc programe cu activitati usoare sau medii. Deasemenea si cele in care este asigurat transportul la destinatie (de la Bucuresti). Multumesc si o zi buna.