Autor Subiect: Reclame reusite  (Citit de 48513 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #120 : Miercuri, 26 Octombrie 2011, 10:55 »
Doamnelor, doi litri pe zi! Si noaptea, la discretie. Il tineti langa pat!  ;D
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/yEH4Yum4nN4?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #121 : Marți, 08 Noiembrie 2011, 13:51 »
O reclama vintage:
VW GOLF II
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/eT0MHN827hs?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

julia

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #122 : Miercuri, 16 Noiembrie 2011, 17:18 »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/RS3iB47nQ6E?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #123 : Miercuri, 16 Noiembrie 2011, 19:14 »
Eu as fi intrat cu cel mai mare tupeu!   ;D
Imi aminteste o intamplare de prin '86-'87, cand ne-a dus la Buftea sa culegem porumb. Deci nu mai eram elevi, nu mai eram studenti, deja lucram, erau si sefii nostri cu noi, smecheri de smecheri, dar toata lumea culegea porumbul lui nea'nicu (injurand printre dinti, desigur!). La sfarsitul zilei, obositi si plini de praf, cu noroi pe incaltari, ne-am dus sa mancam la un restaurant care era in Romexpo, nu mai stiu cum ii zicea. Dar n-a fost de ajuns, depasirea planului la hectar se cerea sarbatorita cum se cuvine!  ;D Printre noi era un single la vreo 40, caruia-i cam placea viata de noapte. El a venit cu ideea: va duc eu undeva frumos, muzica, dans, o sa va placa. Zis si facut. Ne imbarcam in Dacii si ne tinem dupa el. Si, unde se opreste? La barul Athenee Palace! La inceput, ne purtam ca astia din clip, ne uitam la usa, ne uitam la toalele noastre.... portarul daduse deja ochii peste cap! Dar ne-am inarmat cu maximul de tupeu posibil si am intrat: hai sa vedem daca ne opreste cineva! Inauntru numai straini, lume fina, parfumuri, matasuri, balerine... Noi n-aveam nici o treaba: in blugi-treninguri-adidasi, transpirati si jegosi!  ;D (numa ca nu ne-a dat nimeni Carlsberg!)

Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #124 : Joi, 17 Noiembrie 2011, 12:17 »
Azi va dau sa ingurgitati reclame la ciocolata. Ca e afrodisiaca  8)




     
CHICOLATE. Substitute for Love.




julia

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #125 : Duminică, 20 Noiembrie 2011, 19:19 »
stiu pe cineva care si-a luat samsung de curind. hi hi hi


<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/mcr2uWkJkzI?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #126 : Miercuri, 23 Noiembrie 2011, 16:00 »







Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #127 : Marți, 29 Noiembrie 2011, 15:07 »


Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #128 : Miercuri, 30 Noiembrie 2011, 10:38 »
V-ati surprins copiii in ipostaze... incendiare?   ::)

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Z_hwMtG2xCs?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline rocku

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Reclame reusite
« Răspuns #129 : Miercuri, 30 Noiembrie 2011, 11:17 »
nu

Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #130 : Miercuri, 30 Noiembrie 2011, 11:35 »
Nici eu  ;D
Treaba sta cam asa: 'mai du-te si tu maine la un film' sau 'mai pleaca si tu in weekend la bunica, nu ti-e dor de ea?' Ori imi spune 'vezi, nu ma suna in disperare, ca ma duc la baieti'  ;D
Ii zic: vezi ca o sa fiu plecata si de Craciun si de Revelion. O sa ramai singura p-acasa.  :(
Raspuns: Yupiiiii!  ;D

Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #131 : Vineri, 02 Decembrie 2011, 08:30 »
Asta de mai sus era o gluma, desigur. Din principiu, nu-i aducem acasa. Ne ducem noi la ei  ;D

Uite alta faina!   Aveti grija, daca aveti de gand sa va maritati  ;D
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Cmku_ZaB714?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #132 : Vineri, 02 Decembrie 2011, 08:41 »
P-asta Calvin Klein o stiti? Stie cineva la ce e?  8)   
Asta e reality for woman. P'asta trebe intai sa-l epilezi!   ;D

silviu

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #133 : Vineri, 02 Decembrie 2011, 12:14 »
P-asta Calvin Klein o stiti? Stie cineva la ce e?  8)   
e calvin klien ;D

Mari_a

  • Vizitator
Re: Reclame reusite
« Răspuns #134 : Vineri, 02 Decembrie 2011, 16:24 »
Silviu, ai trecut testul!  ;D  Ce spirit de observatie!  8) Sigur ca da!  ;D  In reclamele astuia (ca, de altfel, in 99,99%) apar numai d'aia cu patratele pe burta   ::)  Si d-alea in 'carcasa' nesifonata, de-ti plac tie  :P
Are a mea d-astea prin calc. ei; tre' sa mai caut. (Ca ai trecut numai primul test  ;D)