Aici se discuta > Subiecte generale

Cum te simti acum?

(1/1679) > >>

almi_gabi:
Am decis sa deschid un topic in care fiecare sa zicem cum ne simtim in momentul de fata,eventual comentarii.

eu ma simt entuziasmata in acest moment

Lunaintrestele:

--- Citat din: awana din Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:47 ---Am decis sa deschid un topic in care fiecare sa zicem cum ne simtim in momentul de fata,eventual comentarii.

eu ma simt entuziasmata in acest moment

--- Terminare citat ---


Ehee bun Topic...da eu is mai curioasa din fire ..si cum tu esti "prietena " mea incepand din aceasta seara ( sper sa nu te superi daca mai scap cate o glumita ..ca nu ma pot abtine ;D), as putea sa stiu si eu motivul etuziasmului tau?
 ;)

almi_gabi:

--- Citat din: Lunaintrestele din Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:49 ---
Ehee bun Topic...da eu is mai curioasa din fire ..si cum tu esti "prietena " mea incepand din aceasta seara ( sper sa nu te superi daca mai scap cate o glumita ..ca nu ma pot abtine ;D), as putea sa stiu si eu motivul etuziasmului tau?
 ;)

--- Terminare citat ---

Multumesc pentru "prietena". Entuziasm - niciodata pana acum de cand sunt pe aici ( nu de multa vreme)  nu am vazut atata activitate si postari.

carmentoma:
Crezi ca e nevoie neaparat de un motiv pentru a fi entuziasmat?
 Pentru mine, cel putin, e nevoie de un bruiaj foarte puternic pentru a face sa imi dispara entuziasmul si optimismul care constituie starea mea obisnuita de spiirit!

Lunaintrestele:

--- Citat din: carmentoma din Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:55 ---Crezi ca e nevoie neaparat de un motiv pentru a fi entuziasmat?
 Pentru mine, cel putin, e nevoie de un bruiaj foarte puternic pentru a face sa imi dispara entuziasmul si optimismul care constituie starea mea obisnuita de spiirit!

--- Terminare citat ---

felicitari ptr gandurile pozitive.


Ps. Am pus intrebarea cu substrat awan-ei ...banuiam raspunsul dar e placut pentru noi toti caer contribuim in aceasta seara la entuziasmul ei ::)

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă