Autor Subiect: Cum te simti acum?  (Citit de 1358190 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6180 : Vineri, 12 Octombrie 2012, 15:34 »
Bravo, Mica !! :flori: Da-i 'nainte !  :applause: (stiu cat e de greu sa fii femeie si sa fii in top in aceasta lume "a barbatilor " (?))  ;)

asa e Del, tre' sa-i convingi maxim ca sa te primeasca in lumea lor chiar daca unii dintre ei sunt evident sub nivelul tau.
pe mine nu m-a ajutat nici fizicul.  Ce e un atu in viata personala e un handicap in viata profesionala.  Tre' sa arati trecuta ca sa fii considerata matura profesional. :)

sora 13...suntem un spectacol prin noi insine! .....zau! care-i lumea aia a barbatilor??? s-o ocolesc draq la mare distanta.

E pretutindeni Lil, nu-ti face iluzii.  :)

No no, ochile se spune!
haidi mai, ca la cele cu andreaua sau croseta ochiuri la spune, ca alora cu tigaia. ;D

pentru unu pe fata unu pe dos chiar am nevoie de un refresh training.  celalalt este cu totul si cu totul nou pentru mine, nu am auzit niciodata de asa ceva.  asa ca, astept cu multa nerabdare sa facem sfoara impreuna... chiar si pe cea cu sase ochiuri (esti sigura ca nu se spune "ochi"? ;))

deci ai mai prestat cu andrelele? ::) sau te gandeai la altele?
tu faci sfoara pe doua scaune, a la badea, eu fac sfoara pe 20 de randuri, din 6 ochiuri. sunt aparate diferite.  ;D
putem sa facem altceva impreuna. :)

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6181 : Vineri, 12 Octombrie 2012, 15:40 »
haidi mai, ca la cele cu andreaua sau croseta ochiuri la spune, ca alora cu tigaia. ;D
Nu nu...un ochi - doo ochile! Alea cu tigaia is alte trebi

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6182 : Vineri, 12 Octombrie 2012, 16:14 »
putem sa facem altceva impreuna. :)


ma gandesc ca adrenalina ti-ar putea dauna la trigliceride, matei, asa ca nu-ti las imaginatia sa fac tumbe.
hai sa facem asta, impreuna. ^-^
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1411.75.html

Offline Matei

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 933
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6183 : Vineri, 12 Octombrie 2012, 16:21 »
ma gandesc ca adrenalina ti-ar putea dauna la trigliceride, matei, asa ca nu-ti las imaginatia sa fac tumbe.
hai sa facem asta, impreuna. ^-^
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1411.75.html


aoleo, aia nu!
"Stay hungry, stay foolish"

Offline Matei

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 933
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6184 : Vineri, 12 Octombrie 2012, 20:15 »
vad ca se tot repeta pe aici ca un refren antic, in legatura cu ochii, oachele, ochile, ochiurile...

si mi-am amintit ca la un moment dat micaela intreba unde sa-l gaseasca pe potrovitu' ... simplu! sa deschida oachele bine si sa se uite de jur imprejur, sunt sigur ca ceva va vedea sau mai curand pe cineva.   ;)
"Stay hungry, stay foolish"

Caroline

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6185 : Vineri, 12 Octombrie 2012, 21:02 »
Ma simt 100% a realitatii imediate. In situatii de-astea, stau foarte putin pe net si scriu si mai putin.
Aviz amatorilor: nu din cauza de potrivitu'.  :P "Ochile" se mai poate deschide si asupra faptului ca mai exista atatea lucruri pe lume care pot fi rewarding si in afara de asta...  ;)

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6186 : Vineri, 12 Octombrie 2012, 22:57 »
persecutata. dupa ce ca-mi zumzaie santierul de vizavi de dimineata pana seara, a mai existat si-o defectiune la alimentarea cu energie electrica, vreo doua ore si ceva.

vad ca se tot repeta pe aici ca un refren antic, in legatura cu ochii, oachele, ochile, ochiurile...
si mi-am amintit ca la un moment dat micaela intreba unde sa-l gaseasca pe potrovitu' ... simplu! sa deschida oachele bine si sa se uite de jur imprejur, sunt sigur ca ceva va vedea sau mai curand pe cineva.   ;)

nush' la care cineva te referi. Stau bine cu acuitatea vizuala, dar sunt destul de mioapa la finetzuri dinastea de le sesizezi tu cu piful tau antrenat.  daca insinuezi iar ce cred eu; te inseli. intre oameni de sex opus exista si doar amicitie, pretuire. 

potrivitu' o sa apara el cand va fi momentul. exista surse paranormale care mi l-au vestit, deci astept.  ;D

Mari_a

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6187 : Sâmbătă, 13 Octombrie 2012, 07:55 »
Ma simt 100% a realitatii imediate. In situatii de-astea, stau foarte putin pe net si scriu si mai putin.
Aviz amatorilor: nu din cauza de potrivitu'.  :P "Ochile" se mai poate deschide si asupra faptului ca mai exista atatea lucruri pe lume care pot fi rewarding si in afara de asta...  ;)
Aprob pozitiv, achiesez si subscriu!

Offline Matei

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 933
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6188 : Sâmbătă, 13 Octombrie 2012, 15:46 »
caro, mari_a, cea mai buna hotarare! :kissing:
"Stay hungry, stay foolish"

Caroline

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6189 : Sâmbătă, 13 Octombrie 2012, 16:08 »
Si asa o sa fie toata saptamana viitoare... Si probabil si celalata... si tot asa.  ;)

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6190 : Luni, 15 Octombrie 2012, 20:47 »
Si asa o sa fie toata saptamana viitoare... Si probabil si celalata... si tot asa.  ;)
Caro, esti ecou, ecou, ecou al interiorului meu. :) Pe drum ma gandeam ca in halul in care a fost saptamana trecuta, a inceput asta....asa o s-o duc pana-n Craciun si dupa...mai full ca ever. Jur ca la anul ma extrag din tot ce se poate, ca mai trebuie sa si traiesc, nu numai sa robot(z)esc.
Acum, ca m-am vaitat, ma simt mai bine.  ;D

Caroline

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6191 : Luni, 15 Octombrie 2012, 21:47 »
Acum, ca m-am vaitat, ma simt mai bine.  ;D

 ;D M-as vaita si eu, da' din pacate nu pot sa mint, ca-mi place prea mult ce robotzesc... Iar daca uneori chiar m-apuca vaitatu', mai intru pe-aici si ma mai consolez cu-al altora, indiferent daca am sau nu timp sa si raspund.  :P

Si apropos de "cred ca vreau prea mult" de pe un alt topic... cred ca si eu vreau.  :P Da' am ajuns sa ma intreb: daca acest lucru chiar s-ar intampla, si-ar gasi el locul... in timpul meu, in gandurile mele, in sifonier, in gashca de prieteni, printre orele interminabile casa-scoala-casa sau printre evadarile mele? Hmmm... oare chiar ar avea loc?!  :giggle:

luciamanta

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6192 : Luni, 15 Octombrie 2012, 22:09 »


Si apropos de "cred ca vreau prea mult" de pe un alt topic... cred ca si eu vreau.  :P Da' am ajuns sa ma intreb: daca acest lucru chiar s-ar intampla, si-ar gasi el locul... in timpul meu, in gandurile mele, in sifonier, in gashca de prieteni, printre orele interminabile casa-scoala-casa sau printre evadarile mele? Hmmm... oare chiar ar avea loc?!  :giggle:
   Faptul ca ti-ai pus intrebarea cheie, daca un EL si-ar gasi locul....in viata ta, denota ca nu esti asa convinsa sa ai un barbat alaturi... Sa nu te superi, Caroline, asa am eu impresia...

Lili Zamfirescu

  • Vizitator
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6193 : Luni, 15 Octombrie 2012, 22:29 »

Si apropos de "cred ca vreau prea mult" de pe un alt topic... cred ca si eu vreau.  :P Da' am ajuns sa ma intreb: daca acest lucru chiar s-ar intampla, si-ar gasi el locul... in timpul meu, in gandurile mele, in sifonier, in gashca de prieteni, printre orele interminabile casa-scoala-casa sau printre evadarile mele? Hmmm... oare chiar ar avea loc?!  :giggle:
in shifonier sigur nu...

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Cum te simti acum?
« Răspuns #6194 : Luni, 15 Octombrie 2012, 22:50 »
;D M-as vaita si eu, da' din pacate nu pot sa mint, ca-mi place prea mult ce robotzesc... Iar daca uneori chiar m-apuca vaitatu', mai intru pe-aici si ma mai consolez cu-al altora, indiferent daca am sau nu timp sa si raspund.  :P

Si apropos de "cred ca vreau prea mult" de pe un alt topic... cred ca si eu vreau.  :P Da' am ajuns sa ma intreb: daca acest lucru chiar s-ar intampla, si-ar gasi el locul... in timpul meu, in gandurile mele, in sifonier, in gashca de prieteni, printre orele interminabile casa-scoala-casa sau printre evadarile mele? Hmmm... oare chiar ar avea loc?!  :giggle:

daca ar fi potrivitul, si-ar gasi locul / timpul, cu siguranta. Nu cantitatea timpului petrecut impreuna primeaza ci calitatea lui. decat mult si prost, mai bine putin da' frumos. (ah, ce inteligent am cugetat  ;D)