Autor Subiect: Minivacanta pentru monoparentali si copiii lor: Cisnadioara 14 - 18 iulie 2013  (Citit de 21453 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline deli_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 185
Da,da,da,da !!  :applause: si eu vreau sa trag cu arcul, sa ma dau cu tiroliana, cu mountain bika, sa cobor in rapel pe stanca, sa...sa...sa.... :yeah:
E vreun bai ca suntem copii mari ???  :tomato:
"Viseaza ca si cand ai trai vesnic si traieste ca si cand ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

Offline sanziana72

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Anul asta nu se ma fac excursii pentru monoparentali? Nu am vazut nimic trecut in lista.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Sanziana din pacate am lansat una de iarna, pt vacanta copiilor si nu am vazut un interes pentru desfasurarea unei astfel de actiuni. Au fost doar 2-3 inscrieri, insuficiente pentru a tine o tabara. Neremarcand intentii ferme pentru astfel de actiuni, cu parere de rau pt ca imi plac foarte mult copii si imi place sa interactionez cu ei, am renuntat la a desfasura anul acesta tabere de monoparentali. Din partea mea a fost toata deschiderea si disponibilitatea, dar ... :-\ Am explicat apoi pe forum ca nu ma pot hazarda in colaborari cu persoane profesioniste, specializate in astfel de actiuni tinandu-i rezervati, fara sa stiu ca o actiune se tine sau nu...Pt mine daca o actiune sau nu este mai putin important, veniturile mele vin din alte directii, dar ei din asta traiesc...