Autor Subiect: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013  (Citit de 97112 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline stefic

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #375 : Marți, 01 Octombrie 2013, 15:15 »
ma bucur ca v-am intalnit, eu m-am simtit f bine cu voi.
ma bucur ca suntem diferiti si totusi la fel
ma bucur ca sigur ne vom mai intalni
ma bucur ca am prins vreme frumoasa, cand ma uit acum afara ....brrrrr

Si embo, mi se pare mie sau vrei sa candidezi pt o functie in singles camp? Esti plin de idei. Mai intai incepi cu propunerile si apoi la depunerea candidaturii te apuci sa aduni semnaturi. Vezi ca-ti trebuie 100.000 - hihihi.

aprilie, nu ne uita cu niste poze, te rog! Am una la balea lac, care tare mi-ar placea.

va salut pe toti! o zi cu soare si zambete!

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #376 : Marți, 01 Octombrie 2013, 15:59 »
Da, mi-ar conveni functia de fotograf oficial. :) Sau pe cea de responsabil cu muzica. Am intotdeauna cu mine un mic player care canta tare si care are mii de melodii, din pacate insa nici una de anul asta. Cei din grupul Land Rover stiu  ;) .

Offline ana-maria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
  • Bine am venit in grupul nostru!
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #377 : Marți, 01 Octombrie 2013, 16:16 »
Pozele de la mine : ....doar pe 15-16 octombrie (aveti putina rabdare curajosilor de pe tiroliana !)........ si pozele de la voi tot pe 15-16 octombrie voi putea sa le descarc, cand voi reveni acasa .... asa ca, multumesc Embo pentru ajutor. Va imbratisez pe toti.
Mulțumesc , Tania! Aștept cu nerăbdare.

Offline janeta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1730
  • carpe diem
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #378 : Marți, 01 Octombrie 2013, 16:41 »
pozele facute de mine le-am trimis lui Gigi . in caz ca nu le-ati primit de la el va astept cu cereri pe  janeta_pop@yahoo.com ( embo , nu-ti fie teama , nu candidez contra ta la f-ctia de fotograf principal singles . doar onorific  :D )

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #379 : Marți, 01 Octombrie 2013, 16:45 »
Da, mi-ar conveni functia de fotograf oficial. :) Sau pe cea de responsabil cu muzica. Am intotdeauna cu mine un mic player care canta tare si care are mii de melodii, din pacate insa nici una de anul asta. Cei din grupul Land Rover stiu  ;) .

Dragii mei, va salut pe toti si va multumesc ptr.caldura sufletelor voastre.
Poate inca nu stiu numele tuturor...dar ce mai conteaza cand am simtit ca fac parte dintr-un intreg...!
Grupul Land Rover e ptr. mine o mica familie constituita ad-hoc...si nici n-am stiut ca avem langa noi
un artist, dispus sa ofere arta si suflet.Multumesc,Embo....!

Offline kike

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 253
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #380 : Marți, 01 Octombrie 2013, 22:06 »
Propun prima tema : STAR TREK .... :whistle:
Cu motto-ul  "... fie intrarea în atmosfera terestră lină și aterizarea ușoară!"


 :2funny:  Splendid!!!!
Sa distribuim actorii:
Jean Luc Picard......Gigi.....
Data....Kike, nu de alta, dar vreau ochi albastri :)
Cine se mai inscrie? Poate facem un Carnaval STAR TREK! :dance:
Multumesc frumoaselor gazde pentru un weekend superb :kissing: Am fost fericita de intalnirea cu oameni frumosi, de faptul ca am reusit sa-mi inving teama de tiroliana(pentru asta tb sa pup fete dragi) si mai ales pt bucuria nebuna pe care am simtit-o mergand pe bicicleta dupa o pauza de ani de zile :) Astept a IV-a participare ;)

Offline stalicris

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #381 : Miercuri, 02 Octombrie 2013, 00:02 »
embo, ai votul meu pentru functia de fotograf oficial...nici cu jocul nu te descurci rau

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #382 : Joi, 03 Octombrie 2013, 08:54 »
   Embo, trezeste-te...!E o alta zi si tu esti dator cu un articol despre Marginime...si ceva poze, cat te lasa inima !!! :)

Offline ruxy79

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #383 : Duminică, 06 Octombrie 2013, 21:06 »
Am participat pentru prima data la o actiune single camp (sarbatoarea recoltei) si m-am simtit minunat! Sper sa ne mai intalnim si de acum incolo cu ocazia altor iesiri ! Sunteti niste oameni deosebiti! :applause:

Offline hana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
  • Unde esti Iubire?
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #384 : Marți, 08 Octombrie 2013, 18:29 »
 :D In sfarsit am computer functional. Multumesc gazdelor pentru minunatul sfarsit de saptamana petrecut la Sibiel si promit ca voi face totul sa particip la alte activitati. Intrebare: Are cineva poze de la tiroliana? Vreau si eu. Tania nu te vad, cum ai petrecut in Tara Luanei, tu ai facut ceva mai multe poze (hana_triex@yahoo.com). Va imbratisez chiar daca nu va cunosc pe toti.  :yeah:
Avem nevoie de IUBIRE

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #385 : Joi, 24 Octombrie 2013, 21:58 »
:D In sfarsit am computer functional. Multumesc gazdelor pentru minunatul sfarsit de saptamana petrecut la Sibiel si promit ca voi face totul sa particip la alte activitati. Intrebare: Are cineva poze de la tiroliana? Vreau si eu. Tania nu te vad, cum ai petrecut in Tara Luanei, tu ai facut ceva mai multe poze (hana_triex@yahoo.com). Va imbratisez chiar daca nu va cunosc pe toti.  :yeah:

Am trimis pozele, in special pentru cei din prima tura de tiroliana  "2+1 gratis"   :), sper ca le-ati primit.
Eu am avut un concediu super !!  (Sibiel, Tara Luanei si Spa Ungaria )  "3 in 1"    :)  .... pentru ca a fost bine meritat    :) ... si in continuare merit sa am in jurul meu oameni deosebiti asa ca voi .... va multumesc  :-*

Offline Sherban

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
  • Just do it!
Re: Sarbatoarea recoltei. Sibiel Editia a III-a 27 – 29 septembrie 2013
« Răspuns #386 : Joi, 24 Octombrie 2013, 22:16 »
Multumim Tania, le am primit!
Everything changes..