Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2014  (Citit de 109652 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline gasescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #270 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 17:30 »
Promitem ca vom avea si noi grija de voi Gigi si Samiza sa aiba 2 locuri  impreuna.Macar in serile de neuitat

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #271 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 17:34 »
Exceptionale pozele, Gabi! Tocmai vroiam sa anunt aici ca le-am pregatit de transmitere catre voi pe cele facute de mine si primite de la Tania...Comparativ cu ce ai facut tu.... ::) ale mele sunt hmmm, cum sa spun, ca schita unui copil pe langa tabloul unui pictor....

Sper sa va placa si ce am facut eu...Am incercat sa surprind momente, sa fiti cu totii acolo, sa va aduca aminte de ce am trait in cele 4 zile petrecute impreuna...

Ce nu va trimit insa acum este tabelul cu participanti, am explicat si in mesajul Email-ului cu fotografii: am uitat sa intreb pe toata lumea daca este de acord sa-i fac publica in grupul Govora, adresa. Am sa astept 7 zile sa fiu sigur ca toata lumea a citit Email-ul si daca nimeni nu-mi transmite NU, tabelul are sa fie complet: participanti, adrese Email si orasul din care a venit fiecare.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #272 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 17:35 »
Multumesc Marius!  :)

Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #273 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 17:41 »
 :) Felicitari, foarte frumoase imaginile surprinse!

Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #274 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 17:59 »
Gigi si Samiza sunteti oameni de omenie si va multumesc pentru ca existati! A fost un revelion reusit, eu m-am simtit foarte bine, am cunoscut persoane minunate si de data aceasta. Va imbratisez cu mult drag! La multi ani, oameni buni!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #275 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 18:14 »
Multumim de apreciere Carla!  :)

Am transmis fotografiile facute de mine si cele primite de la Tania. Este posibil sa nu ajunga la toata lumea, mai sunt mesaje filtrate, mai pot aparea multe in transmitere...Daca nu ati primit, scrieti-mi Email pe office@singlescamp.ro si va retransmit. Trebuie insa sa o faceti (la fel ca si descarcarea folderului cu fotografii in maxim 7 zile, pt ca atata sta pe wetranfer. Dupa aceea se sterge automat.

Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #276 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 18:24 »
Multumim de apreciere Carla!  :)

Am transmis fotografiile facute de mine si cele primite de la Tania. Este posibil sa nu ajunga la toata lumea, mai sunt mesaje filtrate, mai pot aparea multe in transmitere...Daca nu ati primit, scrieti-mi Email pe office@singlescamp.ro si va retransmit. Trebuie insa sa o faceti (la fel ca si descarcarea folderului cu fotografii in maxim 7 zile, pt ca atata sta pe wetranfer. Dupa aceea se sterge automat.
La mine au ajuns, multumescccc!

Offline Raphaela

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 116
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #277 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 18:38 »
Vreau si eu fotografiile....adresa mea este alina_n_2004@yahoo.com. Multumesc !!!!
S� nu legi niciodat� prietenie cu omul pe care nu-l po�i respecta.

Offline lucian

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 61
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #278 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 19:21 »
Un salut calduros si din partea lui lucian, the third as putea spune  ,complet reinventat datorita voua,tuturor dupa ce cu numai cateva luni in urma am trecut printr-o perioada dificila din viata mea...voi mi-ati redat speranta,pofta de viata si va multumesc din suflet pentru acest lucru :flori:.In ultima vreme am preferat sa fiu cat  mai departe de tara dezamagit de foarte multe lucruri insa acum ard de nerabdare sa va reantalnesc,si cine stie,sa mai pregatesc mici surprize care sa patrunda adanc in inima fiecaruia dintr-e voi ptr ca zambetele voastre mi-au adus cea mai sincera si pura fericire.Am inceput anul intr-un mod magnific si sunt convins ca va continua in acelasi ton  *|* :yeah: :dance:
Inca o data va urez un sincer La multi ani ! tuturor membrilor comunitatii Singlescamp si in mod special Samizei si lui Gigi.

Offline valentin75

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #279 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 20:13 »
Multumesc pentru poze, si pentru revelion au fost momente de neuitat.  :applause:
La Multi Ani tuturor, un an bun cu realizari.  :yeah:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #280 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 20:14 »
Intotdeauna asociez momentele placute cu cate o imagine si cu cate o melodie...De la Govora imi ramane imaginea in care-l ascultam cu totii, asezati pe covorul din restaurant, pe Viorel. Iar melodia care-mi rasuna si acum in minte este Mocirita cu trifoi... Este cred cea mai frumoasa linie melodica romaneasca si cea care iti da cel mai puternic fior ca esti de aici...

www.youtube.com/watch?v=Q4ys_LMjChs

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #281 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 20:16 »
Raphaela am sa-ti transmit cand ajung acasa Email-ul cu fotografiile. Sunt acum la nepotel si de pe calculatorul de aici nu pot transmite... :-\

Offline guitarman

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #282 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 20:27 »
Salutare oameni minunati!
Si eu am primit pozele prin transfer, pentru care multumesc frumos lui Gigi. Felicitari inca o data voua, Gigi si Samiza pentru serile de vis petrecute impreuna. Cred ca noi, toti cei acolo am calcat intradevar cu dreptul in Noul An! Tuturor va marturisesc ca ce s-a intamplat acolo a fost mult peste asteptari si aici cred ca meritul este al tuturor si al fiecaruia in parte. Ma bucur ca v-am cunoscut si abia astept urmatoarele eveniemente.
O seara frumoasa,
Cu drag,
Viorel

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #283 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 20:28 »
Viorel si Doruri_verzi sa nu uitati ce v-am rugat la plecare... ::) Sa ma invitati si pe mine la lansarea CD-ului. Aveti doua voci care se completeaza extraordinar de placut. Au fost cateva momente in care aveam senzatia unui duet care a exersat mult impreuna.... :)

Offline Liliana Constanta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #284 : Vineri, 03 Ianuarie 2014, 21:07 »
Buna seara tuturor,
Revelionul 2014 a fost un maraton minunat datorita caruia am cunoscut o multime de oameni frumosi. Nu mi-am dat seama cand au trecut cele 4 zile. Prin camera de hotel am trecut doar ca sa ma schimb, sa redevin fresh si sa mai dorm cate putin. Nu am vrut sa pierd nici un moment petrecut alaturi de voi toti. Am vazut toate fotografiile pe care le-am primit pe e-mail si tin sa-i multumesc lui Gigi pentru ele. Gandurile mele bune se duc impreuna cu alte multumiri si catre Samiza care, impreuna cu Gigi au organizat acest eveniment pana in cel mai mic detaliu. In tot acest timp am uitat de griji, de serviciu si de toate necazurile pe care le-am avut iar acum pot sa ma gandesc cu incredere la anul care abia a inceput. Si asta datorita voua! Am ajuns acasa si parca sunt picata din luna. La ora asta am chef de o noua petrecere ca doar vorba aceea, m-am cam obisnuit!
Va doresc tuturor, din suflet, un An Nou fericit care sa va aduca doar ce va doriti!