Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2014  (Citit de 109633 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline ela71

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #300 : Sâmbătă, 04 Ianuarie 2014, 16:14 »
Buna seara tuturor!
Multumesc lui Gigi ca a reusit sa ne faca o vacanta de vis! Multumesc frumos pentru fotografiile trimise, au iesit minunat! Astept cu nerabdare sa primesc adresele celor ce doresc, sa pot trimite la randul meu ce am filmat. Ma bucur ca am petrecut cumpana dintre ani in familia Singlescamp. sunteti cu totii oameni deosebiti!

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #301 : Sâmbătă, 04 Ianuarie 2014, 16:57 »
Buna, sunt Kriss ,m-am inscris de curand in acest grup si daca nu te deranjeaza mi-ar face placere, sa vad unele din fotografiile pe care le-ai facut la petrecerea de revelion. Macar sa-mi fac o impresie si sa vad ce-am pierdut  :) . Adresa de mail este  c.lazar72@yahoo.com . Multumesc.
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline mar61r0@gmail.com

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #302 : Sâmbătă, 04 Ianuarie 2014, 17:28 »
Buna seara tuturor!
Multumesc lui Gigi ca a reusit sa ne faca o vacanta de vis! Multumesc frumos pentru fotografiile trimise, au iesit minunat! Astept cu nerabdare sa primesc adresele celor ce doresc, sa pot trimite la randul meu ce am filmat. Ma bucur ca am petrecut cumpana dintre ani in familia Singlescamp. sunteti cu totii oameni deosebiti!
Buna Ela,
Eu sunt Maria din Bucuresti si adresa mea este aceeasi ca cea de user name de pe forum mar61r0@gmail.com. Am facut si eu cateva poze si daca cineva doreste, le trimit cu mare drag. O sa reusim astfel sa avem un tablou complet a atmosferei mirifice care ne-a tinut in dans, voie bune, armonie si zambete. Cat despre Gigi si Samiza - OAMENI DE EXCEPTIE. Va imbratisez pe toti.
Stop dancing the dance! Start feeling the dance!

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #303 : Sâmbătă, 04 Ianuarie 2014, 17:38 »
Annemarie si Kriss, din pacate nu va pot transmite fotografii... :( Tin de intimitatea fiecarei persoane care a fost prezenta acolo si regula aici este "fara poze in afara grupului"...Din acest motiv nu sunt postate nici pe site fotografii cu persoane, ci doar cu peisaje...
Oricum fotografiile nu pot spune mare lucru despre atmosfera de acolo...Trebuie sa fi intr-un astfel de loc si cu niste astfel de oameni sa intelegi si sa te bucuri de ce s-a intamplat...

Offline ela71

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #304 : Sâmbătă, 04 Ianuarie 2014, 18:35 »
Ai dreptate Gigi! Cand am spus ca voi trimite ce am filmat de revelion, m-am referit la cei care au fost acolo si care doresc acest lucru. Nu vreau sa supar pe nimeni.

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #305 : Sâmbătă, 04 Ianuarie 2014, 20:13 »
Imi cer scuze daca am suparat pe cineva.Intentia mea nu a fost asta, pe de alta parte bine ne faceti celor care nu am fost (pentru ca am aflat mai tarziu de existenta voastra) :) :).Multumesc pentru atentia acordata.
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline opti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #306 : Sâmbătă, 04 Ianuarie 2014, 22:30 »
Nu-ti face probleme, nu s-a suparat nimeni. Bine ai venit ! :kissing:

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #307 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 10:15 »
Kriss, nu este nici o suparare, sunt lucruri pe care nu aveai cum sa le stii...Si nimeni n-are cum sa se supere pt intentia cuiva de a participa intr-un fel la bucuria unui grup... :)

Si daca am ajuns aici, ceva din bucataria interna... ??? Diferenta intr-o actiune comerciala si una dedicata consta si intr-o intimizare a ceea ce se intampla in interior. Ar ajuta mult in promovarea conceptului accesul public la fotografii, filmari etc, dar cum tin la confidentialitatea identitatii celor care participa, nu am de gand sa folosesc vreodata, chiar si cu accept, imagini de aici. Nu doar confidentialitatea ma determina sa merg in continuare pe ideea de nu folosi imagini, ci si nevoia de filtre. "Secretizare interna" este unul dintre filtrele care functioneaza corect si eficient. Faptul ca in actiuni gasiti oameni care vi se aseamana mult ca profil, deschisi, optimisti, comunicativi, cu incredere in ei, se datoreaza si acestui filtru. Intimizarea creaza intrebari de genul "oare ce au de ascuns oamenii aia acolo, de nu vor sa apara imagini cu ei?" "oare cine sunt?" si aici este momentul in care se cern multi: cei care nu au rabdarea necesara sa citeasca forumul, sa evalueze grupul si sa-si dea seama daca este potrivit lui sau nu, sunt sau firi mai putin dispuse sa incerce, sau nu sunt atat de determinate sa faca parte dintr-un grup, sau nu se simt suficient de stapane pe ele, vor avea reactii de genul "da, poate e ok, dar daca..?" si atunci aleg sa amane sau sa nu participe. Cei care citesc, se informeaza, sunt persoane care stiu sa se si sa evalueze, aproape cu siguranta fac pasul.... Sunt cei care au profilul vostru, al celor cu care m-am intalnit pana acum... :)

Offline bucur claudia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #308 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 12:06 »
La multi ani inca o data tuturor!

Minunate postarile voastre asa cum sunteti de fapt. Pentru mine a fost o experienta de neuitat cu atat mai mult cu cat nu credeam ca o sa ajung sa o traiesc.
Multumesc tuturor pentru clipele frumoase petrecute impreuna, pentru veselie, pofta de viata, dans, cantec....

As vrea sa impartasesc cu voi un mesaj pe care l-am primit si care mi-a placut foarte mult. E scris de Neil Gaiman si spune asa:

“I hope that in this year to come, you make mistakes.

Because if you are making mistakes, then you are making new things, trying new things, learning, living, pushing yourself, changing yourself, changing your world. You're doing things you've never done before, and more importantly, you're Doing Something.

So that's my wish for you, and all of us, and my wish for myself. Make New Mistakes. Make glorious, amazing mistakes. Make mistakes nobody's ever made before. Don't freeze, don't stop, don't worry that it isn't good enough, or it isn't perfect, whatever it is: art, or love, or work or family or life.

Whatever it is you're scared of doing, Do it.
 
Make your mistakes, next year and forever......”

Sper sa va placa si sa apreciati perspectiva lui.

La buna revedere!  :)


Offline adina85

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #309 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 13:39 »
Cu siguranta energiile noastre, ale tuturor celor prezenti acolo au facut sa vibreze in noi in fiecare "ceva" ce cu siguranta va ramane in amintire pentru totdeauna, nu gresesc daca spun ca ne-a schimbat putin  :) , a adus culoare  :)
Le doresc lui Gigi si Samizei ca fiecare eveniment sa aibe insemnatatea noutatii in fiecare din noi , sa aduca schimbarea dinauntru care inseamna mult mai mult decat participarea prin dans , cantec si voie buna  :)
Ma bucur enorm sa stiu ca exista astfel de oameni dornici de schimbare , deschisi la tot si pe  al caror chip citesti cuvantul "Viata" :)

La mai multe actiuni si evenimente !!!!!

o intrebare pt cei ce am facut poze cu aparatul personal > unde putem sa postam pozele astfel incat toata lumea sa le vada dintre noi si sa le impartasim?


Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #310 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 13:53 »
Adina din cate stiu eu,  deocamdata nu exista pe forum / sau site un loc unde se pot posta fotografii cu persoanele participante si care sa fie accesibil doar participanticilor.
Gigi spunea intr-un mesaj anterior, pe acest topic ca va transmite lista cu e-mail-urile celor care au participat si sunt de acord sa le fie facut e-mailul public celorlalti care am participat la revelion si apoi putem schimba fotografii intre noi pe aceea cale.  :)

Offline adina85

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #311 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 13:56 »
super Gabi , abia astept !

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #312 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 14:03 »
Exact, Adina. In cateva zile o sa transmit lista cu Email-uri.

Offline doruri_verzi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #313 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 14:06 »
Adina,cred ca putem crea noi pe facebook de exemplu un grup inchis, in care sa postam poze, fara a leza astfel intimitati sau a merge in exces cu divulgarea continutului acestui grup...daca Gigi e de acord,bineanteles. Ce spuneti?

Offline adina85

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #314 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 14:51 »
ideea unui grup inchis mi se pare ok  doruri_verzi , nu stiu insa cat de sigur este sa apelam la facebook ...cred ca sunt si alte metode de socializare mai safe