Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2014  (Citit de 109725 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #45 : Sâmbătă, 12 Octombrie 2013, 19:20 »
onix, dacă vrei un răspuns rapid, cred că mai bine suni la agentie, să vorbești cu Samiza.
Sau și mai bine, completezi formularul de înscriere și afli sigur :giggle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #46 : Sâmbătă, 12 Octombrie 2013, 22:06 »
Multumesc pentru sugestie ! Cred ca asa este cel mai bine.....

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #47 : Duminică, 13 Octombrie 2013, 16:37 »
Da Onix, mai sunt locuri. :) Si eu si Samiza am fost in actiunea din Ungaria, acum ne-am intors. De aceea iti raspund cu intarziere...

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #48 : Miercuri, 16 Octombrie 2013, 21:18 »
Multumesc de raspuns. Deja am "intrat in program"  :)
Sper sa fie un revelion agreabil, certamente va fi unul inedit.

Offline mihaela.nicolescu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
  • Fericirea vine din interior!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #49 : Luni, 21 Octombrie 2013, 12:39 »
Buna Tuturor

din poz de new entry - astept cu nerabdare Revelionul.
Cine vine din Bucuresti si nu are  mijloc de transport - sa spuna - eu vreau sa vin ci buburuza si nu mi-ar strica ceva companie pe drum

Offline MAYRA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #50 : Vineri, 25 Octombrie 2013, 00:17 »
Buna seara tuturor!
Sunt new entry
si de-abia astept sa plec in excursii alaturi de voi, se pare ca stiti sa va distrati de minune!

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #51 : Vineri, 25 Octombrie 2013, 07:13 »
O sa fie multi vechi, dar si multi noi, dupa cum vad! Cei noi, sa n-aveti emotii, sunteti pe maini bune, intrati intr-un grup in care oamenii stiu sa se distreze!  :thumbup:  :) O sa intrati in atmosfera imediat!

Offline cristin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #52 : Vineri, 25 Octombrie 2013, 18:20 »
Buna Tuturor

din poz de new entry - astept cu nerabdare Revelionul.
Cine vine din Bucuresti si nu are  mijloc de transport - sa spuna - eu vreau sa vin ci buburuza si nu mi-ar strica ceva companie pe drum

Buna tuturor,
Sunt new entry si abia astept sa va cunosc :flori:.

Buna ziua - d-na Mihaela Nicolescu si eu sunt din Bucuresti si am o buburuza cu care as veni (depinde si de vreme) - mi-ar face placere sa am ceva companie  :applause:- cred ca, daca am lua legatura - am putea aranja ceva-cumva cu traseul. :flori:

Offline adina85

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #53 : Vineri, 25 Octombrie 2013, 20:20 »
cine stie dintre cei vechi sau chiar adminul sa ma informeze daca revelionul are vreo tematica , ceva aparte ,organizat din timp sau e ceva spontan si vedem la fata locului ?ar fi f fain sa stim dinainte detalii :) am vazut ca a ramas la 40 cifra de inscrisi desi de atunci m-am inscris si eu ^-^

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #54 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2013, 08:29 »
Iti raspund eu Adina, pentru ca sunt organizatorul...Spuneam ca Revelionul nu va fi doar o petrecere ci o sa mai fie si alte activitati de entertainment, vizitare, relaxare. Pe masura ce ne apropiem de ziua in care o sa ne intalnim la Govora, eu am sa postez, asa cum faca intotdeauna si la fiecare actiune, diferite informatii. Ce tin de participanti, de program, de vreme, de multe altele...Inca suntem departe, de aceea m-am ocupat de ceea ce e mai urgent acum de facut, adica lansarea actiunilor 2014, in special a celor care au nevoie de cumparare biletete de avion din timp. Sunt multi doritori si toti au nevoie de perioada in care se vor tine - pt a stii cand sa-si organizeze concediul, cat costa, sa vada daca se pot incadra in bugetul pe care-l au. Am reusit sa deschidem rezervarile mai repede cu doua saptamani in avans fata de anul trecut si asta este foarte bine pentru cei care s-au orientat catre cele doua excursii....Acum lucrez mult pe Scotia - Irlanda, Madeira si Italia de Sud, sunt actiuni pilot, asa ca este nevoie de multa atentie si in special de documentare. In paralel lucrez la un soft pentru rezervari, vreau sa-i usurez munca Samizei in agentie. Pana pe 15 noiembrie o sa am de lucru pentru a finaliza calendarul de anul viitor si sa activez functia de rezervare la site. Dupa, am sa am mai mult timp si o sa actualizez inscrierile, am sa incep sa fiu mai activ aici. Pana atunci.."ma afund" in organizarea pentru anul viitor...   
Nu este nevoie de vreo pregatire speciala pt vreuna dintre activitati, sau daca chiar gandesc ceva care solicita asa ceva am sa va anunt din timp.


nickescool

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #55 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2013, 08:45 »
Mai sunt locuri la Revelion?,cred ca vreau si eu,adica nu cred ca o sa mi schimb statutul asa in doua luni ).

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #56 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2013, 10:07 »
Mai sunt Nicu, astept sa ne intalnim dupa Bran si acolo... :)

nickescool

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #57 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2013, 11:24 »
Mai sunt Nicu, astept sa ne intalnim dupa Bran si acolo... :)
M am mai intalnit si separat cu membri SC dar parca tot tu stii mai bine sa dai impuls distractiei,,,,:)

Offline cristinalacatus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #58 : Luni, 28 Octombrie 2013, 11:06 »
revelion singles, suna interesant... incepi anul intr-un mod total imprevizibil
totusi catev adetalii poate conving mai usor spre luare unei decizii bune... varsta participantilor? (am inteles "din piata" ca sunt persoane >45?), numar persoane sex feminin versus nr pers sex masculin...pana la urma cum se danseaza? :)... totul se face dinspre si inspre sibiu-bucuresti, dar despre vestul tarii nimic propus/inedit?
in asteptarea catorva raspunsuri, multumiri anticipate

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #59 : Luni, 28 Octombrie 2013, 11:26 »
Se discuta "in piata" de noi, Cristina? :)  ::) Wow! Am intrat deci pe "bursa"... ;D ;D ;D Cum suntem "cotati"  ??? +45??? Oooh, oamenii astia de la "bursa" se iau dupa varsta mea...v-a trebui sa pun o poza de cand aveam vreo 30...Sa nu "imbatranesc" pe toti cei de aici...
E o gluma bineinteles.... Acum despre intrebari. Este firesc pentru oricine sa-si puna intrebari cu cine petrece o clipa, o zi, un week-end, o vacanta, darmite' Revelionul?!  ::)  Dar nici prea multe ganduri si intrebari dac-ti pui nu-i bine...Asa nu o sa mergi nicaieri...
Ce intrebi tu de raport, varsta etc tine deja de alt tip de intalniri, care nu intra in atentia mea de organizator. Aici lumea vine pentru altceva...Au fost oameni de varste foarte diferite (by the way - ai obtinut "din piata" - o informatie gresita ...media este alta...), dar asta nu a contat, toti s-au simtit bine...Depinde mult de compatibilitati de alta natura, generate mai mult de educatie, mai putin de varsta, sex etc...Asa cum iti scriam in Email-ul de binevenit, mai citeste-l odata, ai acolo multe repere ... :)
Despre vest, nu inteleg intrebarea... :( E vorba de organizarea acolo a unui revelion, sau nu stiu la ce te referi...La drumul pana la Govora? Daca poti fi mai precisa pot raspunde...asa nu inteleg...