Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2014  (Citit de 110410 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline opti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #75 : Joi, 14 Noiembrie 2013, 20:44 »
Mihaela, si eu sunt din Bucuresti ! M-ai putea lua si pe mine ? Bineinteles, vom imparti cheltuielile de transport...

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #76 : Joi, 14 Noiembrie 2013, 23:19 »
Eu am achitat avansul, dar nu stiu pana cand pot achita restul...

De obicei, data e precizată în același email în care ai primit informațiile privind plata (cont, valoare si data limită avans, dată limită rest de plată).  :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13261
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #77 : Vineri, 15 Noiembrie 2013, 06:11 »
Opti, trebuie sa te adresezi Samizei, pe office@bonvoyagesibiu.ro. Ea se ocupa in agentie de toate probleme legate de rezervare. Ea este la Targul de turism din Bucuresti, ajunge insa azi la birou.

Offline opti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #78 : Vineri, 15 Noiembrie 2013, 10:03 »
Multumesc frumos. Am gasit: 10.12.13. :) Deci mai am timp pana la sfarsitul lunii. In decembrie nu vreau sa intru, sa nu risc... In caz ca vrea sa afle cineva, sa ne putem recunoaste, opti sunt eu, Aurelia. :D Dar sunt atasata de acest nick. :)

Offline adina85

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #79 : Sâmbătă, 16 Noiembrie 2013, 18:48 »
mersi opti, ai dat o veste asteptata cred de majoritatea ..data limita de plata :buck2: chiar vroiam sa intreb si eu

Offline opti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #80 : Duminică, 17 Noiembrie 2013, 14:05 »
Cu mare drag, Adina.  :)

Offline dianas

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #81 : Marți, 19 Noiembrie 2013, 12:05 »
buna,
vin si eu la govora. pleaca cineva cu autocarul din bucuresti?

Offline dianas

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #82 : Marți, 19 Noiembrie 2013, 12:10 »
mihaela, poate ma iei si pe mine. eu sunt noua pe forum si ma dumiresc mai greu cum functioneaza, ca sa dialoghez. daca mai ai loc. s-ar putea ca autocarele sa nu mearga iarna, eu vara am venit cu autocarul la govora.

Offline adina85

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #83 : Vineri, 22 Noiembrie 2013, 21:17 »
Oricum ideea ar fi sa așteptăm lista aceea de la admin cu persoanele înscrise sa ne adunam cu toții intr-un fel cu plecare din acelasi oraș eventual cat mai mulți

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13261
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #84 : Luni, 25 Noiembrie 2013, 09:06 »
Da, curand o sa postez o lista, chiar daca nu este si cea finala. Asta va va da posibilitatea sa incepeti sa va grupati pentru plecarea pre Govora. In 2 saptamani vedem ce se obtine prin comunicarea intre voi si in masura in care pot sa va ajut o sa o fac cu sfaturi si idei. Poate pana la urma, pt cei din Bucuresti, functie de ce tarif imi da transportatorul pt cursele in gol, sa va fac o propunere si pt un astfel de transport... Ce spuneti?

Offline adrianamihaela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #85 : Luni, 25 Noiembrie 2013, 18:10 »
 FELICARI SAMIZA, FELICITATI GIGI! A FOST...DE VIS TRANSFORMAT IN REALITATE SAU INVERS...

sa revenim la urmatoarea actiune, ce-i drept mai ampla. eu deschid lista celor care doresc transportul din Bucuresti asigurat de microbuz.

membrilor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :D e iarna, se pot intampla multe cu masinile personale. lasati le acasa. luati va sacul si sus in microbuz.
desigur ca fiecare va aprecia si hotaraste in functie de cum i se potriveste cu transportul.

sa va dea Dumnezeu ganduri bune si limpezi!  *|*




Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #86 : Miercuri, 27 Noiembrie 2013, 12:29 »
e o idee buna gruparea pentru transport din Bucuresti daca sunt destui doritori

Offline cristin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #87 : Miercuri, 27 Noiembrie 2013, 18:32 »
FELICARI SAMIZA, FELICITATI GIGI! A FOST...DE VIS TRANSFORMAT IN REALITATE SAU INVERS...

sa revenim la urmatoarea actiune, ce-i drept mai ampla. eu deschid lista celor care doresc transportul din Bucuresti asigurat de microbuz.

membrilor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :D e iarna, se pot intampla multe cu masinile personale. lasati le acasa. luati va sacul si sus in microbuz.
desigur ca fiecare va aprecia si hotaraste in functie de cum i se potriveste cu transportul.

sa va dea Dumnezeu ganduri bune si limpezi!  *|*




Draga mea, ai dreptate, ar fi bine sa deschidem o lista pentru transport si Admin va putea sa isi faca o idee despre transportul celor din Bucuresti si dupa cum il cunosc cred ca ne va surprinde placut si din punct de vedere al transportului...

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13261
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #88 : Joi, 28 Noiembrie 2013, 07:45 »
Da, este necesara deschiderea unei liste de transport. Functie de numarul celor care doresc sa mearga cu microbuzul de la Bucuresti la Govora, incerc sa gasesc o solutie, Asa cum explicam chiar de la inceput pentru tur si retur se parcurge dublul distantei, datorita drumurilor in gol Valcea - Bucuresti (dupa ce va lasa la Govora, soferul se intoarce acasa la Bucuresti) si Bucuresti - Valcea (cand se intoarce dupa voi)  ceea ce o sa mareasca tariful/persoana. Depinde insa si de cati vor alege sa mearga cu microbuzul. Apreciez in jur de 2.000 RON inchirierea microbuzului, ceea ce inseamna ca daca este plin, se va plati 100 RON/persoana.

Deschideti o lista si functie de cati doresc, incerc sa gasesc solutia optima.

Cu lista procedam ca de obicei, fiecare se va adauga, luand cu copy/paste tabelul dinaintea inscrierii lui si se va inscrie pe lista. Rugamintea mea este sa va comunicati intentia aici pe forum, nu pe Email, nici telefonic si nici Samizei (ma refer in special la cei noi, care nu stiu cum avem impartite sarcinile, ea nu stie de partea de transport, asa cum eu nu stiu pana la final de cine si cati s-au inscris intr-o actiune). In acesata perioada o sa fim mult timp la Sibiel, avem o luna plina acolo, suntem foarte concentrati pe grupurile care le avem...

Peste o saptamana o sa schitez si postez o schita de program, cam la ce m-am gandit sa facem acolo, in afara de petrecere, care oricum va fi... *|* *|* *|*

Deci lista microbuz Bucuresti:

1.

Offline Mrs_Hope

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #89 : Joi, 28 Noiembrie 2013, 14:29 »
Buna Ziua!
Sunt noua pe forum , sunt din Bucuresti si ma intereseaza sa merg si eu cu un grup, cu microbuz , cu auto, cu ce se poate. |o.Luati-ma si pe mine pls.Mihaela