Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2014  (Citit de 109588 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline doruri_verzi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #195 : Joi, 19 Decembrie 2013, 09:35 »
Gigi, oare ai putea sa imi spui daca s-a mai retras cineva si s-a eliberat vreun loc pt Revelion?Multumesc!
Rada

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #196 : Joi, 19 Decembrie 2013, 14:15 »
Doruri_verzi, ti-am transmis un Email in care te directionam spre Samiza pt raspuns.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #197 : Vineri, 20 Decembrie 2013, 18:37 »
Eeeei, mai e un pic! Nerabdare, emotii, ganduri? Nu, pentru ca totul va fi bine!  :dance: *|* :thumbup:

www.youtube.com/watch?v=5F_D71Ceaqg

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #198 : Sâmbătă, 21 Decembrie 2013, 07:38 »
Ma uitam pe lista de inscriere pt excursia de 1. Dintre baieti il vad doar pe Cristi...Fetelor, va ganditi si voi la ce ma gandesc si eu... ::) Ori s-au inteles intre ei sa va astepte la sosirea din excursie cu flori, surprize, sampanie, confeti  ???, ori le e teama ca petrecerea de Revelion va lasa urme adanci care se pot trata doar printr-o zi de somn?  ;D Oricum doamnelor, pe intai seara 20 baieti odihniti vor fi sufletul petrecerii, asa ca eu si cu Cristi o sa ne putem furisa usor-usor la culcare... :-[ Oare?  ::) ;D  ::) Nu cred...nu o sa pot ocazia unei ultime zile ..."Let's dance":

www.youtube.com/watch?v=OyVjdQXNs9s



Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #199 : Sâmbătă, 21 Decembrie 2013, 07:54 »
Da, da uite m-am uitat mai bine si atent la lista...si mai sunt si Valentin si Iliuta, deci randurile celor care o sa ne astepte...o sa fei mai mic... :)

Offline mar61r0@gmail.com

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #200 : Sâmbătă, 21 Decembrie 2013, 20:19 »
 ::) :laugh:
sunt, sunt..... de toate, mai ales pt cei nou veniti, cum sunt si eu. dar totul va fi bine :applause:
Eeeei, mai e un pic! Nerabdare, emotii, ganduri? Nu, pentru ca totul va fi bine!  :dance: *|* :thumbup:


Stop dancing the dance! Start feeling the dance!

Offline mar61r0@gmail.com

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #201 : Sâmbătă, 21 Decembrie 2013, 20:21 »
Ma uitam pe lista de inscriere pt excursia de 1. Dintre baieti il vad doar pe Cristi...Fetelor, va ganditi si voi la ce ma gandesc si eu... ::) Ori s-au inteles intre ei sa va astepte la sosirea din excursie cu flori, surprize, sampanie, confeti  ???, ori le e teama ca petrecerea de Revelion va lasa urme adanci care se pot trata doar printr-o zi de somn?  ;D Oricum doamnelor, pe intai seara 20 baieti odihniti vor fi sufletul petrecerii, asa ca eu si cu Cristi o sa ne putem furisa usor-usor la culcare... :-[ Oare?  ::) ;D  ::) Nu cred...nu o sa pot ocazia unei ultime zile ..."Let's dance":

www.youtube.com/watch?v=OyVjdQXNs9s

[/quote :) bine ca am aflat cam cati baieti sunt, nu de alta dar sa ne scoata si pe noi cineva la dans :dance:]
Stop dancing the dance! Start feeling the dance!

CristianT

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #202 : Sâmbătă, 21 Decembrie 2013, 23:48 »
::) :laugh:
Sunt cam ingrijorat. ma gindesc sa ma retrag. ;)

CristianT

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #203 : Sâmbătă, 21 Decembrie 2013, 23:55 »
Multumesc Gigi ca mi-ai spus de ziua lui Stefan :).
sper sa-l indrageasca toti asa cum l-am indragit eu. :thumbup:

Daca e la fel de competent ca doamna ghid dela cule va fi o placere sa mearga cu noi.

Nu vrea nimeni sa mearga cu mine cu masina? Nu am avut evenimente rutiere de multa vreme.Si nu va pun la impins masina. :)

CristianT

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #204 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 00:01 »
Da, da uite m-am uitat mai bine si atent la lista...si mai sunt si Valentin si Iliuta, deci randurile celor care o sa ne astepte...o sa fei mai mic... :)
E bine ca suntem mult mai multi decit la postarea anterioara. Ne-am dublat numarul. ;D
Nu ma mai retrag!

CristianT

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #205 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 00:06 »
Cateva fotografii vechi gasite pe net. Asa arata Govora in anii dinaintea primului razboi mondial si imediat dupa...


Hotel Palace


Vila Stefanescu


Cazinoul







O sa fie niste surprize fata de pozele de aici. Hotel Palas e acum inconjurat de brazi tot atit de inalti ca si cladirea. Cazinoul, o cladire foarte cocheta, a fost lasat in paragina de catre borfasii de primari ca si pavilioanele de tratament care aratau foarte misto. Iar linga cazinou, care pe vreamea comunistilor era folosit ca cinematograf, s-a construit o porcarie de beton, ramasa neterminata prin introducerea posesorului in inchisoare.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #206 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 08:51 »
Cristi, cred ca spuneam eu pe aici - nu stiu daca ma repet deci, ca atunci in vara, cand am fost la Govora, sa discut pentru rezervare, am fost placut impresionat de primarul de acolo. Mateescu, asa am retinut ca il cheama, mi-a dat un brat de materiale despre Govora si in special despre proiectele europene activate acolo. Infrastructura arata foarte bine, s-a reamenajat parcul, s-a facut o alee de promenada pana la izvoare, multe s-au facut, chiar multe...Firma care a preluat Hotel Belvedere si Palace, a facut o chestie grozava, a adus ambele locatii la standarde turistice foarte bune si am inteles ca are in vedere si alte obiective in Govora. Nu stiu, n-am certitudinea, dar cred ca proprietarii sunt cei de la Diana, ori daca sunt ei, atunci Govora e pe maini bune. Sunt niste oameni de super-treaba, si tot ce fac este de calitate. In Sibiu toate carmangeriile si procesatorii de carne de porc care se respecta, iau marfa doar de la Diana, asta pt calitate. M-am gandit ca pot fi ei, atunci cand directoarea complexului mi-a propus taiatul porcului. Atunci imi spunea ca "grasanul" vine de la ferma lor si gandul m-a dus imediat la Diana, asta si pt ca pt a renova doua hoteluri ca Belvedere si Palace ai nevoie de bani. Multi.

Am vazut la TVR cand au prezentat Vila Stefanescu ca si aceea se reface complet si sunt convins ca la cat e de ambitios primarul o sa ajunga si la refacerea bailor si a cazinoului. Oricum orasul arata cu mult-mult mai bine decat era in '80 cand mi-am facut vacanta cu parintii acolo. Si important este ca nu s-a construit nimic pe acolo, care sa afecteze...Imi amintesc ca am vazut langa bai ceva, cred ca este de ce vorbeai tu, dar in rest nu e mare deranj pe acolo..Privesc comparativ cu Felix de exemplu care acum e un urias amalgam de de-toate. Complexele vechi, hotelurile construite prin '75, case de vacanta, pensiuni multicolore in toate formele, dezastru arhitectonic cu un cuvant...

Concluzia este ca am incredere ca Govora se va misca inspre bine... :)

Offline cartex

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 152
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #207 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 09:12 »

resim yuklemek
Idei pentru rochiile de revelion :thumbup:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #208 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 09:56 »
In timp ce femeile au zdroaba lor cu rochiile, nu stiu ce tinuta sa adopte, eu nu ma pot hotari cum imi fac parul... ;D ;D ;D:

Asa:



sau asa:



ma gandesc si la "aripa de fluture", ca ma prinde... ::):



Hmmm, cred ca pana la urma o sa fac asta:


Offline soryna_62

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #209 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 12:43 »
Gigi,eu propun sa-ti faci carare pe mijloc   ;)dar....nu conteaza, tu esti minunat oricum!! :kissing: