Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2014  (Citit de 109636 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline cartex

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 152
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #210 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 18:06 »
Marturisesc ca am cautat in dictionar cuvintul '' zdroaba'' :thumbdown: , pe la noi prin zona e... olecuta de  osteneala
 Eeeei ,da, fiecare cu dilemele lui ...unii cu tinutele , altii cu  ...pieptanaturile :-\

resim yüke
Sau asta poate fi o idee, nu de alta , dar daca friptura nu ajunge , mai cedez din... dotare :blush:
P.S. pentru cei ce nu au auzit, este celebra rochie din fleici de vita a lu' Gaga

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #211 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 18:50 »
Gigi, numai asa sa nu-l faci că, pe întuneric şi după ceva pălincavinsampanie, cine stie :faint:


nici aşa  :faint:


cât despre rochii, am găsit două dar...
nu stiu ce sa intamplă după ce se termină bombonelele:


sau, când se topeşte ciocolata :blush:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #212 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 19:01 »
Mi-ai dat o "wonder"idee wonderland...Ce ar fi sa-mi fac chelia in ciocolata... :uglystupid2: :( :-X :-\ :) ;) :whistle:

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #213 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 19:04 »
Cartex, noi aici avem multe cuvinte de neinteles pt cei din alte zone... ::) "purligar" de exemplu sunt convins ca nu stii ce e...si sa stii ca se foloseste, nu e ceva rar...as putea sa insirui o multime dar prefer sa ti le spun cu traducere la Govora... :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #214 : Duminică, 22 Decembrie 2013, 19:23 »
ce ar fi? ar fi o chelie...apetisanta ;D
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline CRINA 01

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #215 : Luni, 23 Decembrie 2013, 11:32 »
Gigi, eu am trimis email pt excursie/excursii dar nu ma vad pe lista.

Offline CRINA 01

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #216 : Luni, 23 Decembrie 2013, 11:33 »
Tania, ai stabilit deja cu cine stai in camera? Ma gandeam ca noi "junioarele" ne-am intelege bine   :D

Offline CRINA 01

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #217 : Luni, 23 Decembrie 2013, 11:35 »
Gigi, eu am trimis email pt excursie/excursii dar nu ma vad pe lista.

sau m-ai pus Cristina Z? daca da, astept un miel ..... la pro :hammer:tap

Offline Liliana Constanta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #218 : Luni, 23 Decembrie 2013, 12:04 »
Buna,
as vrea sa stiu daca exista posibilitatea de accesare a internetului.

Offline TONI

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #219 : Luni, 23 Decembrie 2013, 12:47 »
Distractie frumoasa tuturor . SARBATORI MINUNATE !

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #220 : Luni, 23 Decembrie 2013, 17:59 »
Crina, iti place mielul? Daca da, de Paste de astept in Marginime... :) Sunt dator...

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #221 : Luni, 23 Decembrie 2013, 18:04 »
Liliana, din prezentarea hotelului pe net, spicuiesc: "Renovat in anul 2005, are o capacitate de 76 locuri de cazare, camere dotate cu TV cablu,  minibar, telefon, baie proprie,  restaurant cu o capacitate de 94 locuri, terasa de 64 locuri, bar de zi cu 20 locuri, lift, parcare, parc propriu, foisor.
Baza de refacere a hotelului dispune de cabinete pentru aerosoli, sala de fitness, sauna, masaj, bazin de recuperare.
Sala de conferinta ofera 80 locuri si este dotata cu aparatura moderna, ecran, videoproiector, acces internet etc. Hotelurile care se adreseaza corporate au obligatoriu  internet. Si acesta are sala de conferinte deci are adresabilitate corporate.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #222 : Luni, 23 Decembrie 2013, 18:14 »
Incepand de maine intru in "cantonament" la Sibiel. Ne mutam acolo pt ca incep intrarile de Craciun si pregatesc in acelasi timp Revelionul... Am sa lipsesc in acea perioada, asa ca trebuie sa las totul pregatit. Nu o sa mai fiu activ aici, cred ca tot ce era de precizat am punctat. Nu uitati va rog de: ecuson si de un obiect haios de tombola.

Din pacate nu am primit decat din partea Annemariei U disponibilitatea de a prezenta ceva la coltul de arta. Nimeni nu mai mi-a scris in afara de ea ca ar aduce sa prezinte ceva... ???, asa ca activitatea aceea e cam putin probabila... Dar ne descurcam noi cu socializarea, nu-i asa? 

Va urez Craciun fericit, urmeaza sa ne vedem la Govora. Asa cum va spuneam, impreuna cu Samiza o sa va asteptam la receptie.  :)

Intrati in atmosfera sarbatorilor, acolo sa fiti gata de petrecere...Ca vorba prietenului meu: "avem treaba!" *|* :dance: *|* :dance:

Offline CRINA 01

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #223 : Luni, 23 Decembrie 2013, 18:21 »
Gigi, sa fie primit  :thumbup:
abia astept sa vad Sibielul, dar pana atunci presteaza mata joc de glezna pt Govora, ca "avem treaba"

Craciun fericit tuturor, ne vedem la Govora  :smitten:

Offline ana-maria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
  • Bine am venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #224 : Luni, 23 Decembrie 2013, 19:03 »
Incepand de maine intru in "cantonament" la Sibiel. Ne mutam acolo pt ca incep intrarile de Craciun si pregatesc in acelasi timp Revelionul... Am sa lipsesc in acea perioada, asa ca trebuie sa las totul pregatit. Nu o sa mai fiu activ aici, cred ca tot ce era de precizat am punctat. Nu uitati va rog de: ecuson si de un obiect haios de tombola.

Din pacate nu am primit decat din partea Annemariei U disponibilitatea de a prezenta ceva la coltul de arta. Nimeni nu mai mi-a scris in afara de ea ca ar aduce sa prezinte ceva... ???, asa ca activitatea aceea e cam putin probabila... Dar ne descurcam noi cu socializarea, nu-i asa? 

Va urez Craciun fericit, urmeaza sa ne vedem la Govora. Asa cum va spuneam, impreuna cu Samiza o sa va asteptam la receptie.  :)

Intrati in atmosfera sarbatorilor, acolo sa fiti gata de petrecere...Ca vorba prietenului meu: "avem treaba!" *|* :dance: *|* :dance:


M-am tot învârtit prin forum. Cum a rămas cu microbuzul din Sibiu ?    :-\