Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2014  (Citit de 109648 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #315 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 18:39 »
Am inceput sa scriu un articol de spre Horezu...Nu-mi ajunge cred o saptamana sa descriu ce se poate vedea acolo...

Offline Codru

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #316 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 19:14 »
 :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:
Multumesc tuturor !

Cel mai important, la final de an, este ce ducem cu noi mai departe, de la ce stadiu continuam si cu ce materie prima. Iar multumita voua 2014 a inceput promitator. Daca ar fi sa aleg cuvantul anului pentru mine acesta ar fi 'descopera' !
Fac bilantul invataturilor de peste anul ce a trecut, care nu a fost cel mai bun, dar il consider un an bogat în schimbari, prietenii şi lectii. Lectii pe care le dau mai departe...in vreun fel sau altul. Multe din ele trebuie sa le repet si eu pana sa le deprind complet iar ce pot sa va spun e ca am invatat ca prieteniile, mai mult decat relatiile de dragoste, sunt eterne. Poate tocmai pentru ca in ele nu cautam spectaculosul, ca in iubire, ci suntem fericiti cu rutina, cu loialitatea si cu prietenii nostri asa cum sunt.
Un an nou bun, senin, ințelept!

p.s.  azi trimit si eu o selectie de foto catre Gigi  ;)
cu drag !

Offline gasescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #317 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 20:15 »
Prieteni dragi!
Acuma cand vad pozele am impresia ca ne cunoastem de mult de foarte mult timp :) Astept sa va revad!
Spor si la mai bine!


Offline fanamih

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #318 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 21:22 »
Buna seara tuturor!

Am citit cu mult drag toate postarile si mi-am regasit trairile mele in cuvintele asternute de voi! Sunteti minunati cu totii si eu m-am simtit minunat cu voi!
Regret ca am plecat prea devreme si nu am reusit sa-mi iau ramas bun de la multi dintre voi. .....asta presupune ca trebuie sa ne revedem cat mai curand!

Va imbratisez cu mult drag si va doresc sa aveti un an plin de realizari pe toate planurile!

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #319 : Duminică, 05 Ianuarie 2014, 21:40 »
Multumesc ca v-ati facut timp pentru a ma lumuri cu privire la unele aspecte legate de ceea ce se intampla aici . O sa incerc sa deslusesc cat mai multe din "tainele " pe care voi le-ati trait si pe care sper, cat de curand, sa pot impartasi impreuna cu voi clipe minunate. :) ;)
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline lucian

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 61
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #320 : Luni, 06 Ianuarie 2014, 15:19 »
LA MULTI ANI!
Incerc sa revin cu picioarele pe pamant, dar este foarte greu dupa o mini vacanta de milioane, 4 nopti in paradis, cu 74 de ingeri in jurul meu.

Nu pot sa inchid pana nu va marturisesc ceva, familia mea s-a marit cu o CUSCRA DE VIS si o SORA cum multi si-ar dori.
Acum chiar va pup pe toti :-* :-* :-* :-* :-* nu cred ca ajung :giggle:

Ani Marie,asa 2 surori ca voi mi-as dori si eu sa am  :kissing: ...cu toate ca daca ma gandesc mai bine surori nu prea ar fi cea mai buna solutie  :blush:  :slap:  :flori:

Tu si cu Tania aveti 2 pasiuni care imi plac si tare mult mi-ar place sa le pun si in practica...Tania cu plimbari minunate pe munte...iar tu am observat ca iti place echitatia...de multa vreme am tanjit la o plimbare calare pe un traseu montan iar vara trecuta am fost la un pas de indeplinirea visului la Vatra Dornei si doar vremea ploioasa a facut ca acest lucru sa ramana in continuare doar un vis inca neamplinit.

Deja visez la urmatoare actiune,si doar Carnavalul de 8 Martie poate si va depasi cu siguranta amploarea celor petrecute de Revelion.
Va pup si abia astept sa va reantalnesc..

Adina,dansul tau in momentele cand te simteai in largul tau ne-au incantat privirile...insa cel cu Emanuel depaseste orice imaginatie,puterea seductiei,pasiunii citindu-se in ochii vostri...iar in acele clipe sunt convins ca toti cei prezenti au observat cum ochii tai au stralucit ca 2 Luceferi ai dragostei.As mai avea atat de multe de spus insa ma opresc momentan aici,mai lasam ceva si ptr mai tarziu.

PS ne poti spune cum ti se pare Clujul,nu-i asa ca dintr-odata e mult mai frumos ca Bucuresti? :giggle:


Offline lucian

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 61
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #321 : Luni, 06 Ianuarie 2014, 17:32 »
Dupa ce am scris ultimul mesaj mi-am dat seama ca multi dintr-e noi nu stim prea mult despre Emanuel si sunt convins ca multe dintr-e doamnele prezente la micul Recital doresc sa afle mai multe detalii...

Deci numele complet este Emanuel Cirstea...
pagina facebook
                         https://www.facebook.com/EmanuelCirsteaOficial

a pus si cateva poze de la cel mai tare Revelion 2014...Marea Rebeliune cum am prezis acum cateva luni.

http://adevarul.ro/locale/cluj-napoca/vezi-l-a-emotionat-lacrimi-copil-cluj-adrian-paunescu-video-1_50ae75f17c42d5a6639cea91/index.html

                                 Adrian Paunescu emotionat si cu lacrimi in ochi la recitalul lui




Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #322 : Luni, 06 Ianuarie 2014, 18:45 »
Da, l-am cautat si eu pe Emanuel pe youtube. Mi-am adus aminte de el imediat cum l-am vazut intrat la noi in sala. Il vazusem cu ceva ani in urma prezentat ca un copil minune al muzicii romanesti. Am discutat dupa ce ne-a (in)cantat cu el si parintii. Niste oameni modesti si ultradedicati lui. Imi spuneau ca are acum 19 ani si canta de la 9 ani pe scena. Ei il insotesc peste tot...tentatiile sunt cred mult peste la ceea ce se poate limita un baiat frumusel, dar inca crud...

Si da Luci, si eu sunt de acord ca el impreuna cu Adina au prezentat muzical si prin dans, cea mai frumoasa si emotionanta poveste de dragoste...pe care am vazut-o vreodata live...

A participat anul acesta la Eurovison? Asa se pare din clip-ul acesta:

www.youtube.com/watch?v=3MgObAW227E


Aici era la un concert la Zalau:

www.youtube.com/watch?v=NkR83f3f-mM


Si aici filmat la o inregistrare...

www.youtube.com/watch?v=YkrDZk5cSg8


Dragut baiatul si daca viata nu-i va "incurca" pasii, il vad departe...


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #323 : Luni, 06 Ianuarie 2014, 18:51 »
Seamana in atitudine si un pic chiar si fizic, cu Gianni Morandi, ce ziceti?  ::)

www.youtube.com/watch?v=e7c1vjB0Qbg

Offline adina85

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #324 : Luni, 06 Ianuarie 2014, 21:08 »
pentru tine Lucian ca raspuns la intrebarea ta , da, afirm cu toata sinceritatea ca intotdeauna mi s-au parut frumoase orasele din tara noastra, altele decat Bucurestiul, nu stiu de ce , poate si din cauza saturatiei de a trai intr-o metropola , poate si dorinta de altceva
Nu am vizitat Clujul , nu stiu cum arata , dar mi -ar placea intr-o zi sa ajung si acolo :) :) :)
Referitor la Emanuel , pot spune ca a fost o onoare pentru mine sa fiu atat de aproape de o stea , cred ca e usor de inteles pentru toti ca va ajunge intr-adevar departe ca artist si vom auzi de el mult timp de acum inainte
Ii multumesc pe aceasta cale din nou lui Bogdan care m-a incurajat sa intru in ringul de dans , altfel, nu as fi avut curajul :)
Si da, e frumos sa traiesti povesti de dragoste , fie doar si numai pentru cateva momente :)

Offline adina85

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #325 : Luni, 06 Ianuarie 2014, 21:57 »
Multumim Tania si Opti pentru cuvintele frumoase
Visez sa ne vedem intr-un cadru de basm la o serata , intr-un concert de muzica live cu interpretarea unui solist cunoscut noua > Dl.Viorel :applause: :applause: :yeah:

Offline opti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #326 : Luni, 06 Ianuarie 2014, 23:40 »
Cu mare drag, Adina ! :) Suna-ma ! :smiley6600:

Offline opti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #327 : Marți, 07 Ianuarie 2014, 00:21 »
Multumesc pentru datele lui Emanuel, Lucian, eu nu reusisem sa-l gasesc. I-am scris acum si mi-a promis ca-mi trimite maine la pranz pozele cu mine si cu tine, Adina.  :dance:

Offline Ani Marie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #328 : Marți, 07 Ianuarie 2014, 09:41 »
Offf, Gigi ce mi-ai facut cu melodia lui Gianni, ai rascolit o mie de amintiri ...

Au ajuns la tine cele doua filmulete de la Horezu?

Dragilor imi este dor de voi ....

Offline opti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #329 : Marți, 07 Ianuarie 2014, 10:07 »
Si noua.   ;) Imi trimiti, te rog frumos, si mie filmuletele ? Am adresa de mail pe profilul de Facebook.

 :kissing: