Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2014  (Citit de 109580 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

mihaela1961

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #15 : Duminică, 11 August 2013, 13:42 »
In microbuz, cand ne intorceam de la Cheile Nerei, asta discutam cu kike: cu ce ne imbracam de revelion!   ;D
Eiiii...auzi la ele...'cu ce ne imbracam de revelion'(ma rog, io mai mult meditam cu ce'ne imbarcam' de revelion-ma refer la moldoveni  :-[)
Imbracat- pulovere lalai si egari, cu ce altceva?M-am 'copt' si am facut 'baie de aburi' la revelionul 2013, nestiind ca ..atmosfera va fi asa 'incinsa', de-mi venea sa cant cu naduf' 'Eu vara nu dorm', chit ca afara erau ceva grade minus :-\
p.s. sugestie:Maria, daca scoti ornamentele de Cruella de pe rochie, zau ca merge in noaptea de Revelion. ::)Eu sunt tare curioasa de locatie  oO
Oricum, trebuie sa ma pregatesc cu ceva 'sala de fitness' inainte, asta ca sa rezist la tururile de forta  *|* *|* *|*

mihaela1961

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #16 : Duminică, 11 August 2013, 13:44 »
luati-ma si pe mine , va rog .........   :)
Normal ca vii cu noi  :) Ai vreun dubiu?

Offline deli_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 185
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #17 : Marți, 13 August 2013, 10:25 »
Tania, esti deja om de baza... :applause:
"Viseaza ca si cand ai trai vesnic si traieste ca si cand ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #18 : Marți, 13 August 2013, 17:21 »
harta rutelor ... poate va este de folos ... pentru a ajunge la locatia (pe care nu  o stim inca)  :)   
 
http://www.rome2rio.com/

Daca puneti Londra, United Kingdom  :) si Alba Iulia, Romania  :) (sau invers,
 va arata drumul cu avionul si apoi cu masina de la Cluj la Alba, iar in partea stanga va da detalii...
Daca dati in jos pe detaliile din stanga va da Train,  Car, Ferry, Car si daca dati click pe car ferry car va arata drumul si ruta cea mai scurta cu masina.....durata.......etc...
Pentru localitati mai mici trebuie pus si judetul...Ex: Jidvei, jud.Alba, Romania.........
Bineinteles ca puteti pune orice destinatie din lume...........dar pentru distante foarte mari nu da decat harta zborurilor cu avionul.....
In partea dreapta de sus a hartii da Transport, Road, Satelite = cum vreti sa vedeti harta.....


Offline kike

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 253
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #19 : Marți, 13 August 2013, 17:30 »
 :2funny: Te pup, Tania! Hai, iarna, hai ;)

Offline murandra

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 110
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #20 : Marți, 13 August 2013, 17:54 »
:2funny: Te pup, Tania! Hai, iarna, hai ;)

Kikeee, ce ai cu vara mama? Las-o ca sta bine inca, ce vrei frig? NUUU, numai daca sunt la schi, altfel vreau vara si cald, si cat mai putine haine pe mine. Deh, sunt o "destrabalata" si-mi place sa umblu mai "dezbracata"  :giggle:

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #21 : Marți, 13 August 2013, 18:08 »
sunt de acord cu tine Raluca ........ scuze, greseala este a mea ca am postat harta rutelor pe aces topic   :oops: ... stai ca repar greseala ..... o voi posta pe "Sarbatoarea Recoltei "   ;) ... e mai bine asa ?  :)

Offline deli_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 185
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #22 : Miercuri, 14 August 2013, 08:52 »
ce vrei frig? NUUU, numai daca sunt la schi, altfel vreau vara si cald, si cat mai putine haine pe mine.
Subscriu, Ralu !! si la schi..  8) si la ..dezbracare.. :giggle:
"Viseaza ca si cand ai trai vesnic si traieste ca si cand ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

Offline murandra

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 110
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #23 : Joi, 15 August 2013, 20:50 »
Subscriu, Ralu !! si la schi..  8) si la ..dezbracare.. :giggle:

Si la destrabalare nuuu deli_a ???? :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #24 : Sâmbătă, 31 August 2013, 21:48 »
Am afisat locatia de Revelion, este la primul mesaj al acestui topic. Din acest moment, inscrierile si rezervarile sunt deschise.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #25 : Duminică, 01 Septembrie 2013, 21:37 »
eu  m-am inscris ... astept mail-ul cu contul bancar pentru a plati avansul ...   ;)

Offline manicos

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #26 : Luni, 02 Septembrie 2013, 20:11 »
Un salut calduros pentru toti cei de aici!

Este pentru prima data cand m-am hotarat sa plec de acasa la sfarsitului anului, astfel ca am hotarat sa merg si eu. Este un pic mai departe, dar sunt sigura ca o sa merite! :-*

Offline rodica popa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 46
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #27 : Sâmbătă, 14 Septembrie 2013, 13:33 »
Gigi, intai bine v-ati intors de pe unde ati fost , eu nu am reusit inca sa ajung acasa ,dar sunt pe "cale"si apoi am o intrebare :am vorbit si cu Zina Serban si ne gandeam daca am putea sa venim doar la masa de Revelion dat fiind faptul ca noi pana la Govora ajungem intr-o 1/2 ora si sa platim doar masa asa nu mai ocupam locul in camere si pot veni cei care nu sunt din zona .Eu am trimis un mail si Samizei , dar zona in care sta fiica mea are probleme cu conexiunea la internet cateodata , ma gandesc ca nu l-a primit.Ce zici, se poate si asa ? Nu am vrea sa ratam pentru nimic in lume trecerea in noul an alaturi de voi, S.C.Multumesc anticipat pentru raspuns , cu drag , r.popa

Offline Codru

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #28 : Duminică, 15 Septembrie 2013, 01:31 »
 *|*
OLA !
Nu mai stiu la ce numar e lista sau numarul la lista da anu asta vin cu forte proaspete...asa ca  2  locuri por favor !
Ne asteapta veselie, voie buna, distractie si dansssssss !!!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion Singles Camp 2014
« Răspuns #29 : Duminică, 15 Septembrie 2013, 09:37 »
Rodica, nu pot sa va dau inca un raspuns in ceea ce priveste participarea doar la masa de Revelion. Localul are asa cum l-am prezentat, 80 de locuri, mai mult ar insemna sa iau din spatiul de dans si asta nu intentionez, pt ca este sufletul unei petreceri. Spatiul de cazare este pt 76 de locuri, este posibil insa, dupa cum merg inscrierile, sa iau si cele 3 apartamente pe care nu le-am solicitat initial hotelului. Daca se ocupa si acestea, sunt peste 80 de persoane, deci la limita superioara pt restaurant. Deci trebuie sa vad intai cate persoane participa cu cazare si apoi, daca raman locuri pt local sa le postez si pe acestea ca libere.