Autor Subiect: Carnaval Sibiel 7 - 9 martie 2014  (Citit de 86994 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Carnaval Sibiel 7 - 9 martie 2014
« Răspuns #315 : Joi, 29 Mai 2014, 07:54 »
Azi mi-am aruncat o privire generala peste forum...Nu-mi venea sa cred ca acest eveniment a atras peste 10.000 de vizite...A fost intradevar o petrecere tare reusita...Un grup excelent! De acolo s-a format vad inca un val in SC. Multe prietenii, multe noi legaturi pe care le regasesc "in bloc" la alte actiuni....Va dati seama cata satisfactie ma incearca vazand asta...Ca lumea se simte bine, ca se imprieteneste... :)

Offline guitarman

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Carnaval Sibiel 7 - 9 martie 2014
« Răspuns #316 : Marți, 03 Iunie 2014, 15:50 »
Tot ce se poate wonderland.... Tu ai sesizat numai tristetea...altii doar bucuria... stii ca realitatea este o chestie de perceptie personala, doar adevarul este unul singur si acela este la Dumnezeu.  Eu am scris ce am simtit... trairile, gandurile, emotiile mele... felul in care am simtit eu acest, de altfel minunat carnaval.

Offline mihaela.nicolescu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
  • Fericirea vine din interior!
Re: Carnaval Sibiel 7 - 9 martie 2014
« Răspuns #317 : Vineri, 06 Iunie 2014, 13:52 »
Se pare ca si locul are o magie aparte - care combinata cu factorul uman te face sa te simti DIFERIT. Astept cu nerabdare sa revin in toamna acolo!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Carnaval Sibiel 7 - 9 martie 2014
« Răspuns #318 : Vineri, 03 Octombrie 2014, 09:23 »
La carnaval am fost cu voi la o gospodarie din sat, la d-na Steliana. Acolo ati aflat despre nunta traditionala de la Sibiel si promiteam evenimentul in toamna aceasta. Din pacate nu s-a putut...Pana la urma m-am tinut de cuvant si anul viitor am introdus in calendar "Nunta traditionala de la Sibiel". Puteti citi aici: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2039.0.html
Inscrierile pt acest eveniment sunt deja deschise, dar doar pe forum!