Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2015  (Citit de 55913 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Revelion Singles Camp 2015
« : Marți, 13 Mai 2014, 19:38 »
Nu mai sunt locuri disponibile la Hotel Belvedere 3*. Urmatoarele inscrieri se vor face cu cazare la Hotel Palace 4*. Urmariti pe forum prezentarea hotelului si serviciile

Destinatie: Govora, jud Valcea
Locatie: Hotel Belvedere 3* - inchiriat in regim de exclusivitate de Singles Camp
Check in: 30.12.2014
Check out: 03.01.2015
Numar de locuri disponibile: total 84. 76 in Hotel Belvedere *** si 8 in completare la Pensiunea Casa Govorana***
Servicii incluse in tarif si program:
30.12.2014
Check in incepand cu orele 14.00
ora 20.00 cina tip bufet
31.12
mic dejun bufet
prinz in Salina Ocnele Mari
Cina festiva de Revelion ora 21:00
01.01
brunch bufet
cina
Program de vizitare: Culele de la Maldaresti, Hurezu, satul Olari cunoscut pt mestesugarii ceramisti (nu intra in tarif, se va organiza separat)
02.01
mic dejun
taiatul si pomana porcului
cina
03.01
mic dejun
Tariful este de 1200 RON pt cazarea in camera dubla
NU MAI EXI9STA POSIBILITATEA CAZARII IN REGIM SINGLE. Camerele single s-au epuizat.
Avansul este de 600 RON
Tariful nu include si transportul pana la locatie, dar se pune la dispozitie un microbuz pe ruta Bucuresti - Govora si retur, la care se vor deschide inscrierile incepand cu 1 decembrie.
Rezervarea se face ca si la celelalte actiuni, in ordinea platii avansului, nu a inscrierii.
Inscrierea la acest eveniment se poate face pe site-ul Singles Camp, accesand butonul "Rezervari", completand datele personale solicitate in fereastra deschisa, bifand in patratelul din dreptul "Revelion 2015" si apoi dand click pe "Trimiteti". Sau daca nu va descurcati, trimiteti un Email pe adresa office@singlescamp.ro, neuitand sa treceti: numele si prenumele, orasul din care veniti si numarul de telefon. Dupa ce primim inscrierile voastre, Samiza are sa va transmita din Bon Voyage Sibiu, un Email de rezervare, care contine datele firmei si contul in care se face plata avansului. Rugamintea, ca intotdeaua, este sa raspundeti acestui Email, cand urmeaza sa achitati, sau daca ati facut-o deja. Astfel in agentie va exista permanent o evidenta a inscrierilor vs rezervari, importanta deopotriva pt noi, dar si pt cei care mai doresc sa se inscrie. Vom stii astfel in orice clipa, cate locuri sunt disponibile.

Important: acest eveniment se adreseaza DOAR persoanelor single (fara partener). Scopul nu este unul exclusiv turistic, ci se doreste a fi si un cadru de intalnire, cunoastere, de comunicare si de socializare a persoanelor singure. Face parte dintr-un program mai larg, inceput in 2010, ce cuprinde vacante, excursii, drumetii, tururi, circuite, sejururi, evenimente, party-uri, toate acestea oferind ocazia de a largii cercul de prieteni ai fiecarui participant.

Link-uri catre celelalte Revelioane organizate in Singles Camp:
2011 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,565.0.html
2012 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1118.0.html
2013 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1184.0.html
2014 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1682.0.html

Si un montaj foto:

www.youtube.com/watch?v=9pxkmA-duKY&list=UUEOWRFFVw85erxNR9GbVh5w




Ansamblu Hotel Belvedere 3* Govora



Intrare in hotel



Zona hol receptie si lifturi


La parter, in imediata apropiere a locului in care vom servi masa functioneaza un bar in care fumatul este permis.... In restaurant fumatul este interzis.


Restaurant Hotel Belvedere. Zona care va fi destinata mesei festive




Baza de tratament a hotelului ofera mai multe servicii. Vom putea beneficia gratuit de bazin si sauna, iar contracost, de masaj




Camerele sunt remobilate, baile renovate

mihaela1961

  • Vizitator
Re: Revelion 2015
« Răspuns #1 : Miercuri, 14 Mai 2014, 10:05 »
Pare tentant!regret ca nu am fost Revelionil trecut, dar niciodata nu e tarziu! :)

Offline mihaela.nicolescu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
  • Fericirea vine din interior!
Revelion 2015
« Răspuns #2 : Miercuri, 14 Mai 2014, 10:14 »
tinand cont ca locatia este frumoasa si atmosfera deosebita  - ma inscriu cu drag !!
Niciodata nu este prea devreme pentru planuri de viitor - iar acestea insenineaza greul unor zile ...
M

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion 2015
« Răspuns #3 : Joi, 22 Mai 2014, 18:28 »
Debutul meu in Singles Camp a fost cu Revelionul trecut ! Multe peripetii, oameni noi, prieteni noi, asa ca....evident voi merge si anul acesta. Pana atunci urmeaza sa merg la alte actiuni, dar...... puteti sa ma treceti pe lista de acum. Gasca din Braila va fi prezenta  ;)

Offline fragola

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion 2015
« Răspuns #4 : Miercuri, 30 Iulie 2014, 15:32 »
S-a lansat in cele din urma oferta?  :idiot2: Ca eu nu pricep care va fi pretul total!  :D

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2015
« Răspuns #5 : Luni, 04 August 2014, 19:55 »
Samiza mi-a transmis oferta hotelului, am completat campurile ramase libere. Rezervarile sunt deschise...

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2015
« Răspuns #6 : Marți, 05 August 2014, 08:55 »
Disponibila in acest moment la Hotel Belvedere*** mai este o singura camera single, celelalte s-au ocupat. Posibil, la fel ca si anul trecut, ca pentru cei care isi doresc in mod deosebit un astfel de tip de camera sa incercam sa mai rezervam la Hotel Palace**** cateva. In acest moment insa nu pot sa fiu sigur ca o sa si reusim, depinde de cererile pe care le au cei de acolo si de asemenea nu pot sa estimez costurile. Este un hotel superior si chiar daca face parte din acelasi grup, doar daca nu-si ocupa camerele ne ofera single la un tarif apropiat de cel de la Belvedere***. Anul trecut am reusit, dar era primul in care se organizau revelioane in cele doua structuri....

Offline Smaranda

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
Re: Revelion 2015
« Răspuns #7 : Marți, 05 August 2014, 10:29 »
Ziua buna de la mare,

i-am trimis un mail d-nei Candea pentru o rezervare la Hotel Palace in regim single, abia astept raspunsul  :flori:

Vreau sa fiu si eu cu voi, mi-am promis mie insami ca in acest an nu voi mai fi singura de sarbatorile de iarna .

 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2015
« Răspuns #8 : Marți, 05 August 2014, 11:22 »
Smaranda, am scris in mesajul anterior ca un raspuns este posibil doar dupa ce-si apropie Palace-ul  rezervarile de final. Deci doar daca nu-si ocupa camerele, asa cum mentionam o sa exista sansa la single si la un pret rezonabil. Asta se va intampla cel mai devreme prin 5 decembrie, in nici un caz mai repede... :(

Offline Smaranda

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
Re: Revelion 2015
« Răspuns #9 : Marți, 05 August 2014, 16:29 »
  Intelesesem ce ai scris, multumesc mult de raspunsul prompt, m-a sunat d-na Samiza, am lamurit lucrurile   :).
  Va doresc calatorie placuta si reusita in Apuseni.

 


Offline ancaj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion 2015
« Răspuns #10 : Vineri, 08 August 2014, 09:32 »
Felicitari la toata echipa care munceste si realizeaza aceste actiuni,
va salut pe toti cei cu care ma intalnesc pe forum sau la actiuni. Sunt noua in acest grup si putin stangace, de aceea va rog daca gresesc sa ma corectati. Este interesant modul acesta de comunicare si cred ca foarte dificil pentru a organiza aceste evenimente cu atat de multe persoane nehotarate. Pana la revelion stiu ca mai este mult, am vazut ca inscrierile pentru transportul din Bucuresti incep din 1 decembrie, dar fiind din vestul tarii m-am gandit sa va scriu ca eu intentionez sa merg cu autoturismul propriu si am 3 locuri libere. Din Timisoara paana la Govora daca pana atunci doreste cineva sa calatorim impreuna. pana atunci va doresc zile frumoase in calatoriile la care participati. :)

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion 2015
« Răspuns #11 : Joi, 14 August 2014, 00:21 »
Felicitari la toata echipa care munceste si realizeaza aceste actiuni,
va salut pe toti cei cu care ma intalnesc pe forum sau la actiuni. Sunt noua in acest grup si putin stangace, de aceea va rog daca gresesc sa ma corectati. Este interesant modul acesta de comunicare si cred ca foarte dificil pentru a organiza aceste evenimente cu atat de multe persoane nehotarate. Pana la revelion stiu ca mai este mult, am vazut ca inscrierile pentru transportul din Bucuresti incep din 1 decembrie, dar fiind din vestul tarii m-am gandit sa va scriu ca eu intentionez sa merg cu autoturismul propriu si am 3 locuri libere. Din Timisoara paana la Govora daca pana atunci doreste cineva sa calatorim impreuna. pana atunci va doresc zile frumoase in calatoriile la care participati. :)

Buna, ancaj ! Daca totul merge bine, din Recas suntem doi (unul si una) care mergem la revelion 2015. Si noi intentionam sa mergem pana la Govora cu masina proprie. Noi fiind in "majoritate" :), poate vrei sa vi tu cu noi. Oricum, normal si economic ar fi sa ne grupam intr-o singura masina, indiferent in care, a ta sau a noastra. Dar pana atunci mai avem timp sa ne hotaram ce si cum. Salutari !

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion 2015
« Răspuns #12 : Joi, 14 August 2014, 06:26 »
Felicitari la toata echipa care munceste si realizeaza aceste actiuni,

Fara sa minimalizez munca si contributia Samizei :flori: :flori: :flori:, as putea spune ca toata echipa inseamna...Gigi. Nu-i asa ca pare ca se ocupa o armata de oameni de organizare si ducerea la cote maxime de succes a acestui proiect? :faint:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ancaj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion 2015
« Răspuns #13 : Luni, 18 August 2014, 14:19 »
" Daca totul merge bine, din Recas suntem doi (unul si una) care mergem la revelion 2015. Si noi intentionam sa mergem pana la Govora cu masina proprie. Noi fiind in "majoritate" :), poate vrei sa vi tu cu noi. Oricum, normal si economic ar fi sa ne grupam intr-o singura masina, indiferent in care, a ta sau a noastra. Dar pana atunci mai avem timp sa ne hotaram ce si cum. Salutari !"
dragii mei AVE CAESAR si cealalta persoana din recas...vin la recas cu masina si apoi mai departe vedem, daca nu mai este nimeni din Timisoara
va salut si va doresc numai bine pana ne scriem din nou

Offline ancaj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion 2015
« Răspuns #14 : Luni, 18 August 2014, 14:26 »
Cu scuzele de rigoare pentru wonderland, cand am adresat aprecieri echipei, nu am aspecificat un numar, evident unde sunt 2 persoane este deja o echipa. Nu conteaza cat de mare sau mica este echipa daca rezulta ceva frumos merita felicitari.