Autor Subiect: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015  (Citit de 39221 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #165 : Vineri, 13 Noiembrie 2015, 18:14 »

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #166 : Vineri, 13 Noiembrie 2015, 18:14 »

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #167 : Vineri, 13 Noiembrie 2015, 18:39 »
Emil ce sa zic...Fantastic!  :thumbup: Uite asa mai trec supararile... :-\

Offline ciprian500

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #168 : Vineri, 13 Noiembrie 2015, 18:45 »
Superbe pozele :)

Offline ceciliamadalina76

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #169 : Vineri, 13 Noiembrie 2015, 22:20 »
Buna,
Ce fotografii superbe!! Chiar esti talentat! Acum chiar imi pare rau ca nu am venit si eu cu voi...:)

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #170 : Vineri, 13 Noiembrie 2015, 23:58 »
     
           Buna seara, prieteni ! :-)

         A fost pentru prima data cand am participat la o actiune marca Singlescamp si eu unul, ma declar in totalitate multumit de tot ce s-a petrecut intre noi in deja celebra statiune Bran.Curiozitatea a fost mare la inceput,framantari interioare coroborata insa cu dorinta de a nu pierde nimic frumos si intersant.Sincer sa fiu, actiunea in sine mi-a depasit asteptarile atat ca mod de organizare cat si o nota de originalitate pe care nu o intalnesti prea des prin zonele noastre...Cand participi la asa ceva cauti frumosul din orice,buna dispozitie,amuzamentul si distractia la comun.Instinctiv pentru a nu ti face rau gratuit,eviti tot ceea ce te supara de la barfe pana la posibile replici mai acide....Lumea e diversa ,gusturile nu se discuta si tu doar ce ai venit acolo ptr a te simti bine ,ptr o oaza de relaxare si momente de neuitat.Trebuie sa ai in minte un singur lucru si anume ca tu esti acolo pentru a te simti bine atat in clipele de singuratate temporara cat si in compania  noilor prieteni...Iar functia din creierul nostru de evitare a neplacerilor,problemelor de orice natura trebuie activata de la inceput pentru ca ....viata e scurta ,gustu i lung, cum spune proverbul ;-)) M-am simtit f ok "da capo al fine" si deja mi as dori sa mai bifez inca o participare pana la revelion.Data viitoare o sa vin cu chitara sa facem si un mic show ,karaoke,la un pahar de vin, cu cantece mai vechi si mai noi...asta ptr condimentarea serii...Multumesc lui Gigi pentru sufletul pe care l pune in toate aceste actiuni.Am fost un pic uimit sa constat tineretea si prospetimea de care da dovada in tot ceea ce face.Nu mai vb de socializare si voia buna pe care o degaja...Apoi bucatarul pe care l a ales ne a dat pe spate pe toti cred....Primit asa la inceput cu un soi de neincredere si glume amuzante din partea fetelor....ca n are burta sau ceafa groasa :-)))) baiatul asta ne a uimit pe toti a doua zi...pfff master chef de chef...Toata lumea a fost la picioarele lui in domeniul culinar ptr o zi...Am apreciat profesionalismul sau,rabdarea de care a dat dovada explicand mereu totul si inca o data nu trebuie sa ne luam dupa aparente....baiatul e gold ....sper sa mai avem ocazia sa i furam din meserie...Eu am pozat ca si Emil aproape  toate etapele de lucru si de abia astept sa prepar si eu cotletul acela minune Kansas :-)) Emil...prima cunostinta ..un tip f sociabil si f bun fotograf vad....Superbe pozele ,ma raliez si eu parerilor celorlalti....Cred ca e un vrajitor al peliculei fotografice ca prea i-au iesit de film pozele...Deh profesionalismul si experienta....Peisaje de vis cu frunze accentuate ca nuante  iar castelul are un colorit special...Esti tare domle !! Sorin soferul iarasi un tip simpatic care imi povestea ca a mers prin tara mii de km etc...In concluzie,Gigi lucreaza numai cu profesionisti si astfel n are cum sa si gresesca targetul.Si ,last but not least ,Casa Gobbel o locatie f placuta cu dotarile necesare,rustica si primitoare....In concluzie,nu regret nimic,ma bucur ptr noii prieteni facuti,ptr experienta culinara deosebita acumulata si pentru iesirea asta la munte atat de minunata...Poate vin si eu la Sibiel daca nu se pune de vreun cod portocaliu de ninsoare ....:-))  O seara frumoasa va doresc la toti !

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
The forest,autumn !
« Răspuns #171 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 00:26 »
Prin padure ...

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #172 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 00:43 »
.

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #173 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 00:46 »
.

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #174 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 00:48 »
.

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #175 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 00:51 »
,

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #176 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 00:53 »
.

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #177 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 00:57 »
.

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #178 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 01:09 »
Casa Gobbel,Bran!

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #179 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 01:11 »
Casa Gobbel !!