Autor Subiect: Modificari  (Citit de 15397 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #15 : Miercuri, 24 Martie 2010, 00:25 »
  ... Incoerenta sunt!!! ;D Voiam sa spun ca la topicurile mele toti se multumesc sa posteze, nu sa raspunda! Batranetile!  :D

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #16 : Miercuri, 24 Martie 2010, 00:28 »
Una gandesc, alta scriu!: "sa citeasca" voiam sa zic! Gata , la nani, ca vad ca cunt singura cucuvea prin zona si deja nu ma mai pot concentra!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Modificari
« Răspuns #17 : Miercuri, 24 Martie 2010, 08:12 »
   Nu am scris doar la bancuri, desi acolo am postat cel mai mult! Ideea era sa trec de 100 de postari, ca, daca se instituie regula cu topicurile noi de la full member in sus, nu voiam sa raman de caruta! :D Am deschis si eu cateva subiecte noi, dar nu sunt la fel de interesante ca ale voastre, dovada faptul ca toata lumea se multumeste sa raspunda, fara sa dea un raspuns! Dar  nu-i nimic! nu descurajez! Imi mai vin mie idei! Mai ales ca eu , spre deosebire de voi, sunt noctambula! Nu ca am insomnii , dar se pare ca acest forum a ajuns un adevarat drog! In sensul bun, bineinteles! Iar ziua nu prea am timp sa stau pe el!
    Cat despre panica, e vorba de faptul ca, fiind primul forum in care m-am implicat vreodata, nu m-am priceput sa observ ca erau doia pagini de topicuri si m-am crizat ca mi-a sters Dl. Administrator doua din cele patru deschise de mine! Tehnica asta, ce sa-i faci! Asa ca m-am apucat de criticat, de s-a speriat bietul om, nestiind cu ce se face vinovat! Ma bucur ca nu s-a suparat pe mine! ... Si imi propun, ca de fiecare data, sa nu mai reactionez la primul impuls!

Ai devenit deja full member carmentoma, parerea mea, din experienta proprie este ca nu trebuie sa dai fuga cu postarile. Obisnuieste-te cu forumul. Daca ai ceva nelamuriri intreaba-ma si pe mine, poate pot sa te indrum.

Imi plac bancurile tale.
 :D

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #18 : Miercuri, 24 Martie 2010, 13:28 »
         Multumesc pentru incurajari! Parca am o jucarie noua! Sunt incantata de  tot ce se intampla pe forum, chiar daca am primit si critici, majoritatea de bun simt si constructive! Sau unele precum cele ale lui Raskolnicov, care are probleme cu tot ce misca, deci nu ma supar nici macar pe el!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Modificari
« Răspuns #19 : Miercuri, 24 Martie 2010, 15:57 »
Am cam lipsit in ultimele doua zile de pe forum, am avut multe intalniri si discutii in legatura cu dezvoltarea proiectului, intretinerea forumului, pregatirea taberelor, infiintarea cluburilor. Tocmai am finalizat inca o discutie si va pot anunta ca incepand de azi forumul are sa aiba doi moderatori: Manfred si Remy. Urmeaza in zilele urmatoarea inca o intalnire, de data aceasta cu o moderatoare, la timpul respectiv am sa va anunt asupra nick-name-ului sub care va aparea.
Sunt la inceput, nu au facut inca acest lucru niciodata, dar in mod cert se vor adapta repede. Trebuie sa va cunoasca, sa poata intelege tot ce tine de forum. L-au parcurs deja, stiu totul despre concept, am avut discutii lungi si explicative, astfel incat o sa intre rapid in atmosfera. N-au sa intre inca in partea de administrare efectiva, mutari - lipiri, deocamdata am sa fac tot eu acest lucru. Deci echipa SCO se apropie de a deveni completa, asa ca la prima tabara o sa ne putem si prezenta. O zi placuta tuturor!

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #20 : Miercuri, 24 Martie 2010, 16:04 »
felicitari si succes moderatorilor :)

maria171

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #21 : Joi, 25 Martie 2010, 07:05 »
gigi
moderatorii sunt baieti, sunt fete?
arata bine?
merg la sala?
 ;D

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Modificari
« Răspuns #22 : Joi, 25 Martie 2010, 10:26 »
Sunt baieti amandoi! La sala merg ca si mine adica...deloc. Nu sunt moderatori on line, sunt persoane voluntare carora le-a placut proiectul si care ma ajuta. Azi dupa amiza discut cu inca cineva cu o fata de la jurnalism, acum am o intanire la Mediu, pentru ca sunt proiecte si materiale interesante care pot viza si actiunile noastre.
Comunitatea creste intr-un ritm extraordinar, sunt tot mai multi afiliati. In ritmul acesta ajungem la sfarsitul anului la 1000. Lucrul acesta este si foarte important pentru ca in momentul in care reprezinti o organizatie cu atat de mult membrii incepi sa fi luat in seama si ajutat. Sa nu mai discutam de negocieri, de posibilelel sponsorizari ale actiunilor pe care le facem. Pentru ca intentia mea este sa scoatem cat mai putini bani personali din buzunar pt actiuni. Sa fie cat se poate de accesibile!

maria171

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #23 : Joi, 25 Martie 2010, 10:31 »
bravo, gigi
 :-* :-* :-*

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Modificari
« Răspuns #24 : Joi, 25 Martie 2010, 22:26 »
Incepand cu aceasta seara, avem inca un moderator: Catalina_M. O las pe ea sa se prezinte si in mod sigur va ofer o companie placuta!

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #25 : Vineri, 26 Martie 2010, 08:26 »
Uram bun venit Catalinei si succes ii dorim :)

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #26 : Sâmbătă, 27 Martie 2010, 16:02 »
nu vreau sa par rea, dura sau neintelgatoare DAR !!!!! unde sunt moderatorii ???

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #27 : Sâmbătă, 27 Martie 2010, 16:06 »
limba rusa a lui Ideonok nu e pe intelesul tuturor iar imaginile postate nu fac bine forumului. nu ma oripileaza dar nici nu fac bine acestei comunitati iar gen Ideonok tot sunt si apar pe acest forum.
si ma ot intreb, avem sau nu moderatori eficienti sau cui ar trebui sa ne adresam ?:) ? ;)

Remy

  • Vizitator
Răspuns: Modificari
« Răspuns #28 : Sâmbătă, 27 Martie 2010, 16:56 »
  Am lipsit intr-adevar 1 ora ... si unde ce se intampla . Problema este rezolvata

Offline marlen_i13

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Răspuns: Modificari
« Răspuns #29 : Duminică, 28 Martie 2010, 14:00 »
 
 Un salut calduros tuturor, desi cerul este innorat.
 Am o nelamurire in ceea ce priveste vacanta din 25-27 aprilie, daca ma puteti ajuta ca as dori sa ma inscriu dar nu sunt sigura de datele aparute in sensul ca zilele corespunzatoare datelor sunt de duminica pana marti dar in prezentarea activitatilor din aceasta perioada,  zilele sunt de vineri pana duminica si cred ca undeva s-a gresit. Ar fi mult mai bine sa fie in weekend dar daca nu se poate incerc si in aceasta perioada.