Autor Subiect: Drumetii in Muntii Fagaras. 23 - 25 august 2015  (Citit de 39834 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Drumetii in Muntii Fagaras. 23 - 25 august 2015
« Răspuns #105 : Miercuri, 26 August 2015, 16:12 »
OOO ce frumos ... multumim Gigi :bow: , crezi tu pe ce creasta de munte , rapa in stanga, rapa in dreapta  isi mai  permitea cineva "figuri' ?
Si apoi asa cum spune si Raluca , peisajele ne-au amutit ::) .

Offline Cristi_cristi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Drumetii in Muntii Fagaras. 23 - 25 august 2015
« Răspuns #106 : Miercuri, 26 August 2015, 16:18 »
Intr adevar a fost o experienta inedita, mi a placut foarte mult,peisajele au fost de vis,grupul vesel cu oameni minunati O0,..ce sa zic o experienta pe care nu o sa o uit prea curand...o organizare ca la carte..Felicitari Gigi! :applause: :thumbup:

Offline octav

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Drumetii in Muntii Fagaras. 23 - 25 august 2015
« Răspuns #107 : Miercuri, 26 August 2015, 17:09 »
Ma bucur ca am avut oportunitatea de a cunoaste oameni deosebiti, alaturi de care m-am simtit f bine si pe care nu ii voi putea uita niciodata. Sper sa ne revedem si cu alte ocazii. Toate bune !  :)

Offline arsel

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Drumetii in Muntii Fagaras. 23 - 25 august 2015
« Răspuns #108 : Miercuri, 26 August 2015, 20:25 »
O noua actiune superba! Peisaje minunate, obiective turistice bine alese, oameni frumosi.
Gigi, reusesti intotdeauna sa ne surprinzi in mod placut si iti multumim ca ne oferi aceasta
posibilitate de a ne simti extraordinar!  :applause:

Offline Brand_usa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Drumetii in Muntii Fagaras. 23 - 25 august 2015
« Răspuns #109 : Miercuri, 26 August 2015, 21:07 »
Nu te lua dupa “bombanelile” noastre,  toata lumea a fost incantata de Pastravaria de la Albota , am fost asa de prinsi ca nu am vazut pe nimeni sa faca fotografii felurilor de mancare comandate  ,care aratau splendid, iar gustul grozav. 


 Si totusi una dintre "fetele albastre" care s-au reintors pe Transfagarasan a apucat sa-si pozeze platoul cu plachie inainte sa-l devoreze  O0. Poate avem noroc si o posteaza aici. Eu speram ca macar papanasilor le-ai facut o poza  :oops:
 Au fost trei zile de vis si, datorita prieteniei si naturaletei grupului, chiar si cei "new entry" s-au simtit de-ai casei  :kissing:
" Unui om ii accepti firea, nu i-o ierti. "    ( Ileana Vulpescu )

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Drumetii in Muntii Fagaras. 23 - 25 august 2015
« Răspuns #110 : Joi, 27 August 2015, 08:46 »
Buna dimineta!
Mai...stiti voi ceva de "fetele albastre"  ziceti sa stim si noi  :)
Asteptam plachia :D
Daaa de unde atata poza mi-am dat seama dupa ce l-am"macelarit" pe saracu papanas , bietul de el.. inecat in dulceata de afine  imi era frica ca nu poate respira asa ca m-am grabit sa dau dulceata mai repede la oparte  ;D , a fost delicios asa cum si arata  :smitten:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Drumetii in Muntii Fagaras. 23 - 25 august 2015
« Răspuns #111 : Miercuri, 06 Ianuarie 2016, 21:50 »
Cu intarziere...dar mai bine mai tarziu decat niciodata, fotografii din excursia din vara....Ce frumos si cald era....