Autor Subiect: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015  (Citit de 18085 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #45 : Joi, 01 Octombrie 2015, 17:57 »
Normal ca program medieval , daaa o sa te lase inimioara sa nu pui macar un mic latino :giggle: sau un mititel rok ;D .
Gigi ai creat asa un suspans ca abia astept sa ajungem  si apropoo eu nu am uitat ca ai spus ca o sa gasesc o rochie din care sa nu mi-se vada gleznele   ;) , sper ca nici tu .

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #46 : Duminică, 04 Octombrie 2015, 10:05 »
Al doilea eveniment la castel s-a incheiat. 3 zile foarte faine....A fost si medieval, a fost si disco si pop si latino, au fost si trompete si pian si mai ales un cvartet de coarde exceptional. Costume vii, multa veselie, ras, dans, mult dans...Vin, sampanie, torturi...Gazde exceptionale ca de obicei...O vreme minunata afara, o atmosfera grozava inauntru....



Offline EmaSo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #47 : Duminică, 04 Octombrie 2015, 19:28 »
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>

Offline EmaSo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #48 : Duminică, 04 Octombrie 2015, 19:34 »
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #49 : Duminică, 04 Octombrie 2015, 19:46 »
Cvartetul a fost remarcabil!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #50 : Duminică, 04 Octombrie 2015, 20:22 »
Am transmis celor care au participat 2 Email-uri. Unul contine link-ul de download pt doua fisiere de poze si unul de filmulete, iar celalalt partea a doua de filmulete. O seara frumoasa si amintiri....

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Trei zile la castel "reload". 2 - 4 octombrie 2015
« Răspuns #51 : Luni, 05 Octombrie 2015, 15:26 »
Cu plecaciune   :worthy: salut Cavalerii   si blajinele Domnite de aici de la Pontu Euxin.
Multumesc  :flori: Cavalere Gigi (am uitat titulatura, poate o gasesc printre fotografii ;) ) pentru promptitudine , abia astept sa deschid filmulete.
Pentru curiosi , da , am avut parte de acele dansuri medievale postate anterior  ;) am cam dus lipsa de cavaleri, poate pe viitor vor avea curaj mai multi cavaleri sa se inscrie, dar si sa danseze  ::)  ( cam pretentios cuvant curaj ...)

Felicitari tuturor participantilor  :kissing: , a fost prima actiune in care aproape toata lumea a citit continutul actiunii ,aproape toata lumea a lasat acasa inhibitiile,  unii chiar au purtat cu demnitate  colanti  :) si cel mai frumos nu au fost "bisericute".

Cu plecaciune si respect ma inclin in fata tuturor , pentru cele 3 zile minunate... inclusiv veselia din microbuz si dansurile din jurul microbuzului   :dance: , nu dam numele " DJ"-ului
Sper sa am timp sa revin cu mai multe detalii  sau sa completez dataliile scrise de celelalte Domnite si Cavaleri   :smitten: