Autor Subiect: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015  (Citit de 38937 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #180 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 01:15 »
Minunea...

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #181 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 01:16 »
Cat sa rezisti?...

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #182 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 01:18 »
Iti lasa gura apa...pfff!

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #183 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 01:20 »
Artileria grea....mmm...nebunie,jale,crima ! ;-)))

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #184 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 01:23 »
Din categoria : Fara scapare !! ;-))

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #185 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 01:26 »
Nici Obama nu cred ca a mancat mai bine in acea seara ! ;-))

Offline Pit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #186 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 01:40 »
    Gigi ,ai fost la inaltime alaturi de profesionistii pe care i-ai adus!Zambeam in timp ce mancam,dupa "marea bucatareala"" pentru ca toata lumea ofta incet  cand se degusta la greu cotletul....apoi linistea aia asurzitoare care s-a asternut  dupa ce s a dat startul...pfff .Jale mare !Mare chin pe noi ! :-))) Noapte frumoasa ,prieteni! (Scuze, daca am ofensat cumva, pe cineva, cu povestirea! )  :-)

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #187 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 08:57 »
   Petre  , ai facut si tu niste poze foarte frumoase. Cind va transmite Gigi pozele si lista cu participantii te rog sa ne trimiti pozele . Recunosc ca  las profesionistii sa faca poze iar eu doar le astept .Emil a convins demult ca este profesionist , se pare ca ii urmezi .
     Ce frumos ar fi fost sa vii cu chitara la semineu ,sa citam cintece de cabana la un vin fiert. Acum daca ne-ai spus "potentialul" .........te vom exploata data viitoare .

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #188 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 09:29 »
Topicul asta devine...savuros! Asa cum se pare ca a fost si intalnirea voastra. :thumbup:

Pit, o metoda mai buna de a insera imagini e cea cu tinypic.ro. Este si un tutorial aici

embo, la tine n-am inteles daca asa preferi tu sau nu te-ai gandit ca arta mai bine si sunt mai usor de urmarit imaginile puse continuu, in acelasi mesaj. Si intre url, poti sa dai si pauza pentru text.
Asa cum le pune si Gigi, cum le asterne si krondia, si cum ne-au obisnuit cei vechi sa vedem pe forum.

Mai ales ca ai poze postate in acelasi minut, in mesaje diferite.
E pacat  pentru ca tu esti un artist, eu una urmaresc cu mare admiratie imaginile postate de tine,  dar povestea se tot intrerupe cand trebuie sa dau de la o pagina la alta si sa vad de fiecare data chenarul, bara de formatare, emoticoanele..... :(
Si apoi dupa cum vezi, Pit a preluat modelul tau, ca asa se intampla, cei vechi dau...tonul si ofera modelul :)

Nu vreau sa supar pe nimeni cu opinia mea de forumist. Posibil ca doar pe mine sa ma deranjeze acest aspect. :crazy2:
Nici pe embo, care e un artist si fara de care noi nu ne-am putea bucura de astfel de imagini.
Nici pe Pit care si-asa si-a cerut, intr-un fel scuze ca ne-a povestit asa frumos in cuvinte si imagini. :)

Sa nu va opriti sa ne incantati cu poze si texte!
 :flori: :thumbup: :applause:

PS - si ar mai fi un aspect/argument (iarasi, spun, e doar parerea mea) - Cei care nu sunt familiarizati cu forumul se uita doar la Recents post - unde apar doar ultimele 10 postari. Si chiar daca intra pe  View the most recent posts on the forum s-ar putea sa n-aiba rabdare sa deruleze prea multe pagini si ar putea sa rateze informatii noi pentru ca trebuie sa deruleze multe pagini cu mesaje cu cate o imagine dintr-un topic.




Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #189 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 09:55 »
 M-am prins cu o greseala, nu as fi dorit sa citam cintecele doar sa le cintam . Uffff.........limba romana si o biata litera in minus ce inseamna.

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #190 : Sâmbătă, 14 Noiembrie 2015, 20:10 »
Petrica, faine poze, felicitari!
...deja mi as dori sa mai bifez inca o participare pana la revelion. Data viitoare o sa vin cu chitara sa facem si un mic show, karaoke, la un pahar de vin, cu cantece mai vechi si mai noi..

Cel mai bun prilej este "Petrecere de sarbatori 11 - 13 decembrie" http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2175.0.html. Eu m-am inscris deja, ne vedem acolo.

Cristina, sper ca vii si tu la Sibiel la "pomana porcului", altfel grupa petrecereata nu ar fi completa! :)

Offline betty

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #191 : Duminică, 15 Noiembrie 2015, 21:16 »
ma risc sa postez si eu cateva poze, dar dupa Emil....greu

Offline betty

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #192 : Duminică, 15 Noiembrie 2015, 21:20 »
voi pune cate una

Offline betty

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #193 : Duminică, 15 Noiembrie 2015, 21:30 »
deja fac prostii..

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Cooking Camp 6 - 8 noiembrie 2015
« Răspuns #194 : Luni, 16 Noiembrie 2015, 14:26 »
deja fac prostii..

Se întâmplă oricui ::). Vad ca si eu am pus altceva in loc de link-ul catre tutorialul de incarcare a pozelor cu Metoda 2  prin tinypic.ro
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,540.0.html

sau  http://tnypic.net/, recomandat de Gigi, pe acelasi topic.

Oricum, mi-a placut ca ti-a iesit postarea in corpul aceluiasi mesaj. Iar imaginile sunt... de dor de ducă pe câmpii :smitten:
Succes!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.