Autor Subiect: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015  (Citit de 36937 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #120 : Marți, 11 August 2015, 12:40 »
Salutare tuturor participantilor, de aici de la tanti ....Elvira !
Va multumesc si eu  :bow: (cu scuzele de rigoare pt. stangacii)....pentru aprecieri, insa sunt o novice in ale....."ghidajului", dar pana data viitoare , promit  perfectionarea in  "domeniu"  O0 *|* *|*
Asadar , propun sa ne delectam macar vizual , noi cei care nu am participat , cu cateva fotografii din frumoasele locuri pe care le-ati vizitat !!!!!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #121 : Marți, 11 August 2015, 12:51 »
Am vazut pe Email ceea ce se scrie in grup. E clar, ati fost o gasca foarte faina! Ma bucur extraordinar de atmosfera pe care ati creat-o in excursie, de faptul ca week-end trip-urile au fost bine primite, ca Sel s-a obisnuit deja cu cei de aici si voi cu el...Stiam de la inceput ca lucrurile o sa se aseze repede pe un fagas normal, il cunosc de multa vreme - suntem prieteni buni si ii cunosc calitatile. Si mai stiam ca dupa un prim contact lumea o sa inceteze sa caute sa descopere la el trasaturi asemanatoare cu ale mele. Si care sa se reflecte intr-un mod asemanator mie de a interactiona cu voi.

Cand am decis sa dezvolt acest nou concept in interiorul Singles Camp, la alegerea celor cu care am sa colaborez in Singles Travel am avut in vedere doua aspecte: responsabilitate si implicare. Nu s-a pus in nici un moment problema de a alege profesionisti in turism, ar da o prioritate prea mare actului turistic si in nici un caz nu-mi doresc asta. Plus ca ar merge pe niste cai batatorite, ori eu urmaresc mereu ineditul.

Ceea ce s-a intamplat la Braila este mai mult decat un imens balon de oxigen si optimism pt mine, deja ma gandesc cum as putea dezvolta actiuni de genul acesta si in alte parti din tara. Sa gasesc persoane la fel de disponibile ca Theo, George, Iulian. Vreau sa incurajez cunoasterea tarii in forma asta, una foarte apropiata si de maxima socializare. In octombrie am sa aflu cine se ofera pt astfel de organizari si ghidaje locale si bineinteles am sa ma gandesc si la un mijloc de recompensare. Pe langa recunostiinta voastra a celor care participati, vreau sa existe si a mea...Sunt multi oameni aici in Singles Camp care au facut lucruri extraordinare si este momentul sa ma gandesc la ei...

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: Descopera Dobrogea de Nord 7 - 9 august 2015
« Răspuns #122 : Marți, 11 August 2015, 13:00 »
Da, cred ca sintetic in Singlescamp grupul impreuna cu ghidul formeaza "o familie" care se intelege, se sustine, se impartaseste ...