Autor Subiect: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!  (Citit de 62671 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Check in: 4 decembrie
Check out: 6 decembrie
Cazare: Pensiunea Sibiel www.sibiel.eu
Servicii incluse:
• cazare 2 nopti, mic dejun inclus
• doua cine
• pranz - pomana porcului
• dj party-uri vineri si sambata seara
• dance lessons - cu profesor de dans
Nu sunt incluse:
• transport pana la locatie
• bauturi, decat cele de wellcome si de la taiatul porcului
Grup: 30 persoane
Program:
vineri 4 decembrie Check in ora 15.00 la Sibiel. Wellcome! Prezentarea participantilor, indoor entertainment, cina si de la 20.30 DJ Party!!!!
sambata 5 decembrie. Personalul pensiunii se va ocupa, pana va treziti de pregatirea traditionala de bucate din porc, astfel incat o sa incepem ziua cu pita de casa, sorici si...o palinca. Asta afara. Apoi micul dejun si iesim la o plimbare pe malul raului. La intoarcere ne asteapta pomana porcului cu preparatele proaspete....Dupa amiaza, lectii de dans, ceva fun....Seara party!
duminica 6 decembrie. Micul dejun, apoi proiectam cateva poze si filmulete "proaspete si cateva montaje din alte excursii.
Inscrierile se fac pe site-ul www.singlescamp.ro, la “Rezervari” Dupa inscriere veti primi un Email de rezervare de la agentie. Daca nu l-ati primit in 5 zile, am rugamintea sa contactati agentie la adresa de Email: office@bonvoyagesibiu.ro. Plata se efectueaza in contul SC Bon Voyage srl Sibiu.Rezervarea devine activa in momentul achitarii avansului. Ocuparea locurilor se va face in ordinea platii avansurilor.
Observatii. Este o actiune deschisa celor nou intrati, profil de varsta 35 - 55 ani, comunicativ, tolerant, sociabil si fara tabieturi. Programul este colectiv, adresat unui grup, nu tintit pe individual, astfel incat ca organizatori nu avem posibilitatea sa satisfacem cereri personale....
Tinta acestui eveniment este acomodarea cu noi a celor care doresc sa participa la excursiile Single Camp, relationarea, formarea unor prietenii, a unor nuclee zonale...

Mos Nicolae sa va aduca noi prieteni!


Tatiana

  • Vizitator
Re: Petrecere de sarbatori 4 - 6 decembrie 2016. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #1 : Luni, 05 Octombrie 2015, 09:48 »
Ce pacat ca sunt deacum "veche"...sunt convinsa ca pentu cei noi va fi un bun, vesel si promitator inceput de Singles Camp!
Veselie maxima si mult succes, Gigi!


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #2 : Marți, 06 Octombrie 2015, 20:57 »
Am vazut lista de inscrieri si se pare ca tematica acestei excursii a placut celor vechi. Tabelul contine mai multe nume foarte bine cunoscute....Si nu vreau sa-i dezamagesc refuzandu-le dorinta de a ajunge la Sibiel in perioada de sarbatori, intre Mos Nicolae si pana vine Mos Craciun....

Maine sunt foarte ocupat dar poimaine am sa iau o decizie, functie de ce mai gasesc acolo in spate in tabel....Daca apar mai multi "vechi", ma gandesc sa organizez ceva similar...Adresabilitatea de profil va fi ca de obicei, una generala, iar perioada week-end-ul urmator.

Ma adresez acum celor vechi: daca intentionati sa participati la un eveniment cu program asemanator, va puteti inscrie si pana plec in Austria am sa va dau raspunsul...Dar cred ca o sa fie unul pozitiv... :) O sa fie ceva schimbari, ceea ce am prezentat este gandit pt a mari interactiunea intre cei noi si a le crea o disponibilitate la comunicare, ori la voi nu mai e cazul...Multi va cunoasteti deja...

Offline doina savu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 99
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #3 : Marți, 06 Octombrie 2015, 22:53 »
Draga Gigi,
inteleg ca ai creat acest eveniment avand ca si target cei nou intrati si te-ai gandit f bine. In cazul in care vei crea un eveniment asemanator si ptr cei mai cu vechime, m-as bucura si sunt sigura ca ar fi un eveniment de success (ca de altfel toate evenimentele organizate de voi).
Doina

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #4 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 10:40 »
In cazul in care vei crea un eveniment asemanator si ptr cei mai cu vechime, m-as bucura si sunt sigura ca ar fi un eveniment de succes

Gigi a anticipat, se pare acest lucru și a scris deja:
Daca apar mai multi "vechi", ma gandesc sa organizez ceva similar...Adresabilitatea de profil va fi ca de obicei, una generala, iar perioada week-end-ul urmator.
Deci,  după întâlnirea celor noi, se pare că va fi și una pentru cei vechi. :thumbup:

 :offtopic: wow, și-a revenit forumul.  *|* *|* *|*
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline lm

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #5 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 13:37 »
M-am inscris la evenimentul din 2-4 dec 2015 si nu am primt confirmarea. Sunt "noua" si nu prea cunosc obiceiurile "casei" Singles Camp.
Luminita Marcu

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #6 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 19:33 »
Au fost niște probleme cu forumul, posibil și cu email-urile.
Dar, eu zic să nu te impacientezi, Im. Verifică și în Bulk/Junk/Spam - posibil să ai email acolo. Marchează-l ca nefiind spam, apoi data viitoare nu mai ai probleme. :)

Dacă nu e nici acolo și...au trecut 5 zile de când ai trimis formularul de rezervare...urmează indicațiile postate de Gigi chiar la început, în descrierea acțiunii.  :blush:

Inscrierile se fac pe site-ul www.singlescamp.ro, la “Rezervari” Dupa inscriere veti primi un Email de rezervare de la agentie. Daca nu l-ati primit in 5 zile, am rugamintea sa contactati agentie la adresa de Email: office@bonvoyagesibiu.ro. Plata se efectueaza in contul SC Bon Voyage srl Sibiu.Rezervarea devine activa in momentul achitarii avansului. Ocuparea locurilor se va face in ordinea platii avansurilor.

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #7 : Vineri, 09 Octombrie 2015, 19:41 »
Mutam forumul si site-ul la cei care il finalizeaza acum pe cel nou si au fost niste probleme tehnice...Cred ca deja a migrat la noul hoster...Vad dimineata, stiu ca dureaza ceva ore ....

Dac nu primesti scrie-i te rog Samizei direct in agentie. office@bonvoyagesibiu.ro este posibil ca Email-urile sa fi plecat dar sa nu fi ajuns, asa cum scria wonderland...

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #8 : Duminică, 18 Octombrie 2015, 10:42 »
Sunt convinsă că toată lumea așteaptă cu emoție sau curiozitate această primă experiență în Singles Camp. Dar cu certitudine va fi o intalnire frumoasă, între oameni frumoși.  :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline mirceabatrinul

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #9 : Duminică, 18 Octombrie 2015, 19:33 »
As fi interesat de plimbarea la Sibiel, se aduna ceva lume??

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Prieteni noi de sarbatori 4 - 6 decembrie 2015. Pt cei noi in Singles Camp!!!!
« Răspuns #10 : Duminică, 18 Octombrie 2015, 20:07 »
N-am prea auzit de iesiri in SC si mai ales la Sibiel in care lumea sa nu se adune. Chiar daca e vorba de persoane care sunt la prima lor... plimbare.  ::)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Am primit azi pe Email o intrebare referitoare la Sarata Monteoru, la fel cineva intreba daca se tine....Raspund si aici...Nu sunt locuri destule! Toate actiunile se tin i majoritatea cu 100% locuri ocupate. Deci Mircea te astept la o palinca si un soric!

Offline CameliaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Buna tuturor,

Eu sunt Camelia, din Bucuresti... si mi-am facut curaj sa ma inscriu si sa achit avansul pentru prima iesire. Incerc sa imi fac curaj de cateva luni si cred ca aceasta iesire, special organizata pentru cei noi in grup, este mai mult decat binevenita :)
As vrea sa stiu daca se organizeaza transport si din Bucuresti.

Multumesc frumos!

Offline florin69

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 96
Da Camelia, de obicei asa se procedeaza. In mai toate excursiile, pleaca un microbuz din Bucuresti  si unul din Sibiu. In cazul acesta , locatia fiind Sibiel nu mai pleaca cel din Sibiu, se face doar un transfer Sibiu- Sibiel pt. cei catre vin cu trenul din alte zone... Urmareste forumul ca se va deschide la un moment dat lista microbuz Bucuresti. Se pleaca de la MOL Pacii , vis a vis de autogara Militari.....
Posibil sa ne gasim la microbuz.... ;)

SIMONA_ARAD

  • Vizitator
Buna tuturor,

Eu sunt Camelia, din Bucuresti... si mi-am facut curaj sa ma inscriu si sa achit avansul pentru prima iesire. Incerc sa imi fac curaj de cateva luni si cred ca aceasta iesire, special organizata pentru cei noi in grup, este mai mult decat binevenita :)
As vrea sa stiu daca se organizeaza transport si din Bucuresti.

Multumesc frumos!
Buna seara ,Camelia!
Ma regasesc in vorbele tale...cu acelasi curaj despre care vorbesti m-am inscris si eu
Simona sunt,din Arad si sunt nerabdatoare sa va cunosc si sa ma relaxez cateva zile la Sibiel.
Va imbratisez!