Autor Subiect: Circuit Maroc 11 - 20 octombrie 2016  (Citit de 34423 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Circuit Maroc 11 - 20 octombrie 2016
« Răspuns #105 : Joi, 27 Octombrie 2016, 12:32 »
Rezervarile se vor deschide imediat dupa ce primim si agreem oferta de pret cu partenerii din Maroc. Probabil ca saptamana viitoare, pana la plecarea la Hajduszboszlo.

Stiti ca ma feresc intotdeauna sa dau detalii fara sa am confirmari; lucram la programul din martie, am tot sefluit sa aduc la o forma pe care mi-o doresc dar care sa fie si compatibila cu programele marocanilor. Nu seamana cu programul din octombrie care va fi identic cu cel din 2016. Este alta tinta, alt tip de program.

Offline mirela123

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Re: Circuit Maroc 11 - 20 octombrie 2016
« Răspuns #106 : Sâmbătă, 29 Octombrie 2016, 12:25 »

salutare...

citesc si recitesc si, cinstit, Sorin are dreptate: imi vine sa strig tare - am fost si eu acolo !!!...si mai vreau....in excursia din martie....

va doresc o sambata si o duminica linistite, cu soare daca de poate....la noi, la Iasi a aparut si soarele....
cu drag, Mirela

Offline pinkpanthere

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 161
Re: Circuit Maroc 11 - 20 octombrie 2016
« Răspuns #107 : Sâmbătă, 29 Octombrie 2016, 17:52 »
Foarte bine ca perfectionezi programul pe Maroc, e o tara speciala. Mi-a placut enorm tot ce am vazut. Destinatia este fantastica. Iar pentru mine, cel putin, a fost si o lectie de viata. Am lasat acasa maruntisul, o gramada de monezi, nu am vrut sa-l car. Acum regret sincer, amintindu-mi cat de multumiti erau marocanii sarmani carora le-am dat cate un banut. M-au impresionat foarte mult culorile reliefului acestei tari, muntii Atlas. Vizitati Marocul, atat de divers si de ofertant pentru turisti. Si ... da ... as mai vrea si eu o data.

Offline ANCA.G

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Circuit Maroc 11 - 20 octombrie 2016
« Răspuns #108 : Duminică, 30 Octombrie 2016, 10:27 »
Superba tara - iar Gigi a facut o sinteza de vis - ma va ajuta sa-mi fixez informatiile si sa ma gandesc cu drag la zilele de vacanta. Cei de doriti sa va inscrieti in aceasta excursie va spun ca merita - experiente inedite .

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Circuit Maroc 11 - 20 octombrie 2016
« Răspuns #109 : Luni, 14 Noiembrie 2016, 17:00 »
Daca ati participat la aceasta actiune nu uitati sa postati fotografii la Concursul de Fotografie!
In cateva zile se incheie perioada de postare si pierdeti posibilitatea castigarii premiilor.

Puteti pune fotografiile in topicul dedicat, AICI.