Autor Subiect: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016  (Citit de 28713 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Nicoleta N.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #60 : Miercuri, 22 Iunie 2016, 22:50 »

Lista transport masina Iasi:
1. Costelus Stoleru
2. Drobota Maria, urcare Alba Iulia
3.Elena Neamtu, urcare Alba Iulia
4.Ana Maria Ferdean, urcare Alba Iulia
5. Stela Moldovan, urcare Alba Iulia
6
7.
....

 
Lista transport microbuz Bucuresti:
1. Eugen A.
2.Elena Arsene
3.Camelia Emilia  Curtu
4.Carmen T.-Mangalia
5. Radu Hodorogea - Bucuresti  O0
6. Cristina L.
7. Carmen T. - Bucuresti
8. Maria I.
9. Luminita C.
10.Costina P.- preluare din Slatina
11.Carmen R.-Bucuresti
12.Rodica S - Bucuresti
13. Alexandra B. - Bucuresti
14. Gabriela S. - Bucuresti
15. Mihaela Barbuta - Bucuresti
16. Anca Scanteie - Bucuresti
17. Diana V.- Bucuresti
18. Nicoleta N.-Bucuresti

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #61 : Joi, 23 Iunie 2016, 12:44 »
Lista transport masina Iasi:
1. Costelus Stoleru
2. Drobota Maria, urcare Alba Iulia
3.Elena Neamtu, urcare Alba Iulia
4.Ana Maria Ferdean, urcare Alba Iulia
5. Stela Moldovan, urcare Alba Iulia
6
7.
....

 
Lista transport microbuz Bucuresti:
1. Eugen A.
2.Elena Arsene
3.Camelia Emilia  Curtu
4.Carmen T.-Mangalia
5. Radu Hodorogea - Bucuresti  O0
6. Cristina L.
7. Carmen T. - Bucuresti
8. Maria I.
9. Luminita C.
10.Costina P.- preluare din Slatina
11.Carmen R.-Bucuresti
12.Rodica S - Bucuresti
13. Alexandra B. - Bucuresti
14. Gabriela S. - Bucuresti
15. Mihaela Barbuta - Bucuresti
16. Anca Scanteie - Bucuresti
17. Diana V.- Bucuresti
18. Nicoleta N.-Bucuresti
19. Mirela R. - Bucuresti

Offline ovidiu303

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #62 : Sâmbătă, 25 Iunie 2016, 10:47 »
Buna,
eu va astept la pensiune in Sasca Romana

Ovidiu B. Timisoara

Offline mbarbuta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #63 : Sâmbătă, 25 Iunie 2016, 20:48 »
Daca sunt prea multi oameni pe transportul din Bucuresti, eu si Anca Scanteie putem sa venim cu masina fara nici o problema (adica amandoua cu o masina). E drum lung si e important sa fie comod pentru toata lumea.

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #64 : Luni, 27 Iunie 2016, 22:53 »
Daca sunt prea multi oameni pe transportul din Bucuresti, eu si Anca Scanteie putem sa venim cu masina fara nici o problema (adica amandoua cu o masina). E drum lung si e important sa fie comod pentru toata lumea.
Este loc in microbuz pentru toata lumea care pleaca din Bucuresti  :)

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #65 : Luni, 27 Iunie 2016, 23:21 »
Buna tuturor,

Cateva precizari inainte de plecare:
- pentru cei care pleaca din Bucuresti cu microbuzul, va posta maine Samiza nr de telefon al soferului si locul de intalnire
- cei care urca din Alba ii rog sa vina la Pensiunea Select, Str. Biruintei Nr. 72, Alba Iulia pana la 09.00 Suntem 7 in masina si trebuie sa punem bagajele in portbagajul de pe capota si e mai bine sa le punem toate odata.Nr meu de telefon este 0743122214
- daca sunt vegetarieni sau lacto-vegetarieni va rog sa ma anuntati imediat ce ajungeti la pensiune pentru a transmite la bucatarie
Nu uitati de
"Mentiune speciala. Pensiunea Cheile Nerei ofera servicii ok pt tariful pe care-l solicita. Conditiile de cazare sunt bune, am inteles acum ca s-a instalat si climatizare, mancarea a fost laudata de toata lumea anii trecuti. Ofera intimitate, loc pt party, deci toate conditiile, repet pt ceea ce platim. Ce am intampinat acolo ca problema este calitatea prosoapelor. Nu am cum sa va spun daca s-a remediat sau nu, asa ca profilactic va recomand sa aveti cu voi (masina duce… :)) 2 prosoape (unul mare pt baie si unul mai mic pt fata). Nu este profesionist ce fac, dar consider mai important sa fiti informati decat sa nu spun nimic in seranta ca lucrurile s-au pus la punct acolo…."
Ne vedem curand!

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #66 : Marți, 28 Iunie 2016, 13:20 »
Plecarea din Bucureti va fi la ora 07:00, asa cum se anuntase deja pe forum, din Statia de benzina MOL (fosta AGIP) Pacii. Adresa este: Bulevardul Iuliu Maniu 194.

Rugamintea nostra este sa respectati ora de intalnire, pentru a nu intarzia tot grupul.

Numarul de inmatriculare al microbuzului este B 384 NEW.
Nume si numar de telefon sofer: SORIN - 0748 111 960.

Va rugam, nu contactati soferul decat in caz de urgenta!

Offline cris_lupu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #67 : Marți, 28 Iunie 2016, 16:25 »
Buna, sunt Cristina si nu mai pot participa la excursia de la Cheile Nerei. Daca mai doreste cineva este un loc disponibil....cam tarziu :'(

Offline Stelam

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #68 : Marți, 28 Iunie 2016, 20:35 »
Buna Lidia,
Conform programului cursei, eu ajung in autogara de la Alba Iulia,  joi dimineata la ora 8,45. Distanta dintre autogara si pensiunea Select este mica, iar cu putin noroc si un taxi sper sa ajung in timp la locul de intalnire. Sper din tot sufletul sa nu fie asta o problema  si mii de scuze inca de acum. Multumesc mult.
Stela M



Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #69 : Marți, 28 Iunie 2016, 20:52 »
Stela, nu-ti fa griji, te astepam

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #70 : Vineri, 01 Iulie 2016, 23:30 »
Dragilor :smitten: , m-am uitat un pic pe lista de transport , ;) o super trupa , in frunte cu Lidia , care a intes foarte repede "conceptul Singles ", felicitari Lidia  :flori:.
Va invidiez un pic pentru locurile superbe pe care le veti vizita si pentru zilele fumoase  pe care le veti petrece in Cheile Nerei, fiti cu ochi pe Costelus cand i se da "liber " ( cunoscatorii stiu ce vreau sa spun ...) :D ;D
Sunt sigura ca toata lumea are pantofiori de apa si nu papuci , sa nu-i pierdeti precum gascanul  ;D ;D .....
De asemeni, sigur, toata lumea are  pantofiorii de dans, curtea este mare si frumoasa pentru "Brasoveanca" :dance: :dance:. Salutari si distractie frumoasa *|* *|* , toate cele bune tuturor si lui Cristi , daca il aveti tot pe el insotior in Cheile Nerei . :smitten: :smitten:

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #71 : Miercuri, 06 Iulie 2016, 16:55 »
Multi baieti in grup...s-a prelungit sederea, altfel de ce nu ar sulfa nimeni nici o vorba...?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #72 : Vineri, 08 Iulie 2016, 08:19 »
cine stie, noiembrie?!
Poate ca inca nu s-au refacut, poate ca e un grup format mai mult din nou intrati... orice ar fi, tot n-au nicio scuza :strambatura:  :strambatura: :strambatura: ca lasa actiunea asta fara niciun semn pe forum - un cuvintel, o poza - pentru noi dar mai ales pentru cei de anul viitor care vor vrea sa se orienteze dupa feedback-uri. :(
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Incursiune pe Cheile Nerei 30 iunie - 3 iulie 2016
« Răspuns #73 : Duminică, 17 Iulie 2016, 06:21 »
 :faint: Incep sa ma ingrijorez. N-ati mai ajuns acasa nici acum?! :strambatura:
Exista o teorie , pe care nu o sa o prezint aici ;D, dar cumva sustine zicala - mai bine o veste proasta decat incertitudine.
Adica si un feedback negativ ar fi mai bun decat tacerea asta absoluta.  ;D

Am vazut ca nici inainte nu ati fost prea activi, iar daca ma uit pe profilul celor care au avut incercari de socializare inainte de plecare, cred ca se confirma faptul ca a fost un grup de newbie. De aceea mai fac o incercare de incurajare!

Nu e nevoie de relatari lungi, nici sa dati note.  :) Un gand, o impresie, ceva ce v-a placut, v-a surprins, v-a amuzat, v-a provocat, un peisaj care v-a impresionat. Daca nu stiti cum sa puneti fotografii, aveti aici un tutorial.

http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,540.msg118599.html#new

De asemenea, nu uitati ca puteti sa participati si la concursul de fotografie al lunii iulie (care inca nu s-a lansat, deci aveti timp sa va documentati).

Gand bun!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.