Autor Subiect: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016  (Citit de 47783 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline coral

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #180 : Duminică, 11 Decembrie 2016, 23:20 »
Un feed back pentru excursia din acest week end. A fost excelent si doresc sa le adresez tuturor participantilor urmatorul mesaj: Ma bucur ca v-am cunoscut!

Offline Dali

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #181 : Duminică, 11 Decembrie 2016, 23:41 »
A fost prima mea participare la o actiune SC ... si vorba celor de la Subcarpati - oamenii sunt inca frumosi :)

Multumiri gazdelor, entertainerilor si participantilor pentru un sfarsit de saptamana reusit!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #182 : Luni, 12 Decembrie 2016, 07:59 »
Am trimis tutror celor care au participat la evenimentul din week-end un Email de pe adresa noastra de sibiel, prin wetransfer. Link-ul este valabil doar 7 zile, asa ca daca doriti sa aveti amintirile pregatite de mine pana atunci aveti ocazia sa descarcati. Cine nu a primit Email-ul sa-mi scrie pe office@singlescamp.ro si o sa-i retransmit. O saptamana faina tuturor!

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #183 : Luni, 12 Decembrie 2016, 11:07 »
Primul sorici ... de la fundul porcului, asa deci, de  aici supararea  ca "m-a muscat de fund" , adica ti-a luat ce e mai dulce? Totul foarte frumos!

Offline Julia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #184 : Marți, 13 Decembrie 2016, 10:39 »
 A fost un week-end extrem de frumos si reusit! Multumesc organizatorilor pentru zilele excelente petrecute la Sibiel! Atmosfera a fost minunata, mancarea la fel, oamenii pusi pe distractie! Salutari tuturor!  :flori:

Offline lavinia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 70
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #185 : Marți, 13 Decembrie 2016, 21:10 »
Buna seara Gigi

 Scz, nu am primit pozele

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #186 : Miercuri, 14 Decembrie 2016, 11:40 »
Lavinia le-am mai transmis odata, doar ca este posibil ca adresa cu care esti inregistrata pe forum sa nu fie cea corecta. De aceea am scris sa-mi transmiteti Email, sa pot copia de acolo adresa, sa fiu sigur ca e cea buna.

Offline Dana Caragea

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #187 : Vineri, 16 Decembrie 2016, 02:31 »
Am fost in vreo cateva excursii cu Singles Camp, dar la Sibiel nu mai fusesem decat musafir pentru o noapte, in excursia spre Hajduszoboslo. Imi doream sa respir aerul tare de munte si sa-i vad pe organizatorii nostri chiar la ei acasa! Sibielul este un loc foarte frumos, se pare, in toate anotimpurile.
Am ajuns vineri pe la ora 3 dupa amiaza, am fost intampinati de Gigi si Samiza cu zambete, imbratisari si cu tot felul de preparate traditionale buneee si o paine de casa, bunaaa si o afinata si mai buna. A urmat repartizarea in camere si apoi am avut liber la distractie.
In weekendul petrecut acolo gradele au fost foarte putine in termometru, ba chiar negative dar voia buna, cheful de distractie si placerea de a intalni sau de a reintalni persoane placute, au facut sa trecem usor peste acest aspect minor.
 Bineinteles ca la acestea se adauga vinul fiert cu fructe si arome, tuica fiarta oferita intru pomenirea bietului Ghita,



 ca tare bun i-a mai fost soriciul si ciorba fierbinte ardeleneasca cu afumatura!
In continuare am fost rasfatati cu un balmos de neuitat alaturi de pomana mai sus mentionatului, toate aceste bucate alese fiind pregatite afara la foc, sub ochii nostri si servite direct din doua ceaune uriase!



Am vizitat si gospodaria tipica din marginimea Sibiului, unde am ramas profund impresionata de felul cum erau asezate lemnele taiate pentru iarna, nu stiu cum au reusit, dar parca erau puse la milimetru.



Cina a avut caracteristici si dimensiuni la fel de pantagruelice, dupa care pe muzica DJ-ului, am dansat pana tarziu in noapte.

Ultima zi ne-a adus alte surprize: pasii de salsa, gustoasele prajituri haiose,


framantate si coapte ca in Oradea din placerea sa si spre deliciul nostru, de colega mea de camera si preparatele traditionale de dus acasa.

A fost un eveniment reusit si abia astept si altele pe masura.



Offline MARIA MAGDALENA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Prieteni noi de sarbatori 9 - 11 decembrie 2016
« Răspuns #188 : Vineri, 23 Decembrie 2016, 18:39 »
Am avut  o perioada  aglomerata si abia acum am reusit sa intru pe forum. Pentru mine excursia la Sibiel a fost extraordinara. Totul a fost cool: de la gazdele noastre minunate care s-au dat peste cap, incat  totul sa fie la superlativ, atmosfera vesela de nota 20, zapada care a picat la tanc parca sa ne faca sederea mai frumoasa  , pana la oamenii deosebiti pe care i-am cunoscut acolo si cu care m-am imprietenit. Va urez voua, prietenilor cu care m-am simtit minunat, un Craciun fericit, cu pace in suflet si bucurii alaturi de cei dragi !
Multumim mult Samiza si Gigi ! Craciun fericit !  :)