Autor Subiect: Ce sunt "Serile de poveste"  (Citit de 44067 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline mihaiho

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #30 : Joi, 04 Februarie 2016, 11:17 »
Va salut.
Vizavi de o posibila participare si implicare efectiva in activitatile dumneavoastra, pe care m-as bucura din tot sufletul sa le desfasurati si la Brasov, eu va las datele mele de contact.  Eu pana acum nu am participat la activitati ale dumneavoastra din motive medicale, acum sunt ok, activitatile dumneavoastra le-am urmarit si le urmaresc cu viu interes, pe facebook mai ales.
Va felicit pentru ceea ce faceti si va doresc succes in continuare.
Astept un eventual feedback din partea dumneavoastra.
 Cu stima, Mihai Horvath.

Offline roxanas

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 78
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #31 : Joi, 04 Februarie 2016, 12:24 »
Buna. Sunt din Bucuresti si mi-as dori foarte ult sa particip la "seri de poveste" aici in Buc. Mi-e mai greu cu deplasarile in provincie, de aceea astept cu interes orice program pe care il ve-ti face in Bucuresti. Va pup!

Offline Simona2015

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #32 : Joi, 04 Februarie 2016, 21:57 »
Buna,

Am aflat de "SingleCamp" si actiunile voastre anul trecut in noiembrie. Par foarte interesante. Va felicit pentru idee! Mi-ar fi placut sa particip la excursiile organizate dar din pacate am un copil pe care il cresc singura si nu pot pleca mai mult de cateva ore sau o zi fara el.

Cand am citit despre serile de poveste am spus ca este un moment potrivit sa intru si eu in aceasta comunitate si am vrut sa profit de oportunitate . Din pacate se pare ca "serile de poveste" nu se adreseaza noilor persoane ca si mine .
Pe acest fundal intreb in cazul unor persoane ca mine aveti in plan derularea unor proiecte adiacente care sa se preteze si celor "single" dar cu copii? Sunt convinsa ca nu sunt singura in aceasta situatie....
Multumesc pentru raspuns!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13222
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #33 : Vineri, 05 Februarie 2016, 08:49 »
Simona, explicam acum cateva zile pe forum ca am incercat cu tot efortul dar si bucuria sa lansez un tip de iesiri speciale pt monoparentali. Am si avut una, parte subventionata de mine, la Gura Raului jud Sibiu. A fost un succes, un veritabil succes. Parintii s-au simtit grozav, copiii de asemenea. le-am facut tot felul de jocuri, i-am invatat lucruri pe care nu au cum sa le deprinda decat in astfel de locuri....Cand anul urmator, cu tot elanul, am propus ceva pt perioada de vacanta s-au inscris doar 3, desi pe parcus primisem incurajari de la multi, "ce bine ca se face asa ceva", "gata, venim"...
Este un proiect pe care l-am abandonat poate nu definitiv, dar oricum nu este in vizorul meu pt urmatoarea perioada.

O sa ma gandesc la niste actiuni mai simple, chiar foarte simple, pt zona Bucuresti care sa tinteasca doar socializarea. Plimbari, actvitati interactive...Dar nici asta prea curand. Probabil pt toamna. Orice proiect nou cere o anumita organizare si nu-mi place sa fac lucrurile presat si in graba. Demarez acum proiectul cu Seri de poveste si asta imi va lua pana se amorseaza, pe langa vacantele obisnuite, ceva timp... 

Offline nicoleta doina radu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #34 : Marți, 14 Iunie 2016, 15:55 »
Suna bine. Daca aveti nevoie se sprijin pentru constituirea unui asemenea eveniment in Galati-Braila pot fi de ajutor! 0754231058

Offline crystyna2000

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #35 : Luni, 01 August 2016, 18:32 »
interesanta idee, imi surade chiar daca sunt din Ploiesti.As fi interesata sa particip
unde se anunta calendarul acestor seri?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #36 : Marți, 02 August 2016, 04:49 »
unde se anunta calendarul acestor seri?

E o idee noua. Inca nu exista un calendar. Dar, pentru Bucuresti, poti sa urmaresti si sa-ti faci simtita prezenta cu sugestii, intrebari, pe  topicul  Club "Seri de poveste" Bucuresti :)
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2246.45.html
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #37 : Marți, 11 Octombrie 2016, 23:53 »
as vrea si eu sa ma inscriu in acest club Seri de poveste.cum se procedeaza? poate vom face si la Brasov.
anca bv

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #38 : Duminică, 16 Octombrie 2016, 12:37 »
la Brasov vreau si eu...
Andreea

Offline michaela.mami

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #39 : Miercuri, 19 Octombrie 2016, 09:13 »
 *|* propun si eu o locatie : filmata iarna / si vara 




am fost acolo si m-am simtit excelent...
:)

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #40 : Miercuri, 19 Octombrie 2016, 09:37 »
Frumos...o locatie pentru indragostiti...ca noi, de natura si off road in Apuseni.

Offline michaela.mami

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #41 : Miercuri, 19 Octombrie 2016, 10:21 »
Frumos...o locatie pentru indragostiti...ca noi, de natura si off road in Apuseni.
doar melodia variantei "iarna" te duce cu gandul la indragosteala.... dar e un loc perfectg pt activitati ... eu am fost la o intalnire pilates & cangoo jumps.... dupa cum vezi, este loc pt foc de tabara, pt gratare, drumetii... si in filmari nu apare cascada... pe stanca de langa bazin este cascada..... loc perfect pentru discutii , poezii si cred ca si Bacovia s-ar fi simtit bine acolo.... :p
:)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13222
Re: Ce sunt "Serile de poveste"
« Răspuns #42 : Marți, 09 Iunie 2020, 08:36 »
"Seri de poveste" a fost un proiect pe care l-am dorit si sustinut cu entuziast in 4 orase. Din pacate nu a reusit, nu s-au creat acele nuclee cu care sa ma pot ajuta in organizarea unor intalniri. Am primit intentii, in Bucuresti chiar mi-a fost prezentata o locatie, foarte potrivita, am facut o intalnire, apoi insa totul s-a stins. Ramanem la actiunile pe care le organizam si sunt prezentate in calendarul anual al clubului.

Am inchis subiectele celor 4 topice, pentru ca am vazut ca lasate deschise creaza asteptari.